Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nazbieraliście tak szybko kasę na apartamenty? Ja klepię jakieś misje gdzie dostaję po 2.5k dolców albo te napady na sklep gdzie dostaję jeszcze mniej.

W miarę zwiększenia lvl swojej postaci będziesz dostawał misje bardziej "dochodowe", więcej kasy i xp, na początku każdy sklepy rabował :P. Do tego możesz przyjmować zaproszenia do misji od innych graczy ,którzy mają wyższy lvl od Ciebie, na takich misjach można zarobić. Przykładowo ja mam 33 rangę a grałem wczoraj z kolesiem ,który miał 55 i robiliśmy jego misje, wpadało po 20 000 i chyba 2500 xp Początki są trudne ;) Pozdrawiam 

 

A tak w ogóle to może ktoś chętny na gierkę ?? teraz jestem, PSNid podany <---

Edytowane przez Tauru89S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jest tak łatwo o kasę, a nadal ludzie jęczą. Z samego sprzedawania samochodów co 48 min można sporo zarobić, a co dopiero jak dojdą furgonetki, ataki na gangi czy zrzuty paczek. Jak sprzedajecie samchód to szukajcie Lamparda Felona Gt 9,5k $, Ballerów nowy i stary po 9k $ albo nawet Oracla 8k $. Stopniowo do wszystkiego dojdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jest tak łatwo o kasę, a nadal ludzie jęczą. Z samego sprzedawania samochodów co 48 min można sporo zarobić, a co dopiero jak dojdą furgonetki, ataki na gangi czy zrzuty paczek. Jak sprzedajecie samchód to szukajcie Lamparda Felona Gt 9,5k $, Ballerów nowy i stary po 9k $ albo nawet Oracla 8k $. Stopniowo do wszystkiego dojdziesz.

Dokladnie :) Marru bedziesz dzis?

Z tego co widze, to znowu obnizyli ilosc $$ za zrobienie misji.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jest tak łatwo o kasę, a nadal ludzie jęczą. Z samego sprzedawania samochodów co 48 min można sporo zarobić, a co dopiero jak dojdą furgonetki, ataki na gangi czy zrzuty paczek. Jak sprzedajecie samchód to szukajcie Lamparda Felona Gt 9,5k $, Ballerów nowy i stary po 9k $ albo nawet Oracla 8k $. Stopniowo do wszystkiego dojdziesz.

mam 41 level i przegrane ok 40h, i tylko 3 razy trafiłem na opancerzoną, z czego tylo raz ja obrobiłem, czekam na patch który to naprawi :)

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to co zwykle, czyli jeszcze mniej hajsu dla wszystkich, żeby ich paczuszki z $$$ kupowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to co zwykle, czyli jeszcze mniej hajsu dla wszystkich, żeby ich paczuszki z $$$ kupowali.

Podobno zmniejszyli ilość kasy z Rooftop Rumble. A Criminal Records ciągle działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo by tego problemu jak by ludzie nie boostowali,to kazdy by sobie zarobil po troche.Raz na jakis czas zrobil by misje i by mial hajs a tak jak co niektorzy wykorzystywali to nadmiernie to teraz wszyscy za to placa ze boosterzy expili.Nawet jak ktos teraz chce powtrozyc sobie misje ze znajomym bo z nim nie gral to sa problemy...Wlasnie o tym pisalem ta sa skutki boosterow za ktore teraz placa wszyscy uczciwi gracze..I jak tu powiedziec ze to jest w porzadku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość gotówki za misje zmniejszyli i to ostro, robię misje dla Martina, trzeba uratować Annę - wpada 1500$ i ok. 2000rp gdzie wcześniej wpadało gdzieś 15,000. Criminal Records działa jak działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel przestan skomlec... tylko Rockstar jest winne bo wydaje alpha wersje online 2 tyg po premierze,a tym samym stwarza mozliwosc boostowanie na wiele sposobow. Ciekawe jak sobie wyobrazaja mikroplatnosci w sensie kto teraz bedzie za to placil.  A jesli chodzi o fun factor z gry to mimo wszystkich niedogodnosci jest on zaskakujaca duzy w moim przypadku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* niszczy ten tryb z każdą kolejną aktualizacją. Życzę im, aby to upadło śmiercią naturalną. I nie chodzi mi o to, że boosting ograniczają, bo to nawet lepiej.

