Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zaczynam przygodę z Diabolo na konsoli i mam pytanie - zaczynać od razu na Expercie? Z reguły gram w gry na najwyższym poziomie trudności ale nie wiem jak tutaj się to przełoży na rozgrywke od samego początku ? Czy np zacząć na 2 i później zmienić jak bd miał lepsze itemki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij na jakim chcesz, zawsze możesz później zmienić w trakcie gry oczko wyżej lub niżej. (i tak przy każdym restarcie gry ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od razu na expercie. Ja wziąłem najpierw hard i trudno było przez pierwsze pół godziny, potem luz. Drugi rozdział gram już na expercie i jedynie zamrożenie mnie boli, bo wtedy w parę sekund idę do piachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, gram na expercie. Mam nadzieję, że jak dojde do 70 to będziecie jeszcze grać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Dopiero zaczynam przygodę z PS4 i Diablo. Chętnie pogram po sieci. Na razie jestem na początku 3 aktu level 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do nabijania 500 zleceń. Potrzeba 3 osób i zabawa poleci cztery razy szybciej.

 

Tomek-S_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do nabijania 500 zleceń. Potrzeba 3 osób i zabawa poleci cztery razy szybciej.

 

Tomek-S_PL

Sorki, ale gówno prawda.

- idziesz sam

- Wybierasz drugi akt na wygodnym dla ciebie poziomie 

- Wchodzisz i wychodzisz z gry aż będziesz miał zlecenie zabicia Mahdy lub Zoltana Khula.

 

 

Obydwa bossy są szybkie do zabicia i mają zawsze taką sama krótką drogę od teleportu. Zolthan to już praktycznie przy samym teleporcie jest.

Po zabiciu koniecznie teleportuj się do miasta bo gra nie zawsze zdąży zaliczyć zlecenie a jeżeli ikona zapisu gry się świeci to odczekaj aż skończy.

 

Szybszego sposobu chyba nie ma ;)

Miłego grindowania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. 

 

Gdyby nie tak informacja to dalej uważałbym, że w coopie można szybciej ponabijać zlecenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Dopiero zaczynam przygodę z PS4 i Diablo. Chętnie pogram po sieci. Na razie jestem na początku 3 aktu level 30.

3 akt i lvl 30?

To ja jeszcze 1 aktu nie skończyłem a mam dopiero 27... wtf. (Expert)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 akt i lvl 30?

To ja jeszcze 1 aktu nie skończyłem a mam dopiero 27... wtf. (Expert)

Ostro lecę do przodu, a brakujące lvl po 5 akcie dobijam na zadaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zdziwienia.

Po pierwsze każdy gra tak szybko i na takim poziomie trudności jaki chce.

Fabuła jest tylko do zaznajomienia się z mechaniką gry i daną postacią.

Później i tak robi się zadania i szczeliny.

Zadania to losowe questy więc fabułę "na wyrywki" i tak się zrobi pierdyliard razy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz, tak na to nie spojrzałem. Stwierdzam też, że nie jest to wcale taki zły pomysł. Chyba też tak zrobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze wszystko jest randomowe. I dorp i częściowy układ terenu + misje poboczne. Lizanie ścian raczej nie ma sensu ponieważ po wyjściu z gry do wyboru postaci i kontynuowaniu od danego aktu/zadania mapa generuje się na nowo. Prawdziwa gra tak czy siak zaczyna się dopiero na 70 poziomie gdzie zaczynają wypadać inne przedmioty. Do tego co zrobimy do poziomu 70 oraz to co nam wypadnie lub nie nie ma co zbytnio się przejmować. 

Najzabawniejsze jest to, że "fajny" item możesz wyciągnąć tak samo z rozwalonej beczki jak i z bossa. Nie ma podziału że to wypada z tego a to z tamtego i że trzeba farmić konkretne moby na konkretny przedmiot (poza niezbędnymi częściami do inferialnej maszyny czy laski pasterza).

