Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

PODOBNO R* banuje za wykorzystywanie exploitów w grze. Ile w tym prawdy to nie wiem, tak tylko mówię :)

Prawda jest taka, że chyba by większość musieli zbanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODOBNO R* banuje za wykorzystywanie exploitów w grze. Ile w tym prawdy to nie wiem, tak tylko mówię :)

Prawda jest taka, że chyba by większość musieli zbanować.

W tej grze nie ma exploit'ów! :biggrin: Wszyscy po prostu chcą dobrze poznać (jakże skomplikowaną) trasę Criminal Records :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo tez lubia misje ktora sie robi w 3 min i wpada 25 tys i prawie 4k expa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta misja już się do boost'owania nie nadaje...chyba, że o czymś nie wiem i ludzie znaleźli jakieś obejście :) Tak czy inaczej, ja etap boost'owania mam już za sobą i wreszcie mogę odetchnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze nie ma exploit'ów! :biggrin: Wszyscy po prostu chcą dobrze poznać (jakże skomplikowaną) trasę Criminal Records :)

 

Ze tez ludziom sie chce tak desperacko lvlowac. Pojezdzilem na tej trasie z 5 godzin i gre na 2 dni musialem odstawic tak mi zbrzydla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o emblematy ekipy.

A z nimi jest tak, że tylko ten jeden, który w głosowaniu przeszedł, możemy założyć, tak samo z kolorem, taki kolor, jaki wybrał przywódca, będziemy mogli użyć.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta misja już się do boost'owania nie nadaje...chyba, że o czymś nie wiem i ludzie znaleźli jakieś obejście :) Tak czy inaczej, ja etap boost'owania mam już za sobą i wreszcie mogę odetchnąć :)

 

 

A co już nie działa ten sposób Z Criminal Records ? Jakiś patch wyszedł ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze tez ludziom sie chce tak desperacko lvlowac. Pojezdzilem na tej trasie z 5 godzin i gre na 2 dni musialem odstawic tak mi zbrzydla.

Jestem desperatem...po prostu jestem uparty, ale nie ukrywam, że rzygać się chce od tego jeżdżenia w kółko :P Po za tym R* kolejnymi zmianami, co raz bardziej mnie zniechęca do GTA O, więc chce mieć etap grind'u jak najszybciej za sobą.

 

A co już nie działa ten sposób Z Criminal Records ? Jakiś patch wyszedł ?  :biggrin:

Działa, ja po prostu wbiłem 100 rangę i to miałem na myśli pisząc "skończyłem".

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zaczalem jezdzic criminal records ale tylko po to zeby wygrac wyscigi bo chce odblokowac wszystko do samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakas dobra dusza wyjasni mi o co chodzi z tym boostowaniem i ta trasa criminal records?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem desperatem...po prostu jestem uparty, ale nie ukrywam, że rzygać się chce od tego jeżdżenia w kółko :P Po za tym R* kolejnymi zmianami, co raz bardziej mnie zniechęca do GTA O, więc chce mieć etap grind'u jak najszybciej za sobą.

 

Działa, ja po prostu wbiłem 100 rangę i to miałem na myśli pisząc "skończyłem".

 

Swietnie ze wbiles levele na boostingu jest sie czym chwalic:)Po co wogole grales w online bardzo mnie to ciekawi,czym sie kierowales ty  i tobie podobni boosterzy.Przeciez powtarzanie misji zwane boostingiem jest tak nudne i dla mnie glupie ze nie potrafie tego pojac.Wbiles max level wogole nie grajac w ta wspaniala gre.Mnie bawi ta gra a levele to sie wbijaja przy okazji,mam wieksza przyjemnosc z korzystania w pelni z gry niz przeskakiwanie numerkow i powtarzanie czynnosci az do mdlosci:)Osobiscie uwazam ze prawdziwy gracz to taki ktory cieszy sie kazda chwila gry i nie mysli nawet zeby w grze isc na skroty i delektuje sie kazda chwila..

Edytowane przez PAWEL_VIP
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej bawi robienie misji, ale irytuje to, że nonstop dostaje misje z bardzo niskich poziomów. Nie mam ochoty takich powtarzać, więc logiczne jest to, że chciałbym wbić poziom, by odblokować nowe. Na misjach nie mogę, bo dostaje początkowe, więc co zostaje? Zapewne wyścigi, a skoro tak, to czemu nie robić jednego konkretnego wyścigu? Nie pojmuje czemu tak na niego naskakujesz. Skoro ma 100 poziom, to zapewne ma wszystko odblokowane, dzięki czemu zawsze będzie miał ciekawsze misje do zrobienia, na które może zaprosić osoby ze znajomych. Ja tam się ciesze że ma 100 poziom, może mnie zaprosi na coś ciekawego, kto wie?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie ze wbiles levele na boostingu jest sie czym chwalic:)Po co wogole grales w online bardzo mnie to ciekawi,czym sie kierowales ty  i tobie podobni boosterzy.Przeciez powtarzanie misji zwane boostingiem jest tak nudne i dla mnie glupie ze nie potrafie tego pojac.Wbiles max level wogole nie grajac w ta wspaniala gre.Mnie bawi ta gra a levele to sie wbijaja przy okazji,mam wieksza przyjemnosc z korzystania w pelni z gry niz przeskakiwanie numerkow i powtarzanie czynnosci az do mdlosci:)

Wiem, wiem...już kiedyś pisałeś swoją opinię i uważam, że powtarzanie tych samych wpisów mija się z celem. Ty masz swój pogląd, ja mam swój...i tyle w temacie. A co do kwestii znajomości GTA O - moglibyśmy polemizować który z nas zna ten tryb lepiej, pytanie tylko po co? Dla pustej licytacji? Ja wiem, kto z tego forum zna najlepiej tą grę, bo wystarczy spojrzeć, kto w crew spędził w tej grze najwięcej czasu i szczerze mówiąc podziwiam tych ludzi :) Pewnie z przyjemnością spędziłbym w tej grze równie wiele godzin, niestety nie dysponuje taką ilością wolnego czasu.

