Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale usuneli calkiem czy tylko real money auction house?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to na PC mają rynek, a my nie.

Na PC to juz dawno rynek zamknęli, itemkow innym osobom tez nie da się przekazać (znaczy jest ograniczenie tylko do osób które były w party w momencie dropu i to tylko przez dwie godziny). Pod tym względem na konsoli jest lepiej (wysylka itemku dowolnej osobie z listy).

Podoba mi się też patent z Nemesis (miałem już jednego takiego gościa, niestety akurat walczylem z paczka niebieskich i jednym żółtkiem i nie wytrzymalem dodatkowego przeciwnika, zaliczył em zgon :-/ )

Nemezis dropi cos fajnego? (na stronie jest info, ze można liczyć na niesamowity drop)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś szansa że wypadnie Ci 2 legenda jak jedna wyleci ale czy to tak działa nie miałem okazji sprawdzić bo nie mam jeszcze ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagracie w D3na PS4 i nie będzie się wam chciało nigdy wracać do PCtowego D3

Dyskusyjna teza, każda edycja ma swoje ,,+'' i ,,-''.

Dużo grales na PC?

Czym wersja konsolowa dominuje nad PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem a nawet posiadam wersję kolekcjonerską na PC a oto kilka różnic:

Wygoda na padzie

Duuużo szybsze wczytywanie gry

TV vs monitor....

Kanapa vs krzesełko przy biurku...

Graficznie ten sam poziom co na max ustawieniach PC

Na PC skończyłem grę po Diablo i nie chciało mi się wracać a teraz nie mogę się oderwać, zarwane noce...

Niczym jeśli chcecie prawdziwe diabolo to znajdziecie je tylko na PC.

Nie bądź śmieszny, ile masz lat, żeby gadać jak małoletni funboy, który nawet nie grał w wersję z PS4 a mędrkuje?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem a nawet posiadam wersję kolekcjonerską na PC a oto kilka różnic:

Wygoda na padzie

Duuużo szybsze wczytywanie gry

TV vs monitor....

Kanapa vs krzesełko przy biurku...

Graficznie ten sam poziom co na max ustawieniach PC

Na PC skończyłem grę po Diablo i nie chciało mi się wracać a teraz nie mogę się oderwać, zarwane noce...

Nie bądź śmieszny, ile masz lat, żeby gadać jak małoletni funboy, który nawet nie grał w wersję z PS4 a mędrkuje?

 

Porównywanie Diablo na PC do PS4 to jak porównywanie WOWa (czy innego MMO) na globalu do WOWa na prywatnym serwerze w którym mamy admina i znają adres tylko nasi znajomi.  Trochę inny poziom zabawy.

Jeżeli Diablo na PC skończyłeś po przejściu Diablo to chyba nie zrozumiałeś o co w tej grze chodzi.

...nie Funboy a Fanboy. 

 

...i na koniec myślę że Kill chętnie rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości :P

 

Nie gloryfikuję wersji na PC. Po prostu 2 różne podejścia od tego samego tematu. PS4 jest okrojone o battle.net i całe community. 

Wersja na PS4 do przejścia, dobicia Platyny, pobawienia się chwilę ze znajomymi ..ale co dalej? Nic. Sprzedać płytę/pozyczac lub niech sie kurzy na półce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PS4 do przejścia, dobicia Platyny, pobawienia się chwilę ze znajomymi ..ale co dalej? Nic. Sprzedać płytę/pozyczac lub niech sie kurzy na półce :P

 

A to dalej nie można farmić i wbijać lvl ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mam kompletnie odmienne przemyślenia i nie potrzebuję innych osób aby mnie przekonywały że jestem w błędzie. Jak każdy mogę wyrazić tutaj swoją opinię i właśnie to zrobiłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z padem się zgodze - gra się przyjemnie.

Wczytywania gry - to już kwestia tego, jakiego masz kompa.

Piszesz, że na pc skonczyles grac po ubiciu Diablo, więc w RoS na pc nie grales?

Porownujesz podstawkę PC z RoS konbsolowym? Podstawka a rozszerzenie to dwie różne gry.