Ale ograniczenia normalnych misji o praktycznie 100% to już grube przegięcie. R* zaczyna bardzo szybko doganiać EA, o ile już nie dogonila.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* niszczy ten tryb z każdą kolejną aktualizacją. Życzę im, aby to upadło śmiercią naturalną. I nie chodzi mi o to, że boosting ograniczają, bo to nawet lepiej.

Ale ograniczenia normalnych misji o praktycznie 100% to już grube przegięcie. R* zaczyna bardzo szybko doganiać EA, o ile już nie dogonila.

Dokładnie, a fakt ograniczania zarobku z misji jest jedną z głównych przyczyn dlaczego ludzie szukają metod do boost'owania. Gdyby dało się w normalny sposób zdobywać kasę i RP to i boost'eróww byłoby mniej. A tak R* na własne życzenie z każdą aktualizacją motywuje graczy do szukania sposobów na szybkie wbicie RP oraz $. Albo boost'ujesz, albo kupujesz $ ze sklepu, inaczej w tym trybie nie spędzisz całe życie, a nie dojdziesz do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygrasz ze mną to mogę Cię później boostnać :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zacząłem grać online i szału nie ma. Wypłaty za misje to lekka kpina. Napadam na sklep, sprzedawca daje mi torbę a w niej tysiąc zielonych (plus jakieś marne xp), gliny (na 3-4 gwiazdkach) gonią mnie z 20 min. W kilku misjach, które zrobiłem to samo - mało kasy i xp a na hardzie we dwóch łatwo i szybko nie jest. Na wyższych poziomach też tak jest? Zrobiłem też CR i od razu widać różnicę - prawie 4 tysiące w minutę i "kupa" xp - Rockstar nie pozostawia mi wyboru; do wakacji grać nie mam zamiaru. A swoją drogą' ciekawe kiedy "zablokują" to CR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post :)

 

widząc, że ekipa ma 290 osób zgłosiłem swoją kandydaturę, ogarnąłem już troszkę GTA:O mam HS. dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość gotówki za misje zmniejszyli i to ostro, robię misje dla Martina, trzeba uratować Annę - wpada 1500$ i ok. 2000rp gdzie wcześniej wpadało gdzieś 15,000. Criminal Records działa jak działał.

To to jest h*j, ciekawe jakie wynagrodzenia będą za napady na bank, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znając zycie mniej niż za sklepik ;p

 

 

Wynagrodzenie pewnie bedzie dobre, ale lester zgranie 90% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli bedzie akurat na max 10 tys. ;)  Dzisiai wieczorkiem będę mógl wkoncu pograć bo ciezki tydzien byl obecnie i malo czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za ku*wa durny pomysł z tym, że wywala do trybu single. Po za tym idzie jakimś cudem zabić kogoś za pomocą śmigłowca!? Nie dosyć, że doje*ali te turbulencje to i jeszcze te durne celowanie. Helikopterem rzuca na wszystkie strony. Wystarczy zrobić lekki ruch analogiem a sam pojazd odpieprza jakieś akrobacje w powietrzu. Jeżeli możecie wyślijcie mi zaproszenie do obojętnie jakiejś ekipy, byle polskiej. Grać z jakimiś durnymi meksykańcami co dra mordę  do tego mikro się nie da. Co chwilę to mnie ktoś z serwera wywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Helikopterem rzuca na wszystkie strony. Wystarczy zrobić lekki ruch analogiem a sam pojazd odpieprza jakieś akrobacje w powietrzu. [..]

 

A jak Twoja postać stoi z umiejętnością latania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×