Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba wczoraj Cie widziałem - jesli to Ty to miales ok 65 levela i pomykales wlasnie po V akcie.

Jak juz wbijesz 70 level i bedziesz widzial ze gram, to zagadaj, albo od razu "wbijaj" do mnie (oczywiscie jesli bedziesz mial ochote).

W grupie zawsze razniej (musze znalezc tego pudelkowego headseta, bo tak dawno nie gralem z kims, ze gdzies sie zapodzial).

Pomoge Ci znalezc pierscien krolewskiej wspanialosci - wiadomo ze im wyzszy poziom trudnosci udreki, tym wieksza szansa na wypadniecie legendy z tych zadan (na Udrece 6 - 100% na wypadniecie legendy i z kazdym levelem nizej szansa spada o 10%)

Moj szaman biega teraz na Udrece IV, V - wiec szansa na legende jest spora (ja ten pierscien mam, ale przydalby sie lepszy)

W moim przypadku szukanie setow sie "chyba popsulo". Dwa dni temu wydropilem podczas godzinnej rozgrywki 4 czesci setowe (to nic ze tylko 1 czesc byla przezemnie poszukiwana, a reszta nadaje sie tylko do kowala), wczoraj 2 godziny gry i legendy oczywiscie byly, ale nic setowego.

Jedyny plus wczorajszej rozgrywki, ze znalazlem buty dla mnicha, ktore powoduja ze mozna miec dwoch "przywolancow" (fajnie sie to prezentuje).

Tak sie zastanawiam czy mam cos dla szamana - chyba mam ten nozyk meteorytowe kukri - no ale to chyba super sprzet dla szamana grajacego "zwierzakami"

Jasne dzisiaj skończę fabułę i cisne zadania i szczeliny. Jak tylko bedziesz to sie dołącze sam albo z kumplem krzyzowcem. Jako,ze piateczej piatunio dzisiaj oporowo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wspolna gre.

Granie w grupie dodaje +100 do zajebistosci gry :)

I nawet nie chodzi o to ze mozna sie wymieniac przedmiotami. Dla mnie osobiscie fajna sprawa jest ze mozna jednoczesnie grac, dzielic sie doswiadczeniem i gadac (niekonicznie zawsze o samem rozgrywce).

Zreszta jesli chodzi o przedmioty, to ja grajac mnichem uzbieralem juz caly set ognistego ptaka dla czarodziejki (dzieki wymiana). Z drugiej strony moj wydropiony sprzet dla mnicha powedrowal do partnera z druzyny (jak bedzie "robil" mnicha to sie przyda).

Az chce sie grac :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niebawem dołączę jeśli dalej gracie, jak tylko zrobię 70 lvl crusaderem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zacząłem przechodzić fabułę , niedawno zechciał dołączyć do mnie mój syn:) Zalogowałem Go jako gościa , stworzyłem postać i cieliśmy ze dwie godziny. Zapisałem grę licząc że po ponownym odpaleniu będzie też postać syna. Niestety tak  nie było i przy kolejnej wspólnej sesji musiał zaczynać od zera:( Czy można w jakiś sposób grać fabułę na dwóch graczy ?? Czy trzeba zaczynać we dwóch i wtedy obie postaci będą zapisywane?? Jeśli ktoś się orientuje to dzięki za podpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zacząłem przechodzić fabułę , niedawno zechciał dołączyć do mnie mój syn:) Zalogowałem Go jako gościa , stworzyłem postać i cieliśmy ze dwie godziny. Zapisałem grę licząc że po ponownym odpaleniu będzie też postać syna. Niestety tak  nie było i przy kolejnej wspólnej sesji musiał zaczynać od zera:( Czy można w jakiś sposób grać fabułę na dwóch graczy ?? Czy trzeba zaczynać we dwóch i wtedy obie postaci będą zapisywane?? Jeśli ktoś się orientuje to dzięki za podpowiedz:)

 

Synowi trzeba założyć konto PSN i zaczynając grę musi się logować na swoje konto. Wtedy postęp będzie zapisywany na jego koncie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie bounty - wczoraj zrobiłem 4 z pierwszego aktu, wyłączyłem grę; dzisiaj chciałem dokończyć a tu wszystko od nowa, to normalne, że się nie zapisują?

Gram na poziomie Master - łatwo nie jest, co mnie cieszy, ale praktycznie w ogóle nie wypadają mi legendarne przedmioty, czy one są tak rzadko spotykane czy mam niefart? Wiem że na Tormencie szansa na ich wydropienie jest wyższa, ale póki co mam tylko 10lvl Paragona i wydaje mi się że jestem za miętki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać nagrodę za wykonanie zadań musisz zaliczyć 5 w jednym podejściu - po wyjściu postęp nie jest zapisywany i po starcie nowej gry dostajesz nowe zadania.