BTW

Do końca miesiąca PC dostanie patcha 2.1, ciekawe kiedy dostaną go konsole. (pomijając kwestie drabinki, której konsole nie dostaną, bo i tak nie ma to sensu; patch wnosi kilka nowych rzeczy i fajnie by było, żeby i gracze konsolowi dostali to jak najszybciej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź śmieszny, ile masz lat, żeby gadać jak małoletni funboy, który nawet nie grał w wersję z PS4 a mędrkuje?

 

Ja mam 39. Wystarczy? Pozwolę sobie zacytować moją wypowiedź z innego forum na pytanie dlaczego nie chcę grać w Diablo na konsoli :)

 

 

 

Zainwestowałem 4k godzin na PC. Tego nie da się ot tak nadrobić na konsoli. To są dwa lata ciągłego grania. Zresztą nie ma to sensu, bo ta gra na konsoli nie ma żadnego community. Nie ma się z kim mierzyć, przed kim chwalić czy to ubiorem czy buildem, czy czasem farmienia riftów, a niedługo rankingami tzw. griftów.

Widzisz, ty uważasz, że ja poniżam diablo na konsolę ze względów braku BN czy sterownia myszką. A to zupełnie nie o to chodzi. Na PC możesz grać na poważnie (w sensie growym), w jaki nigdy na konsoli grać nie będzie można. Nikt nigdy nie będzie sprawdzał jakie są np. breakpointy AS dla turretów Huntera czy szybkość animacji Earthquake'a dla Barba. Nikt nigdy nie będzie szacował swoich sił na T6, bo T1 dla 99% okaże się szczytem możliwości i grę sprzeda jak zrobi platynę. Poza tym nikt nigdy nie wbije nawet 1000 godzin, bo po tym czasie już będą go goniły następne gry w w kolejce jak Destiny chociażby, czy Uncharted. A bez dużego nakładu czasu nie da się dojść do końca tęczy w tej grze. A mnie interesuje tylko takie granie w tej chwili. Nie będzie sezonów, rankingów, conquestów i wielu innych

Na PC żyłuje się każdą postać, wyciska się z niej w matematyczny sposób 7 poty. Są całe strony, które obliczają za ciebie skomplikowany DPS w różnych konfiguracjach. Bo samemu nie jesteś w stanie tego zrobić. Na konsoli tego nie będzie, bo nie ma bezpośredniego wglądu w twoją postać z poziomu internetu. Dlatego tak wspaniałą rzeczą jest w d3 na pecetach allways online. Cześć gry zawsze jest na serwerach, które generują loot, a nie jakiś algorytm losujący go z dysku konsoli. Nie ma możliwości oszukania gry, bo zaraz dostaniesz banem od Watchera (program monitorujący procesy w naszym kompie). I tak jeszcze można długo i długo wyliczać. A nawet nie liznąłem gameplaya.

 

Btw. Próbowałem D3 na PS3 jak było demo. Więc jeśli wyznacznikiem znania się na czymś jest klapnięcie w fotelu i poruszaniu trochę padem, to wiem jak to wygląda. Mimo to śmiem twierdzić, że wiem o wersji na konsolę 100 razy więcej od tych co w nią grają. Jestem na bieżąco z forum Blizzarda i czytam też forum konsolowe, a raczej ich jeden dział. Widziałem po kolei jak ta wersja się kształtowała i co zawiera.

 

Diablo na konsolę to jest świetna gra do pogrania. Ale dla niektórych Diablo znaczy coś więcej, to gra na wiele lat. Może 5, a może nawet 10. Jak myślisz, ile osób będzie grało w D3 na PS4 za 2 lata? Na PS3 umarło w kilka tygodni...

 

 

 

Żeby była jasność. Nikt, nikomu nie narzuca swojego zdania. Ale fakty mówią same za siebie. Każda wersja tej gry ma coś w sobie i jest BARDZO dobra. Warta każdych pieniędzy i każdej minuty gry. To w jaki sposób do niej podchodzimy zależy już od osobistych preferencji i wymagań względem gry.

