Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Drop w tej grze to totalny random, równie dobrze pożądany item może wypaść ze skrzynki, białego mogą jak i elity.

Graj szczeliny, tam jest zwiększony drop legend, a zdobyte krwawe odłamki inwestuj u Kadali (może się zlituje i da to czego szukasz :-) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze co jest grane z tą Mahdą w Infernalnej Machinie dostaje jakieś osłony i za chu*a pana nie da się jej rozwalić :)

spróbuj zagrać bez żadnego kompana tylko sam.u mnie to pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w podstawkę Diablo na PC po prostu zjadłem na niej zęby - przegrane ponad 100h i dopiero odstawiłem grę na półkę.

 

Od dłuższego czasu zapatrywałem się na to aby pograć w Diabełka na konsoli no i stało się - świąteczny prezent dotarł do mnie 1,5 tyg temu i znowu ten świat mnie po prostu wchłonął. 

Pierwsze 4 akty znałem na pamięć, więc czasem był to po prostu speedrun ale i tak zaglądałem w każdy kąt. Początek 5 aktu i szok - mega przygnębiająca sceneria całego aktu sprawia, że aż chce się grać - tak to właśnie powinno wyglądać od początku. Długo się nie zastanawiałem i od razu ustawiłem poziom Ekspert. Podczas 4 pierwszych aktów padłem chyba raz a tutaj trzeba już cały czas być czujnym. 

Aktualnie ubiłem

Urzaela i Adrię - Urzael twardy jak cholera, dwa razy prawie mnie położył ale udało się bez śmierci ;)

, przegrane w tym akcie mam jakieś 4h i 3 zadania do końca - szczerze powiem, że jestem ogromnie pozytywnie zaskoczony tym, jak wiele ten akt potrafił zmienić jeżeli chodzi o całokształt gry. A przede mną przecież jeszcze zlecenia, szczeliny itp. Oj to będą ciężkie świąteczne wieczory ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj do 30 jest +100% doświadczenia ale dzisiaj nie doświadczycie tego przez tych piiii, piiii, piiii co zaatakowali serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, da się. Nawet w coopie też zagrasz do 4 osób bo jest kanapowy co-op. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jeżeli chodzi o ten świąteczny bonus , to wymagane jest przez caly czas sztywne połączenie z psn tak ? Graliś,y wczoraj z kuzynem i go niezauważyłem za bardzo ech , da się to gdzieś sprawdzić ? W ogóle to nawet szkoda gadać o jakości tej usługi sieciowej , to jest masakra żeby banda szczyli terroryzowała tą strukturę ( tak to jest terror moi drodzy ) ale to już pewnie pisał każdy miliard razy :/

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jeżeli chodzi o ten świąteczny bonus , to wymagane jest przez caly czas sztywne połączenie z psn tak ? Graliś,y wczoraj z kuzynem i go niezauważyłem za bardzo ech , da się to gdzieś sprawdzić ? W ogóle to nawet szkoda gadać o jakości tej usługi sieciowej , to jest masakra żeby banda szczyli terroryzowała tą strukturę ( tak to jest terror moi drodzy ) ale to już pewnie pisał każdy miliard razy :/

Wystarczy jak PSN Cię zaloguje i diablo się połączy. Jak PSN całkowicie leży to bonusu nie ma.

Dzisiaj rano dało się grać a od południa do teraz to dupa blada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA 21 lvlu zakończyłem 1 akt, zastanawiam się jaki mniej więcej lvl robi się na koniec gry bo pamiętam że d2 przechodziło się na 9-13;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dobiłem normalnie 70 na grubo przed ostatnim bossem z V aktu.

Teraz gram Hardcore i na 40 levelu zacząłem II Akt. Poziom to max Hard, żeby nie ryzykować głupio śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu Gry nie wyświetla sie Find game, mogę grać online ze znajomymi, mogą dołączyć tez inni losowi gracze. Jednak ja w z menu mogę dołączyć tylko do znajomego, nie wyświetla sie opcja wyszukiwania gier. Czym to może być spowodowane. Grę mam kupiona na moim podstawowym koncie po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nigdy nie było takiej opcji, jeśli dobrze pamiętam. Możesz jedynie ustawić w opcjach gry online kto może się dołączyć. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie jak inni gracze wyszukują i wchodzą do naszej gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z listy znajomych?

Wchodzą na grę publiczną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak wyszukać i wejść do gry publicznej ?

Gram sobie sam i wchodzą do mnie losowi gracze online, jak oni to robią ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak że masz ustawioną grę publiczną a oni używają przycisku "znajdź grę"?

77eabf68687ce6a183eefc679775b3a7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem jak to działa. W zależności od tego co mamy wybrane pod R3, tak nam sie zmienia ta 3 opcja w menu. Mamy do wyboru szybka gra lub znajdź grę.

Edytowane przez zwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sepi,widzę że czasem zagrywasz w Diablo.Powiedz mi,czy ktoś kto zagrał w wersji na pieca ponad 200 godzin,znajdzie w wersji konsolowej coś zachęcającego do kupna  ? Bo nie mogę się zdecydować... :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×