Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

czy na wyższych poziomach trudności jest jakas kara za "padanie"? Czy po prostu zawsze sie wstaje i heja? :biggrin: Albo jak sie zniszczy EQ to trzeba do miasta, naprawic i od poczatku tam wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na wyższych poziomach trudności jest jakas kara za "padanie"? Czy po prostu zawsze sie wstaje i heja? Albo jak sie zniszczy EQ to trzeba do miasta, naprawic i od poczatku tam wszystko?

Do miasta naprawić.

Jak chcesz karę to graj na hardcore. Jak padniesz to tylko raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trzecim akcie i gram na poziomie ekspert. Dziwi mnie że mam zablokowany normal, mimo że w pierwszym akcie był dostępny. Także mam tylko dwa do wyboru, wysoki i ekspert. 

Dzisiaj wyskoczyła mi w kanałach bestia, pojawił się nad nią komunikat że jest zabójcą kogoś kto jest na liście moich znajomych. Także dodało mi to skrzydeł i pomściłem przyjaciela. Świetnie to wymyślili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zapytam. Od czego zależy matchmaking doboru graczy. Na przykład mam  45 lvl i na ekspercie w szczelinach mi nie dobiera , wrzuca samego mnie. Na wysokim dobiera. I na przykład 2 problem jak ustawić 1 akt i do tego losowe zadanie (quest) też mnie wrzuca samego , a chciałbym pograć z losowymi graczami.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trzecim akcie i gram na poziomie ekspert. Dziwi mnie że mam zablokowany normal, mimo że w pierwszym akcie był dostępny. Także mam tylko dwa do wyboru, wysoki i ekspert.

Dzisiaj wyskoczyła mi w kanałach bestia, pojawił się nad nią komunikat że jest zabójcą kogoś kto jest na liście moich znajomych. Także dodało mi to skrzydeł i pomściłem przyjaciela. Świetnie to wymyślili.

To jest Nemezis

Nie zapomnij wysłać giftu dla gracza który ci dropnął :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

Odnośnie importowania postaci z PS3 - stworzyłem nową postać Mnicha w PS4 i trochę pograłem (obecnie ok 30 lv). Dzisiaj udało mi się zdobyć ponownie grę w wersji PS3 i wyekspotrowałem zapis z dawną postacią Barbarzyńcy lv 60 (i całym dobrodziejstwem). Myślałem, że uda mi się dodać Barbarzyńcę do tej nowej postaci już istniejącej na PS4 ale wygląda na to, że importować można tylko cały zapis usuwając tym samym cały nowy stan gry z PS4. Czy ktoś już to testował? Jest jakieś inne wyjście czy muszę skasować tego Mnicha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam

Odnośnie importowania postaci z PS3 - stworzyłem nową postać Mnicha w PS4 i trochę pograłem (obecnie ok 30 lv). Dzisiaj udało mi się zdobyć ponownie grę w wersji PS3 i wyekspotrowałem zapis z dawną postacią Barbarzyńcy lv 60 (i całym dobrodziejstwem). Myślałem, że uda mi się dodać Barbarzyńcę do tej nowej postaci już istniejącej na PS4 ale wygląda na to, że importować można tylko cały zapis usuwając tym samym cały nowy stan gry z PS4. Czy ktoś już to testował? Jest jakieś inne wyjście czy muszę skasować tego Mnicha?

Cały save niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crash

Przy klikaniu szybkiej gry zwróć uwagę na zaznaczenie opcji obecny akt na 100% masz zaznaczone obecne zadanie dlatego włącza Cie samego w tym tkwi problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ktoś chętny do gry w coopa na ps4? Jak coś to dodawać na psn, id w profilu, aktualnie 23 lvl połowa 2 aktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś słaby ten lvl. Ja mam 31 lvl i kończę pierwszy akt..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała frajda dla mnie z taką grę ze wszędzie zajrzę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo pokonany, po tym w koncu moglem podniesc stopien trudnosci "o jeden" .. ale i tak nie jest zbyt trudno.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na PS4 jest dostępny rynek?

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się jedynie wymieniać itemkami między graczami, poprzez wyrzucanie ich na ziemię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały save niestety.

Dzięki za info. Faktycznie, nie ma innego wyjścia. Ja zdecydowałem się na kontynuowanie Mnicha i tylko przeniosłem dobytek Barbarzyńcy do nowej gry (bez postaci) - trochę "na około", ale udało się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się jedynie wymieniać itemkami między graczami, poprzez wyrzucanie ich na ziemię.

Można również cokolwiek wysłać komuś z listy znajomych. Służą do tego skrzynki pocztowe, które są umieszczone w obozach :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wyślesz komuś coś pocztą to tracisz ten przedmiot, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba logiczne że jak wyślesz to tracisz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC to jest zupełnie inna bajka. Mają tez batlenet i inne udogodnienia bez których gra na PS4 staje się tylko kolejnym tytułem do ogrania ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×