Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Iron Skin z runa na przedluzenie,

Kanon Sprawiedliwosci z resztkami sil (nastepne zmiejszanie obrazen),

Pasek Uszy na Sznurze (mam taki z 30%),

Zoładek Dzikobestii (w tym momencie z regeneracja ok. 60k)

Kamyk na rozlozenie 25% obrazen na cos ok 6-7 sek

Karwaszy nie zmienie bo mam ten na boostowanie obrazen z tarczy :)

 

Tylko na swoim bufie (czyli kanonie) pokazuje mi na karcie postaci ok 40 milionow defensywy .

 

A i tak jak czasem trafie na rifta (mowa o glebokosci powyzej 45) to czuje sie papierowy :)

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinieneś mieć problemów przy takim defensie. A combo na Jedności masz? Bez tego nie utrzymasz się na nogach powyżej 45gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednosci na razie nie nosze, bo zaczalem eksperymentowac z setem Bastionow Woli.

Zreszta jednosc pomaga tylko przy grze solo :)

 

Oczywiscie jak znajde dobra jednosc i super jordana to bede zonglowal pierscieniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 3 rocznica premiery Diablo 3 yay \o/

 

Z tej okazji w grze przez tydzień będzie się spawnawał event/poziom z krowami w roli głównej. Szukać trzeba w Bounty.

Jest tam kilka/kilkanaście złotych przeklętych skrzynek, podkręcony drop i exp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bedzie odpalic :)  Zbliza sie weekend to bedzie mozna dluzej pograc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj już dwa razy trafiłem do krowiego raju;) Fajna sieczka:)

Mam pytanie , od niedawna zagrywam sie w Diablo i gram dopiero pierwsza postacią. Czy jeśli zmienię postać na inna to dalej będę mógł wrócić do obecnej jeśli najdzie mnie ochota??

Dzięki za podpowiedz w temacie dość blachym patrząc na wasza dyskusje;) Swoją droga sie zainspirowałem bo teraz mam cel : miliard obrażeń w jednym uderzeniu :) To musi być moc:). Narazie wygenerowalem 22 mln w jednym pacnieciu:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, będziesz mógł w każdej chwili wrócić do obecnej postaci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie do grających wizzardem,

gram obecnie na buildzie opartym na ciągłym stunowaniu teleportem (zagłada) z pomocą eterycznego węrowca.

do zestawu dobrałem pancerz lodu z runą burza lodowa by w sposób ciągły zadawać mobom depejcz od lodu i co za tym idzie przywoływac meteor z zestawu Tal Rashy. Do tego dobrałem pierscien aureola Arlisy, ale się zastanawiam czy warto.

Na polskim forum wyczytałem, że ponoć pancerz z ww. runą przywołuje meteor tylko w pierwszej minucie po rzuceniu na siebie pancerza. Czy to oznacza, ze po każdym przywołanym meteorze będę musiał odnawiać pancerz by kolejny zleciał?

obecnie jestem w robocie i nie mam możliwości sprawdzenia, ale może ktoś już to przerabiał?

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz namiastke pvp aka brawler.

Pozatym  pvp nie uswiadczymy, moze w diablo 4;p

 

Blizz zarzekal sie, ze pvp bedzie w pathu 1.0.

Z patha 0.9 (czy 0.8) przeszedl odrazu do 1,1...

Dal tym  do zrozumienia ze pvp nigdy w tej grze nie bedzie, a przynajmniej nie w takiej formie w jakiej obciecywali na poczatku, no bo wspomniany "tryb" brawler jest=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz fajna promocja na Diabełka za 130 złotych. Mam taką cenę ponieważ wykorzystałem ten 14-dniowy okres testowy Playstation Plus. Czy jak zakupię ten tytuł teraz to czy po wygaśnięciu Plusa będę mógł dalej grać w Diablo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Tak (jeśli zapłacisz za grę jest na zawsze Twoja, z wygaśnięciem abonamentu psplus wygasa tylko licencja gier, które były dostępne za "free")

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :D Mam D3 na PC ale nie mam dodatku a w tak atrakcyjnej cenie to się opłaca (sam dodatek w promocji stoi jakieś 90 złotych) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pół rogu nie gram w d3. Zmieniło się coś? Jest sens dalej w to grać?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli? Bez stałych znajomych nie.

Jedyna słuszna wersja to PC. Ja kupilem tylko i wyłącznie dla kanapowego coopa, do tego spisuje się świetnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś byłby chętny pograć ze mną w trybie Hardcore ? Właściwie od zera bo mam 15 lvl. Jak najbardziej z headsetem, bez jakiegoś wyścigu na lvle, na luzie :) PSN: Cepheus119

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo umarło na ps4 a szkoda

Wysyłane z mojego SM-G9250 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak postaci trzymanych na serwerze.

Dupowane i haxowane przedmioty.

Brak większej społeczności/drabinki.

 

Skończyć ASAP, zdobyć w miarę spoko przedmioty, wbić platynę, następna.

Niestety, jakby były wymienione rzeczy powyżej to poza kilkoma entuzjastami dużo ludzi (w tym ja) by w to grało :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pojasnil :) popieram w 100%

Wysyłane z mojego SM-G9250 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz grać solo lub w "kanapowego" co-opa to jest ok i można powiedzieć, że gra nie ma końca.

Próby dołączenia do randomów kończą się tak jak wyżej wspomnieli koledzy - zedytowane sety, przegięte bronie, czyli zero radości z gry i kompletny bezsens.
W końcu w Diablo chodzi o farmienie lepszych gratów... a jak sobie zedytujesz jakieś Ruskie Miecze to szkoda w ogóle pada w ręce brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie .. takie neitypowy problem .. miałem Diablo III: UEE na PS3 .. miałem również savy z gry, które synchronizowane były na dysku internetowym z PS + (tak przynajmniej mi się wydaje). Konsole sprzedałem. Obecnie posiadam DIII na PS4 .. wiem, że mając savy z DIII PS3 można je odpalić na DIII PS4 .. tyle, że ja te savy (o ile mam) posiadam na dysku internetowym z PS3. Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia czy takie savy posiadam i czy jest możliwość jakiegoś ich ściągnięcia i odpalenia na wersji  z PS4 ? Miałem fajnego monka i za nim tęsknię :) Zależy mi gdyż mam tam też skrzydełka chociażby :)

Edytowane przez Cepheus119

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk masz na konto, nie na konsolę. Więc jak używasz tego samego konta PS+ na PS4, to save'y będziesz miał. A jak nie, to nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od kilku tygodni przymierzam się do zakupu d3. Pytanie tylko czy rzeczywiście online teraz to padaka?

Edytowane przez nath4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×