Im wyższy poziom trudności tym większa szansa na legendę/przedmiot setowy. Ponadto niektóre przedmioty mają szansę na drop tylko na poziomie trudności Udręka i wyższym.

Biegaj w party z randomami - większa szansa, że coś komuś wypadnie (i przy dobrych wiatrach podzieli się dropem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje na zadaniach jest mniejsza szansa na legende niz w szczelinach.

W sumie ludzie robia te zadania tylko by zdobyc konkretny przedmiot. Moze to byc pierscien krolewskiej wspanialosci (zadania w 1 akcie), jak i np helm, ktory zmiejsza "pobor" tej magicznej esencji (to chyba akt 3).

Oczywiscie z zadan takze wypadaja klucze potrzebne do otwarcia zwyklej szczeliny.

 

Ja jak zdobylem 70 level to w pierwszej kolejnosci robilem zadania w 1 akcie (oczywiscie szansa ze zdobede tam pierscien na niskim poziomie trudnosci byla znikoma). Jak juz uzbieralem troche kluczy to robilem tylko zwykle szczeliny, az sie "lepiej" ubralem. Ubieralem sie nie tylko legendy z dropa, ale tez u kowala zrobilem kilka zestawow np Aughilda, Borna, Karmazynowego Kapitana - bardzo oplaca sie je nosic w poczatkowej fazie gry. Aughild np podwyzsza o 15% obrazenia przeciw elitom (jak i obniza o 15% atak elit na nas), born i karmazynowy pirat miedzy innymi redukuja "cooldown" umiejetnosci.

 

Jak juz moglem sam biegac na Udrece III lub IV to wrocilem do zadan by zdobyc pierscien. Niestety ten pierscien to MUST HAVE i kazdy musi go miec (no prawie kazdy).

A pozniej znow szczeliny by zdobyc klucz prob i zaczalem robic szczeliny glebokie.

I tu maly hint

W glebokich szczelinach zdobywa sie specjalne klejnoty ktore mozna wkladac w bizuterie. Klejnot po 1 szt, dropi straznik szczeliny nawet na najmniejszym poziomie trudnosci.

Wiec przy probie dawalem sie od razu zabic mobom, lub teleportowalem sie do miasta i pozniej taka gleboka szczeline przechodzilem szybciutko.

 

Teraz swoim mnichem razem z kolega z tego forum robimy "na spokojnie" szczeline na 36 poziomie. Biorac pod uwage ze nasze postacie sa swieze to i tak niezly sukces.

Jeszcze troche pogramy, uzupelnimy sprzet (nadal nie mam odpowiedniej broni) to wbijemy na poziom 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierniczek, graliśmy raptem kilkanaście minut, a wystarczyło żebym zrewidował swoje poglądy na Diablo. Dżizas, ja nie wiem jak w to grać :) No nic... może jak się z Tobą poplączę po lochach to nabiorę niejakiej wprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

azrael88:

 

Podstawa to zdobyc pierscien krolewskiej wspanialosci.

W sumie Blizzard powinien "zweryfikowac" ten przedmiot, bo na dzien dzisiejszy jest on nieodzowny.

Skoro kazdy musi go miec, to moze czas cos z tym zrobic i go albo "wbudowac" w postac, albo stworzyc jakas alternatywe.

Dzieki temu pierscieniowi mozna nosic na sobie nawet 3 sety :)

 

Ja juz ten pierscien mam, ale nic nie stoi na przeszkodzie by zdobyc "lepszy" :)

Moge z Toba pobiegac po zadaniach i probowac go odszukac. Jak bedziemy biegac na poziomie trudnosci Udreka VI to po zrobieniu 5ciu zadan mamy 100% szanse na uzyskanie legendy (tylko trzeba miec szczescie i wylosowac ten pierscien).

 

Jak juz zdobedziemy pierscien to pomoge ci sie ubrac w Aughilda, Borna czy Karmazynowego Kapitana (jesli nie masz tych recept u kowala), to nic nie szkodzi i zrobie Ci z moich :)

No chyba ze jestes z tych graczy, ktorzy lubia sami wszystko zdobywac :)

 

Teraz to juz z gorki. Dzieki tym setom bedziesz mogl sam swobodnie biegac na Udrece III (powiedzmy).  Dopiero wtedy zacznie sie gra na szczelinach (zwyklych i glebokich).

Szukanie klejnotow, wstawienie ich w bizuterie.

 

No i jeszcze jedno. Jak grasz Krzyzowcem to uzywaj tarczy :)

 

Ja bede pewnie dzis ok. godziny 17.00 (plus/minus). Wpadaj pobiegamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie kupiłem Diabełka i muszę stwierdzić że dodatek całkowicie zmienił grę na plus a V akt jest naprawdę mroczny. Teraz tylko dobić szybko 70 lvl i szukać ludzi do gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj mnie do znajomych :)

Jak wrócę do domku to dodam, dzięki śliczne :) myślę że przez weekend wbije 70 lvl to potem się uśmiechnę do Ciebie o pomoc :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem kolo 23 dostępny jeśli macie ochotę i miejsce chętnie z wami zagram krzyzowcem gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj gralem od 17.00 do ok 20.00.