Są odpowiednie modyfikatory szansy na wypadnięcie legend/setowych przedmiotów - poziom trudności / szczeliny / bonusy z ekwipunku (chyba jeszcze mają znaczenie?? @Kill lub @HarDy poprawcie mnie jeżeli się mylę).

To nie jest gra która kończy się po przejściu fabuły :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktokolwiek gra jeszcze na ps4 (wszyscy moi znajomi juz dawno przestali w to grac) to dodajcie mnie do znajomych (PSN ID: mierniczek).

Aktualnie robie sobie powoli mnicha i brne nim przez fabule.

Wiem ze levelujac postac duzo szybciej zrobilbym to na zadaniach, ale jakos tak nie smieszy mi sie i fabule sobie po raz (setny) ogladam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 - Dziekuje osobom, ktore dodaly mnie do znajomych - jeszcze nie mielismy okazji pograc razem, ale to na pewno sie zmieni.

 

Po 2 - Chyba znow sie wciagnalem :)

Zrobiilem sobie "na tzw probe" mnicha. Dobilem nim do 70 levela i .... kurcze, albo bardzo dawno nie gralem mnichem (gralem nim zanim wyszedl dodatek), albo ta postac zmienila sie znacznie od czasu, ktore pamietam.

Mnich teraz kosi i to bardzo :) (Choc pewnie jakbym zrobil inne postacie to mialbym podobna mysl).

Zaczalem uzywac calkiem innych skilli niz wczesniej i gra teraz to poezja.

 

Teraz tylko wydropic te wszystkie sety :) - a to dluga droga.

 

Btw pytanie z innej beczki.

 

Zeby zdobyc pierscien krolewskiej wspanialosci trzeba robic zadania w pierwszym akcie - Oczywiscie je robie.

Pozniej by urozmaicic sobie rozgrywke "odpalam" zwykla szczelinke.

I teraz pytanie - czy straznik na koncu szczeliny nie powinien wyrzucac tego klucza prob?

Pytam dlatego, ze wczoraj 3 razy robilem szczeline na poziomie Udreka 1 i 2 i 3 i ani razu straznik nie wyrzucil tego klucza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz pytanie - czy straznik na koncu szczeliny nie powinien wyrzucac tego klucza prob?

Pytam dlatego, ze wczoraj 3 razy robilem szczeline na poziomie Udreka 1 i 2 i 3 i ani razu straznik nie wyrzucil tego klucza.

 

Im wyższy poziom udręki,tym większy masz % wypadnięcia klucza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam "Diablomaniacy" :)

Zyje ktos tu jeszcze?

 

Po wczorajszej rozgrywce moj mnich awansowal do poziomu Udreki IV.

Mialem kilka setowych dropow, ale oczywiscie pech chce by tylko jeden z nich nadawal sie do czegos (naramieniki z zestawu suwako).

Ma ktos ochote pobiegac wspolnie po szczelinach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie pobiegam po szczelinach, ale jestem w tym tygodniu po 23 (2 zmiana w pracy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero kończe 5akt szamanem. Będę szukał setów na mocny dps tzn. większość z jade harvester, kilka amuletów i pierscieni. Niech RNG łaskaw będzie ! :) Ustawienia mam tylko dla znajomych to zawsze można się zgrać, zazwyczaj gram codziennie ok 22-23 do 1.30 max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero kończe 5akt szamanem. Będę szukał setów na mocny dps tzn. większość z jade harvester, kilka amuletów i pierscieni. Niech RNG łaskaw będzie ! :) Ustawienia mam tylko dla znajomych to zawsze można się zgrać, zazwyczaj gram codziennie ok 22-23 do 1.30 max.

 

Chyba wczoraj Cie widziałem - jesli to Ty to miales ok 65 levela i pomykales wlasnie po V akcie.

Jak juz wbijesz 70 level i bedziesz widzial ze gram, to zagadaj, albo od razu "wbijaj" do mnie (oczywiscie jesli bedziesz mial ochote).

