Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos chetny do wbijania 70lv w trybie hardcorowym? zapraszac Drozdaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e-sport to jest forma na zarabianie pieniędzy i nie ma nic wspólnego, prócz rywalizacji/współpracy z prawdziwym sportem.

 

No nie wiem, stary :D Powiedz to nadgarstkom najlepszych skosnookich graczy Starcrafta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi się zdaje ale lvl idzie strasznie szybko. Kończę 1 akt i mam 35 lvl..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi się zdaje ale lvl idzie strasznie szybko. Kończę 1 akt i mam 35 lvl..?

Bardzo szybko. Taki miałem na PS3 zabijając Diablo na normalnym.

Grałem na trudnym i grę skończyłem na 58.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mi się zdaje ale lvl idzie strasznie szybko. Kończę 1 akt i mam 35 lvl..?

 

To chyba dobrze? Postać na lvl 1-69 jest niepełna. Dopiero na 70 lvl możesz zacząć robić wszystkie najfajniejsze rzeczy w Diablo. I posiadać najlepsze przedmioty i skille :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na najwyższym poziomie czyli ekspert. Ataku mam 1,2 k ( krzyżowiec) bardzo łatwo to idzie. Wolałbym ciut trudniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na najwyższym poziomie czyli ekspert. Ataku mam 1,2 k ( krzyżowiec) bardzo łatwo to idzie. Wolałbym ciut trudniej

Zawsze możesz zacząć grę od początku.

Powinny się odblokować wyższe poziomy trudności już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mija się to z celem dla mnie. Na ps3 tak szybko nie szło chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w czym masz problem? :-P Przecież poziomu nie stracisz.

Pamiętaj że w założeniu skończenie fabuły i wbicie 70 poziomu to dopiero początek farmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mi się zdaje ale lvl idzie strasznie szybko. Kończę 1 akt i mam 35 lvl..?

Z czasem na tym samym poziomie ci zwolni.

 

Gram na najwyższym poziomie czyli ekspert. Ataku mam 1,2 k ( krzyżowiec) bardzo łatwo to idzie. Wolałbym ciut trudniej.

Na razie taki ekspert to spacer w lesie. Z czasem elitarnych przeciwników w dużych grupach i mini bossów będzie na pęczki. Do tego dojdzie możliwość zmiany poziomu na wyższy.

Zobaczysz że jeszcze zatęsknisz za niższym poziomem ;)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasem na tym samym poziomie ci zwolni.

Na razie taki ekspert to spacer w lesie. Z czasem elitarnych przeciwników w dużych grupach i mini bossów będzie na pęczki. Do tego dojdzie możliwość zmiany poziomu na wyższy.

Zobaczysz że jeszcze zatęsknisz za niższym poziomem ;)

czekam w takim razie na to. Nie chce mi się od nowa zaczynać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec V aktu przy pierwszym przejściu gry Udręka staje się faktycznie udręką - brak itemów i skilli pokazuje miejsce w szeregu i trzeba zbijać poziom niżej .. gdzie ostatni boss padł nam dopiero za 3cim podejsciem z prostych bledow ;) Ale tak czy siak do konca IV aktu jest latwo na ekspercie, a do 60tki level leci dosc szybko. Mi po skonczeniu fabuly do 70tki zabraklo jednego znacznika expa ;)

 

 

PS. Czasem gra zalicza niezłe dropy klatek .. duuużo sie dzieje ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia że legendy wpadają o wiele rzadziej niż w pierwotnej wersji. Albo tylko ja mam pecha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem ja jestem jakos w 2 akcie na trudnym poziomie i juz kilka mialem wiec chyba nie:) Na ps3 jak gralem to do 4 aktu mi nic nie wyapdlo jakos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam pecha. Generalnie trochę się cieszę, dzięki temu zdobycie legendarnego ekwipunku daje mi więcej radochy :).

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem z graczem Drozda (sry jak przekręciłem) robiliśmy wczoraj szczelinę i na chyba 3 poziomie jakiś lochów czy podziemi wyskoczyła na nas potwory z TLoU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie częstotliwość wypadania zależy chyba od poziomu trudności. Celowo użyłem słowa "chyba" gdyż wczoraj grałem około godziny swoim mnichem na ostatnim poziomie udręka VI i wypadł mi tylko jeden legendarny przedmiot, później przełączyłem się na słabszego krzyżowca (udręka II) i wydropiło mi przez godzinę kilka legend i dwa zielone schematy, myślę że to zależy bardziej od szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którą postać polecacie do Hardcore. Mam wymaksowanego mnicha ale on odpada, nie chcę go tworzyć od początku. Nie mam większej zażyłości z innymi postaciami i się właśnie zastanawiam.

 

Edit---

W sumie jak dobrze ułożysz postać to klasa nie ma znaczenia. Wybrałem DH i jest ok :) . W starej wersji go nie doceniałem i nawet nie pamiętam jak się nim grało.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sie dostac do tej szczeliny? Potrzebny jakis klucz? Skad go wziac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sie dostac do tej szczeliny? Potrzebny jakis klucz? Skad go wziac?

Robisz zadania - tryb zadań.

Za zrobienie zadania/zabicie bossa wypada fragment klucza. 5 fragmentów odblokowuje szczelinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb zadania? A nie przypadkiem tryb przygodowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uogólniam tylko rozgraniczam pewne aspekty tej gry czego najwyraźniej nie chcesz przyjąć do wiadomości. Gra for fun - konsola, gra dla sportu - PC.

Rywalizacja nie ogranicza się tylko do sportu w życiu. Jest też e-sport. I w końcu można też traktować sport jako zabawę. Wszystko jest dla ludzi :)

 

Dla mnie to co pisze Kill to kosmos, szczególnie, ze facet jest dokładnie w moim wieku ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumiem to co napisal kill, ale czy w Diablo chodzi o to, zeby grac 5 lat w jedna gre, robic w kolko to samo, tylko po to zeby potem na stronie internetowej udowodnic koledze ze moja postac zadaje 5000001 damage a jego 4999999? Tak to zrozumialem w dosc sporym uproszczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×