Dzis piateczek, wiec pewnie pogram znow od 17.00 do ok. 19.00, pozniej zrobie z 2-3 godziny przerwy i po 22.00 pewnie bede gral "do bolu".

Jak ktos chetny do wspolnej gry to zapraszam.

 

Wczoraj z ludzmi troche zaszalelismy. Szast prast i wyszedl nam klucz do szczeliny 41.

Skoro jest klucze to trzeba tam wejsc. Hehehe alez tam byla masakra.

Myslalem ze moja postac jest super tankowna, a czasami to ledwo powstalem z martwych i juz lezalem.

Jak odpale te wszystkie swoje defensywne skile to mam ok 70 milionow punktow obrony (plus wsadzony klejnot "zoladek dzikobestii", ktory regeneruje 50000 HP/s oraz dodaje tarcze rowna 2xHP).

Nic z tego - czasem moby mialy mnie na przyslowiowego strzala :)

Ale szczeline ukonczylismy :) Boss tez padl.

Nagroda - mizerna - jakies dwie legendy nadajace sie do rozbicia.

 

Ale plus wczorajszej rozgrywki, ze wreszcie mam Daibo - Wonna Pochodnia dla mnicha. Teraz juz w sumie mam postac ubrana na maksa i znow jest dylemat:

Grac mnichem nadal czy zaczac ubierac (w zasadzie to ubrane sa na poziom Udreka IV, ale trzeba polepszyc ekwipunek) nastepne postacie (krzyzak lub barb).

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam raczej Barba. Po patchu 2.2 niesamowity skok w jakości zaliczy set Nieśmiertelnego Króla. Dodatkowo dostaniemy nowy set do kultowego Whirlwinda. Także myślę, że warto już teraz zacząć zbierać ekwipunek. I zostawcie sobie set pierścieni Focus/Restraint (Skupienie/Powściągliwość). Set przejdzie retroaktywną zmianę, która póki co jest bardzo mocna. Do tego stopnia, że warto poświęcić Jordana i RORGa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tego co pamietam, mam na barbie caly set Reactora (pewnie standardowo przekrecilem nazwe). Set Niesmiertelnego krola tez pewnie sie znajdzie - przydaloby sie tylko Kafar Króla, zamienic na Piec :)

Przed mnichem dosc "mocno" gralem wlasnie i barbem i krzyzakiem. Barbem przestalem grac zaraz po tym jak udalo sie zlozyc calego Reactora - do tego mialem jakies niezle szczescie, bo po 2ch czy 3ch dniach wypadly mi na szczelinach wszystkie czesci tej zbroi.

Gorzej ze szczesciem na krzyzaku. Nim chyba gralem najdluzej i nadal jesli chodzi o set Akhanna to mam moze ze 2 czesci (ewentualnie 3).

 

Czytam sobie o tych zmianach w patchu 2.2.0 (choc wiem ze zanim on wejdzie na konsole, to jeszcze sporo wody w wisle uplynie). Szykuja sie niezle zmiany, ktore przewroca rozgrywke do gory nogami :)

Edytowane przez kill
set Raekor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierniczek jestem dzisiaj po 22 i opór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając 30 paragon nie zdawałem sobie sprawy jak mało ogarnięty jestem w tej grze... Jedna gra z randomem (akurat Polak się na szczęście trafił) wystarczyła, żeby wpadł mi 510 paragon i ogromna ilość itemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej jestem nowy w tej grze-gram sobie I akt i za kazdym razem znika mi cześć mapy która odkryłem jak i zauważyłem w samym Tristam wchodząc do budynków za kazdym razem jest od nowa- tak ma być? Niby punkt kontrolny a biegniesz od nowa po ponownym włączeniu gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, po prostu za każdym razem generuje nowy teren i przeciwników. To normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mając 30 paragon nie zdawałem sobie sprawy jak mało ogarnięty jestem w tej grze... Jedna gra z randomem (akurat Polak się na szczęście trafił) wystarczyła, żeby wpadł mi 510 paragon i ogromna ilość itemów.

To nie ogarnięcie ale chiterzy, wystarczyło spojrzeć na ekwipunek,pewnie miał po 3 sloty na klejnoty w pierścieniu i inne pierdoły,więc gra z randomami kończy się najczęściej tym,że on czyszczą szczelinę w 30 sekund a ty lecisz z expem i złotem jak szalony i odbierasz sobie całą zabawę z gry.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×