Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sepi,widzę że czasem zagrywasz w Diablo.Powiedz mi,czy ktoś kto zagrał w wersji na pieca ponad 200 godzin,znajdzie w wersji konsolowej coś zachęcającego do kupna ? Bo nie mogę się zdecydować... :sweat:

Ciężka sprawa.

Jeżeli masz ekipę to graj.

Jak nie to nie bierz bo z randomami to haxowany sprzęt.

Ładna, fajna, ludzie którzy grali na PC mówią że warto ale z perspektywy społeczności nie spodziewaj się tego co nd PC.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie łatwa ta gra, gram na normalnym poziomie i praktycznie każdy boss pada w 3 sekundy... Zwiększenie obrażeń mam aż o 1016% to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Expert to taki tryb Normal. Wszystko niżej to Easy i Super Easy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie skończyłem grę, zostanie mi z 70 elitarnych do zabicia do trofeum, gdzie najszybciej to zrobić? mam 42 poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdziekolwiek.

Przecież każdą mapę można powtarzać dowolną ilość razy. A ponadto po skończeniu fabuły odblokujesz tryb "bounty" - więc nie będzie problemu ze zwiedzaniem dowolnego zakątka mapy. (a przy okazji zaliczania zadań spotkasz niejedną elitę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu byłem ciekaw gdzie najszybciej, tak jak w d2 w 5 akcie najszybciej się expiło;P Liczyłem na podobne miejsca tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli celujesz w platynę to i tak czeka Cię wielokrotne powtarzanie tych samych lokacji więc prędzej czy później i tak ubijesz potrzebną ilość elit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pobierało mi jakąś aktualizację, czy ktoś wie co ona wprowadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usprawnienia w głębokich szczelinach, przedmioty starożytne oraz nowe gobliny. To tak z grubsza natomiast najgorsze że zepsuli sunwuko dla mnicha oraz set ptaka dla maga. Więcej możesz wyczytać na stronie diablo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nietypowe pytanko na ps4 , gram DH i mam set marudera , przed update 2.1.1 działka strzelały wykorzystując ataki nienawiści a teraz u mnie jest dupa po prostu strzelają , błąd gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usprawnienia w głębokich szczelinach, przedmioty starożytne oraz nowe gobliny. To tak z grubsza natomiast najgorsze że zepsuli sunwuko dla mnicha oraz set ptaka dla maga. Więcej możesz wyczytać na stronie diablo.

 

Nie popsuli Sunwuko, wręcz przeciwnie. Tylko trzeba trochę inaczej się zbudować pod niego ;) Chłopaki już kręcą na nim 45 poziom griftów więc buff jest olbrzymi.

 

mam nietypowe pytanko na ps4 , gram DH i mam set marudera , przed update 2.1.1 działka strzelały wykorzystując ataki nienawiści a teraz u mnie jest dupa po prostu strzelają , błąd gry ?

 

 

Trzeba czytać Patch Notes, bo patch w grze diablo to minimum poprawek błędów, a cała masa zmian w rozgrywce.

 

http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/13123876439

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill

Latający smok nadal jest optymalną bronią pod suwako? (patch zniósł 20% bonus)

Zapuściłem wczoraj D3 po dłuższej przerwie (jedyną słuszną wersję, wiesz co mam na myśli ;-) ), popatrzałem na zmiany, poczytałem patch notes i widzę potencjał dla monka.

W teorii mix suwako, naramy z bonusem do łapki oraz broń nareczna z bonusem do łapki powinny robić niezłą rzeźnię.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hardy

Lepiej poszukaj daibo, które zmniejsza koszt użycia fali światła w tedy zbudujesz pod to build. Do tego możesz próbować duchowego kamienia o nazwie spojrzenie tzo krina, można jeszcze coś z setem iny kombinować jest wiele sposóbów.

@kill

W sumie masz rację ale dlaczego zepsuli coś co było idealne? Mogli dodać nowy set żeby ludzie robili nowe buildy.

Edytowane przez michupol
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, michupol ma tutaj rację. Do optymalnego buildu na tą chwilę potrzebna jest ta laga. Ale żeby pobiegać zwykłe szczeliny czy bounty można spokojnie użyć dwóch naręcznych broni. Ponieważ gra się teraz na filarach - bardzo syta runa od błyskawic, to dobry jest Won Khim Lau i np Rękawica Nagoty. Gram tak od wczoraj i jest ziewająco. Niestety nigdy nie miałem Wonnej Pochodni, ale czas to nadrobić ;)

 

W chwili obecnej mam tak zbudowaną postać i większość elit jest na strzała - Palm, Filar dobranoc :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tomo-2453/hero/17050375

 

Biegałem na początku ze smokiem, ale najwidoczniej podwojenie AS nie przekłada się już na dmg z klona, więc zmieniłem na ręczne. Tym bardziej, że w tych nowych odsłonach Sunwuko w ogóle nie używa się żadnych generatorów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja PL D3:RoS jest wyłącznie w PL, czy można ją ustawić tak by wszystko było po angielsku? Przez wszystko rozumiem dialogi, napisy i co najważniejsze - interfejs i menu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta tylko po polsku, na cyfrowej chyba się da.

Tak, w cyfrowej ściąga się kilka języków na raz i można anulować te których się nie chce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Cyfrówka 259plnów, jeszcze na głowę nie upadłem :) Poszukam na aukcjach albo amazonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny do robienia Bounty to zapraszam. Robie te 500, ale nawet 100 jeszcze nie mam, a im więcej osób tym szybciej to idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up

Zaliczanie zadań splitem nie działa.

Najmniej czasochłonna metoda na bounty - lataj dh (najszybsza klasa).

Ustaw nnajniższy poziom trudności i lec z koksem.

Jeśli Ci się nie śpieszy to w piątek mogę przejrzeć co mam dla dh i coś Ci podesłać.

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateo, ja mam DH już z dobrymi itemami. Teraz robię Monka przy okazji robiąc Bounty.

No nic, to trzeba farmic te bounty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się dziś z wersji PC na PS4 i muszę przyznać, że w wersję na konsolę gra mi się o wiele lepiej.
Jakby ktoś miał chęć to może podesłać mi inva PSN:eban1988 , może kiedyś gdzieś wspólnie skoczymy gdy już dogonię w lvlu moje PCtowe postaci :<

PS. Może to głupie pytanie, ale czy grając remote play na PS Vita i dając drugi kontroler graczowi nr 2 istnieje możliwość, by każdy z dwóch graczy w coopie miał "swój" ekran?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×