Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj miałem fajną sytuację, gościu miał list gończy nałożony, a jego samochód jak się okazało był na parkingu policyjnym. Zacząłem na niego polować, ale jak dogoniłem go to ten już wsiadał do samochodu na parkingu. Zdążyłem tylko zobaczyć jak próbuje ruszyć i boom :biggrin: Koleś już czekał 50 metrów dalej na to, aż będzie mógł odpalić C4 na samochodzie :biggrin:

 

 

Jak ktoś chce 7k zarobić to mam na sobie list gończy, ktoś dawał listy na wszystkich na serwerze :P Mogę się podłożyć komuś i podzielimy się 50/50 :biggrin:

Wczoraj mialem podobna sytuacje tyle ze nie bylem scigany. Podjechalem pod ammo po bron. Odpalilem mapke i patrze ze na ulicy za rogiem stoi koles. Wychodze a tam na klapie mojej fury c4 (jakby gdzies skitral to bym nie zauwazyl). To sobie podbieglem pod skrzyzowanie i rzucilem pod sciane ladunek a w swoje auto rzucilem granatem. Koles uslyszal ze fura wybuchla, podbiegl zobaczyc i gdy tylko wychylil sie zza rogu to pierdyknela c4 pod jego nogami :>

 

C4 fajna rzecz tak samo jak ktos chce cie potracic rzucasz szybko przed niego i bum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlający się komunikat, że dostałeś kicka po przegłosowaniu to zwyczajny bug kiedy serwery są w godzinach szczytu. Tak samo jak znikający autoaim od któregoś levelu i inne tego typu podejrzane rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chetnych do ekipy osob z headsetami.
Wymogi:

- +18
- HS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chetnych do grania i rowniez dolacze do dobrego gangu posiadam HS,Dom,Duzo Kasy i dobrze ogarniam ;)

 

Chętnie pogram Survival tez! ;)

 

PSN: BartekNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wybrać misje u zleceniodawcy? Na 50 poziomie wielokrotnie dostaje misje z np. 10 poziomu. Jest to odrobinę irytujące. Do tego dziie się, że na ten moment misja z 24 poziomu daję więcej kasy, niż misja z 50 poziomu ( 25k w porównaniu do 16-20k) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę w ogóle wejść do online. Za każdym razem pisze żebym spróbował ponownie. Udało mi się z "dołączyć do znajomego" jedynie raz. Inaczej nie da się wejść do multi. No chyba że sesja jednoosobowa. Słyszałem że innym już normalnie chodzi. Ktoś wie dlaczego tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwny blad wlasnie mialem w grze, przejechalem 2, a pokazalo mi ze przejechalem pierwszy i dostalem ta sama kase i rp co ten gosciu co byl pierwszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wczoraj Franklinem bawiłem się baseballem, zmieniłem postać na tą z online i na niej pojawił mi się baseball, a Franklin go stracił :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę w ogóle wejść do online. Za każdym razem pisze żebym spróbował ponownie. Udało mi się z "dołączyć do znajomego" jedynie raz. Inaczej nie da się wejść do multi. No chyba że sesja jednoosobowa. Słyszałem że innym już normalnie chodzi. Ktoś wie dlaczego tak?

Prawdopodobnie to przez NAT. W rdr było podobnie, jeżeli ktoś miał inny NAT type to nie chciało łączyć z ludźmi tylko samemu się biegało.

Edytowane przez calendd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@upJeżeli masz go w domu to jak on może nie udostępniać hasła?

 

 

Wracając do gta, wozy opancerzone występują w grze czy jakieś bugi są? Mam bodajże 60 poziom i nie spotkałem ani jednego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dalej wyskakuje komunikat o niedostepnej chmurze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One pokazują się od 21 poziomu ale sporadycznie i losowo. Nawet niezła kasa jest z nich. Do tej pory miałem od 3 do 10 tysięcy.

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna lista ludzi, których zabijamy na serwie:  Momanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kogo można się zwrócić , żeby dostać się do ekipy tej z ps3site ?

 

EDIT: dobra już wiem wysłałem prośbe na social clubie

Edytowane przez Kapec1221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kogo można się zwrócić , żeby dostać się do ekipy tej z ps3site ?

 

EDIT: dobra już wiem wysłałem prośbe na social clubie

Ekipa osiagnela magiczna liczbe 300 i juz nie przyjmuja nowych czlonkow z tego co pamietam.

 

@down

mialem na mysli czas przeszly. teraz jest czyszczenie ze zbednych osob.

 

Nie wiem, moze Cie przyjma. Ale tak bylo mowione oficjalnie.

Edytowane przez Voltix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekipa osiagnela magiczna liczbe 300 i juz nie przyjmoja nowych czlonkow z tego co pamietam.

jest 298 osób :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna lista ludzi, których zabijamy na serwie:  Momanek

Za co my tak gonilismy tego Momanka dzisiaj ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki błąd, że furgonetki z kasą się pojawiały jedna po drugiej? Tak jak do 75 poziomu spotkałem może 2-3 to teraz miałem 13 pod rząd. W okolicach domu Franklina się pojawiła pierwsza i po zniszczeniu kolejna jakieś 30m dalej. Na sam koniec niestety zabiłem się razem z furgonetką i przestały się pojawiać. Ale taki błąd był naprawdę ciekawy.  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co my tak gonilismy tego Momanka dzisiaj ;p

 

Taki mialem kaprys ;)

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze i mozna. Zalezy ile dolarow dostane na konto w GTA:O i jeszcze fajnie by bylo jakbys nick podal na socialu, obecnie jest duzo prosb o dolaczenie a tylko 2 miejsca wolne.

 

 

Z gory tez zaznaczam ze osoby ktore sa ostatnie na liscie TOP beda sukcesywnie wyrzucane, zeby sie tam znalezc to trzeba w ogole nie grac wiec bedzie to swietny wyznacznik kogo wyrzucic i w jego miejsce bedzie mozna dac osoby chetne do gry. Obecnie na szarym koncu sa osoby ktore poki co graly oszalamiajace 6 minut na multi.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×