Farmić i nie kłócić się!

:)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to dalej nie można farmić i wbijać lvl ? :P

...jeżeli komuś nadal to sprawia przyjemność? To sam dla siebie może przecież dalej klepać. 

Jeżeli dodaliby jakiś serwer chociażby regionalny oraz przeglądanie statystyk to było by zupełnie inne podejście do gry.

 

Na szczęście mam kompletnie odmienne przemyślenia i nie potrzebuję innych osób aby mnie przekonywały że jestem w błędzie. Jak każdy mogę wyrazić tutaj swoją opinię i właśnie to zrobiłem.

Dokładnie, masz swoje przemyślenia    tylko wyrażaj je tak żeby nie jeździć po innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Porównywanie Diablo na PC do PS4 to jak porównywanie WOWa (czy innego MMO) na globalu do WOWa na prywatnym serwerze w którym mamy admina i znają adres tylko nasi znajomi.  Trochę inny poziom zabawy.
Jeżeli Diablo na PC skończyłeś po przejściu Diablo to chyba nie zrozumiałeś o co w tej grze chodzi.
...nie Funboy a Fanboy. 
 
...i na koniec myślę że Kill chętnie rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości :P
 
Nie gloryfikuję wersji na PC. Po prostu 2 różne podejścia od tego samego tematu. PS4 jest okrojone o battle.net i całe community. 
Wersja na PS4 do przejścia, dobicia Platyny, pobawienia się chwilę ze znajomymi ..ale co dalej? Nic. Sprzedać płytę/pozyczac lub niech sie kurzy na półce :P
 
1. Oooo to dziwne, ale gram normalnie na PS4 przez multi nie tylko ze swoimi znajomymi z listy.
2. Czytaj ze zrozumieniem, napisałem, że skończyłem bo już mi się dalej nie chciało, na tamten czas gra nie oferowała żadnego kontentu po skończeniu fabuły. Teraz jest już co robić.
3. Nie mam żadnych wątpliwości ponieważ mam wersje na PC i na PS4 i wiem przy której chce grać. A ty masz porównanie?
4. Jaka okrojona gra? O battle.net? Przecież każdy może/ma założyć konto i uczestniczyć w "społeczności", jedyne co to nie pochwali się swoim buildem z konta grając na PS4 (póki co)

Dokładnie, masz swoje przemyślenia    tylko wyrażaj je tak żeby nie jeździć po innych.

No właśnie wyraziłem i nie jechałem po nikim dopóki ty nie wtrąciłeś swoich trzech groszy...z resztą dyskusja bez sensu. Niech każdy lubi to co lubi.


Ja mam 39. Wystarczy? Pozwolę sobie zacytować moją wypowiedź z innego forum na pytanie dlaczego nie chcę grać w Diablo na konsoli :)

 

 

 

Zainwestowałem 4k godzin na PC. Tego nie da się ot tak nadrobić na konsoli. To są dwa lata ciągłego grania. Zresztą nie ma to sensu, bo ta gra na konsoli nie ma żadnego community. Nie ma się z kim mierzyć, przed kim chwalić czy to ubiorem czy buildem, czy czasem farmienia riftów, a niedługo rankingami tzw. griftów.

Widzisz, ty uważasz, że ja poniżam diablo na konsolę ze względów braku BN czy sterownia myszką. A to zupełnie nie o to chodzi. Na PC możesz grać na poważnie (w sensie growym), w jaki nigdy na konsoli grać nie będzie można. Nikt nigdy nie będzie sprawdzał jakie są np. breakpointy AS dla turretów Huntera czy szybkość animacji Earthquake'a dla Barba. Nikt nigdy nie będzie szacował swoich sił na T6, bo T1 dla 99% okaże się szczytem możliwości i grę sprzeda jak zrobi platynę. Poza tym nikt nigdy nie wbije nawet 1000 godzin, bo po tym czasie już będą go goniły następne gry w w kolejce jak Destiny chociażby, czy Uncharted. A bez dużego nakładu czasu nie da się dojść do końca tęczy w tej grze. A mnie interesuje tylko takie granie w tej chwili. Nie będzie sezonów, rankingów, conquestów i wielu innych