W grupie zawsze razniej (musze znalezc tego pudelkowego headseta, bo tak dawno nie gralem z kims, ze gdzies sie zapodzial).

 

Pomoge Ci znalezc pierscien krolewskiej wspanialosci - wiadomo ze im wyzszy poziom trudnosci udreki, tym wieksza szansa na wypadniecie legendy z tych zadan (na Udrece 6 - 100% na wypadniecie legendy i z kazdym levelem nizej szansa spada o 10%)

Moj szaman biega teraz na Udrece IV, V - wiec szansa na legende jest spora (ja ten pierscien mam, ale przydalby sie lepszy)

 

W moim przypadku szukanie setow sie "chyba popsulo". Dwa dni temu wydropilem podczas godzinnej rozgrywki 4 czesci setowe (to nic ze tylko 1 czesc byla przezemnie poszukiwana, a reszta nadaje sie tylko do kowala), wczoraj 2 godziny gry i legendy oczywiscie byly, ale nic setowego.

Jedyny plus wczorajszej rozgrywki, ze znalazlem buty dla mnicha, ktore powoduja ze mozna miec dwoch "przywolancow" (fajnie sie to prezentuje).

 

Tak sie zastanawiam czy mam cos dla szamana - chyba mam ten nozyk meteorytowe kukri - no ale to chyba super sprzet dla szamana grajacego "zwierzakami"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem V akt Crusaderem. Gram na expercie i śmiech na sali, wszystkich bossów rozwalam na rympał, ot stoję i napieram.

Właściwie to miałem tez spytać, co to są te szczeliny, gdzie to jest i o co kaman?

 

Póki co cierpliwie leveluje, w tej chwili chyba 58lvl, chciałbym podciągnąć powyżej 10lvl kowala i jubilera ale nie mam jakichś mrocznych składników i nie wiem gdzie ich szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zacząłem V akt Crusaderem. Gram na expercie i śmiech na sali, wszystkich bossów rozwalam na rympał, ot stoję i napieram.

Właściwie to miałem tez spytać, co to są te szczeliny, gdzie to jest i o co kaman?

 

Póki co cierpliwie leveluje, w tej chwili chyba 58lvl, chciałbym podciągnąć powyżej 10lvl kowala i jubilera ale nie mam jakichś mrocznych składników i nie wiem gdzie ich szukać.

 

Na expercie jest tak samo latwo jak i na mistrzu :) Graj sobie na spokojnie i zalicz fabule na takim poziomie, by gra sprawiala ci frajde, a nie frustracje.

Dopiero jak wbijesz 70 poziom i zaliczysz fabule to zacznie sie "prawdziwa" gra i schodki pod gore

 

Edit:

Kolega wyzej mnei ubiegl i podal linka z opisem szczelin.

 

Najlepiej dodaj mnie do znajomych i jak bedziesz widzial ze gram to wpadnij do mojej gry, albo zapros do swojej i wszystko na spokojnie wyjasnie i pomoge w levelowaniu :)

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci nie pasuje to zwiększ poziom trudności. 

Szczeliny będziesz miał w trybie przygodowym dostępnym po przejściu fabuły.

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=1388&PART=325

Dzięx za wyjaśnienie, co do poziomu trudności  - wyższego póki co nie mogę bo zablokowane. No a chodzi o to, że to nie wyzwanie, stać naprzeciw bossa i napierdalać, X, O, R1, R2 (przerwa na cooldown), repeat... :)

 

Oki Mierniczek, dodam, staram się grac codziennie lub co drugi dzień coby nie stracić kontaktu z jakże wciągającą i głęboką fabułą z epickimi zwrotami akcji :) Ale grinduje się fajnie, miałem obawy co będę robił do premiery Wiedźmina ale mi przechodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź z gry, zacznij nową grę, zresetuje ci ostatnie zadanie ale obecny poziom będzie "środkowym" więc będziesz miał o jeden wyżej i o jedne niżej.

Wcześniej to działało, nie wiem jak teraz po patchach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×