 

PS. Jak tak bardzo Cię dręczy boost'owanie to pomyśl sobie, że po prostu przedłużamy sobie w ten sposób naszą męskość, powiedz sobie, że jesteś lepszy od nas bosst'erów i daj sobie na luz :P

Edytowane przez Dilerus
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej bawi robienie misji, ale irytuje to, że nonstop dostaje misje z bardzo niskich poziomów. Nie mam ochoty takich powtarzać, więc logiczne jest to, że chciałbym wbić poziom, by odblokować nowe. Na misjach nie mogę, bo dostaje początkowe, więc co zostaje? Zapewne wyścigi, a skoro tak, to czemu nie robić jednego konkretnego wyścigu? Nie pojmuje czemu tak na niego naskakujesz. Skoro ma 100 poziom, to zapewne ma wszystko odblokowane, dzięki czemu zawsze będzie miał ciekawsze misje do zrobienia, na które może zaprosić osoby ze znajomych. Ja tam się ciesze że ma 100 poziom, może mnie zaprosi na coś ciekawego, kto wie?

Wlasnie  tak nie jest ciezko znalezc fajne misje nawet na wyzszych poziomach srednio to jest zrobione,powinna byc jakas tabelka i zaznaczone co juz przeszedles a co nie.Misje powinni dawac ciagle nowe a nie powtarzanie,ja jak mam powtorzyc misje to mi sie niedobrze robi a co dopiero ja boostowac po 100 razy jak robocik w bf3:).Nienaskakuje na niego ani na nikogo poprostu boosting uwarzam za cos zlego i .....dlugo by pisac:)

 

 

 

Na luz hmm bede walczyl zawsze z tym przykrym procederem,bo to niszczy multi a raczej zachowanie takich osob.

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze misje są tak bardzo różnorodne, naprawdę...równie dobrze zamiast tych 500 szumnie zapowiadanych misji mogli dać jedną i przycisk replay :) Ale cieszę się, że komuś się one podobają. Konstrukcja misji, nagrody za misje, ilość RP potrzebnych do zdobycia oraz ceny w sklepach, czynią tą grę typowym grind'ownikiem, a jak coś opiera się na grindz'ie to każdy sposób na szybkie lvl'owanie i zarabianie kasy bardzo szybko znajduje zwolenników. Podobno lvl cap w GTA O został ustawiony na 999, więc tak naprawdę dopiero zaczynam :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze misje są tak bardzo różnorodne, naprawdę...równie dobrze zamiast tych 500 szumnie zapowiadanych misji mogli dać jedną i przycisk replay :) Ale cieszę się, że komuś się one podobają. Konstrukcja misji, nagrody za misje, ilość RP potrzebnych do zdobycia oraz ceny w sklepach, czynią tą grę typowym grind'ownikiem, a jak coś opiera się na grindz'ie to każdy sposób na szybkie lvl'owanie i zarabianie kasy bardzo szybko znajduje zwolenników. Podobno lvl cap w GTA O został ustawiony na 999, więc tak naprawdę dopiero zaczynam :)

Wydaje mi sie ze boostuja glownie dzieci bo kto dorosly bedzie sie bawil w wbijanie levelikow ta metoda....Zreszta nie gram w gry od dzis,a moim marzeniem jest to zeby kiedys powstawaly gry z systemem levelowania opartym nie na czasie spedzanym i boostowaniu a na umiejetnosciach,jestes dobry masz wysoki level jestes cienki to masz niski.Gra polega na wygrywaniu z tym mi sie kojarzy i po to jest zrobiona.Zawsze tak bylo niestety system levelowania sprzyja tzw pokemonom..co ida na latwizne.Koniec tego tematu....powiedzialem co mialem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODOBNO R* banuje za wykorzystywanie exploitów w grze. Ile w tym prawdy to nie wiem, tak tylko mówię :)

Prawda jest taka, że chyba by większość musieli zbanować.

Miałem dać sobie spokój z tym wyścigiem, ale skoro krążą słuchy, że banują, to dokończyłem. Platyna wpadła, teraz mogą mnie zbanować, a chmury znowu usunąć postać. Zostało granie dla zabawy, bez durnych obaw, że postać zniknie albo zablokują dostęp do GTA:O, bo grindowałem. Niech robią co chcą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowość w moim garażu ;)

 

0_0.jpg

 

i kolejny widok z okna Dejwida :laugh:

0_0.jpg

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nazbieraliście tak szybko kasę na apartamenty? Ja klepię jakieś misje gdzie dostaję po 2.5k dolców albo te napady na sklep gdzie dostaję jeszcze mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam nabór do mojej ekipy. Do tej pory zapraszałem tylko znajomych z reala, ale oni grają raz na ruski rok.

Jestem z bratem przeważnie wieczorami i ciśniemy misje, wyścigi, strzelaniny itd. Im więcej ludzi tym lepsza kasa i punkty rangi.

 

Mój nick : Arboos

Ekipa: Potentaci

 

Chętni do dołączenia do nas, niech wysyłają zaproszenia na stronie Rockstar a wyślę, zaproszenie do ekipy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×