Na PC żyłuje się każdą postać, wyciska się z niej w matematyczny sposób 7 poty. Są całe strony, które obliczają za ciebie skomplikowany DPS w różnych konfiguracjach. Bo samemu nie jesteś w stanie tego zrobić. Na konsoli tego nie będzie, bo nie ma bezpośredniego wglądu w twoją postać z poziomu internetu. Dlatego tak wspaniałą rzeczą jest w d3 na pecetach allways online. Cześć gry zawsze jest na serwerach, które generują loot, a nie jakiś algorytm losujący go z dysku konsoli. Nie ma możliwości oszukania gry, bo zaraz dostaniesz banem od Watchera (program monitorujący procesy w naszym kompie). I tak jeszcze można długo i długo wyliczać. A nawet nie liznąłem gameplaya.

 

Btw. Próbowałem D3 na PS3 jak było demo. Więc jeśli wyznacznikiem znania się na czymś jest klapnięcie w fotelu i poruszaniu trochę padem, to wiem jak to wygląda. Mimo to śmiem twierdzić, że wiem o wersji na konsolę 100 razy więcej od tych co w nią grają. Jestem na bieżąco z forum Blizzarda i czytam też forum konsolowe, a raczej ich jeden dział. Widziałem po kolei jak ta wersja się kształtowała i co zawiera.

 

Diablo na konsolę to jest świetna gra do pogrania. Ale dla niektórych Diablo znaczy coś więcej, to gra na wiele lat. Może 5, a może nawet 10. Jak myślisz, ile osób będzie grało w D3 na PS4 za 2 lata? Na PS3 umarło w kilka tygodni...

 

 

 

Żeby była jasność. Nikt, nikomu nie narzuca swojego zdania. Ale fakty mówią same za siebie. Każda wersja tej gry ma coś w sobie i jest BARDZO dobra. Warta każdych pieniędzy i każdej minuty gry. To w jaki sposób do niej podchodzimy zależy już od osobistych preferencji i wymagań względem gry.

Farmić i nie kłócić się!

:)

Wszystko ładnie pięknie ale w tym wpisie chodzi o jedno WIELKIE CHWALENIE SIĘ TYM I OWYM i jeżeli to jest właśnie społeczność D3 na PC to dziękuję ale mam ważniejsze sprawy w życiu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Wszystko ładnie pięknie ale w tym wpisie chodzi o jedno WIELKIE CHWALENIE SIĘ TYM I OWYM i jeżeli to jest właśnie społeczność D3 na PC to dziękuję ale mam ważniejsze sprawy w życiu.

 

 

Każdy ma w życiu inne "ważne sprawy".

Niestety chcąc nie chcąc w Diablo właśnie o to chodzi. I zawsze chodziło. Być lepszym od innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartasblack 

...i tego typu wypowiedzi się trzymaj. 

 

1. ...to nie to samo.

2. ...tam wystarczyło poczekać, tutaj może nie być tak kolorowo z nowym contentem ;)

3. Nie duże ale mam. Ja również wolę się pobawić na PS4. ...bo na PS4 moge traktować to jako zabawę bez obawy że znowu dążenie do bycia najlepszym mnie wessie na parę miesięcy czy lat.

4. Dobrze wiesz o co chodzi. Grind, statystyki, chwalenie się tym czy tamtym.

 

...najlepiej zakończmy wszelkie dyskusje na temat wersji na PC.

 

To są 2 różne produkcje i powinniśmy je traktować jako zupełnie osobne tematy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma w życiu inne "ważne sprawy".

Niestety chcąc nie chcąc w Diablo właśnie o to chodzi. I zawsze chodziło. Być lepszym od innych.

Rozumiem ale nie powinieneś tak uogólniać. Może rywalizacja dla ciebie jest najważniejsze w grach, dla mnie, a gram od czasów Atari 800XL, najważniejsza jest dobra zabawa w grach. Jak chce rywalizować to rywalizuje w dyscyplinie sportowej którą uprawiam.

A więc dla mnie gry=zabawa. Nie potrzebuje w tym żadnego pierwiastka chwalenia się czymkolwiek. I nie zrozum mnie źle, ekscytuje się każdym fajnym lootem jak gram z kolegami na słuchawkach ale to jest właśnie dla mnie fun z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ale nie powinieneś tak uogólniać. Może rywalizacja dla ciebie jest najważniejsze w grach, dla mnie, a gram od czasów Atari 800XL, najważniejsza jest dobra zabawa w grach. Jak chce rywalizować to rywalizuje w dyscyplinie sportowej którą uprawiam.

A więc dla mnie gry=zabawa. Nie potrzebuje w tym żadnego pierwiastka chwalenia się czymkolwiek. I nie zrozum mnie źle, ekscytuje się każdym fajnym lootem jak gram z kolegami na słuchawkach ale to jest właśnie dla mnie fun z gry.

 

Ja nie uogólniam tylko rozgraniczam pewne aspekty tej gry czego najwyraźniej nie chcesz przyjąć do wiadomości. Gra for fun - konsola, gra dla sportu - PC.

Rywalizacja nie ogranicza się tylko do sportu w życiu. Jest też e-sport. I w końcu można też traktować sport jako zabawę. Wszystko jest dla ludzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inaczej.

Jak grałem w Medal of Honor z kumplami to sprawiało mi to frajdę przez parę lat.

Jak się wkręciłem w Ragnarok online, Lineage 2 to w nic innego nie grałem przez kolejne parę lat.Potrafiłem zawalić szkołę czy inne ważne rzeczy dla bicia leveli i pięcia się w górę.

Teraz dopiero nadrabiam zaległości w grach ze straconych lat :P

Kill'a kręci DIablo na PC, jest w czołówce - jego rzecz - ja się wersji na PC zwyczajnie boję. :D

 

...dajcie mi Zorro, Ninja czy Boulder Dash z A 800XE i będę się przy tym bawił tak samo jak te dwadzieścia parę lat temu.

...miałem hype na Karatekę remake na PS3 ale jakoś mi przeszło ...to dogrywanie etapów z kasety. Kosmos. :P

 

Wracając do Diablo na PS4, bardzo przyjemna gra. Porównując do podstawki z PS3 którą tez ograłem - niebo a ziemia. Skończyłem sobie fabułę, zaczynam wyzwania i cieszę się jak małe dziecko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e-sport to jest forma na zarabianie pieniędzy i nie ma nic wspólnego, prócz rywalizacji/współpracy z prawdziwym sportem.

 

Czyli jak nie uprawiasz innej formy zmęczenia fizycznego to już nie można tego nazwać sportem? A co z szachami, brydżem, bilardem, lotnictwem itd?

Forma aktywności psychicznej mająca na celu jej doskonalenie to też sport. Wynika to z definicji.

 

A teraz to już naprawdę kończymy ten offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam porównanie z wersją PC ( tą podstawową bez dodatku, grałem od premiery przez jakieś 3 miesiące) i dla mnie lepiej gra się na konsoli i wpływa na to wiele czynników, oczywiście, to sprawa preferencji. Jednak niezależnie od platformy jestem pod wrażeniem jak zmieniło się DIablo 3, loot, brak aukcji, system nemesis, nowe tryby w stosunku do tego co było na premierę.

 

Radzę od razu zaczynać na ekspercie, bo im dalej tym łatwiej, zmieniłem z wysokiego na ekspert i dalej uważam, że za łatwo, powinni dorzucić jeszcze mistrza na start dla bardziej wprawionych w boju.
 

Jednak porównując ze starymi poziomami trudności z podstawowej wersji Diablo 3 na PC to i tak spora możliwość konfiguracji ( na początku trzeba było przechodzić grę 3 razy, by dojść do sensownego poziomu trudności).

Edytowane przez KrYcHu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko sterowanie w inventory jest ciut malo komfortowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×