Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy kupując wersję cyfrową EU z PSstore mogę wybrać który język chcę zainstalować, czy jestem zmuszony zainstalować wszystkie języki i stracić na konsoli kilkadziesiąt GB wolnego miejsca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli mam cyfrową wersję w Języku Polskim , to czy mogę , usunąć Angielską?

Mozesz.

Panowie, czy kupując wersję cyfrową EU z PSstore mogę wybrać który język chcę zainstalować, czy jestem zmuszony zainstalować wszystkie języki i stracić na konsoli kilkadziesiąt GB wolnego miejsca?

Instaluj tylko ta z dopiskiem (polski).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz już podczas ściągania to wypie... ;) Po co ściągać 2 razy to samo?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydawało, że jest sporo "łatwiej" wbijać lvl.
Na PS3 miałem chyba max. 35 lvl w 3 akcie teraz ponad 50 lvl i leci szybko o statach nawet nie mówię. Nawet blisko śmierci nie byłem jeszcze - gram wysoki i expert.
Czekam na ten 70 lvl i prawdziwą zabawę :)

Wszystkie zmiany na plus względem wersji PS3 imo a jest tego sporo - system nemezisów, poczta, kapliczki natchnienia plus te nowe przeklęte kapliczki, szybciej kamienie wpadają, kowala i "jubilera" levelujesz na 10 praktycznie zaraz po ich pojawieniu się.
Szkoda tylko, że te wszystkie bonusy - pierścień, naramienniki i ogar znikają przy braku połączenia z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest duzo latwiej ja po skonczeniu z dodatkiem mam 60lvl gdzie normalnie chyba dopiero jakos na koszmarze go mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem chętny na wspólną grę - dyspozycyjność od 21/22 do 1/2.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo, jak ktoś chce pograć to zapraszam.

Gram głównie szczeliny T2/T3 więc twoja postać musi być w stanie grać na tych poziomach.

Jeśli kogoś interesuje handel również zapraszam do gry, mam dobrze ponad 50 legend których już nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noobskie pytanko jak gralem na normalu i postanowilem zmienic poziom trudnosci podczas przechodzenia, to potem jakos mi sie  zbuguje i nie odblokuje nastepnego poziomu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic ci się nie zbuguje.

Graj sobie spokojnie.

Przejdziesz grę to będziesz się bawił w dowolną zmianę poziomów w trybie fabularnym przy zakładaniu gry.

W trakcie można zmienić o jedne niżej lub wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 troche pomodzilem i udalo mi sie przeskoczyc o 2 wyzej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wystarczy zacząć dany akt "od początku" i wybrać poziom trudności. 

Fabuła jest krótka i prosta i służy tylko do zapoznania się z postacią i systemem gry.

Skończ sobie spokojnie fabułe i odpalaj rifty (szczeliny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje wbic 70 przed ostatnim aktem, ale jedno zauwazylem latwiej sie wbija poziom na wyzszym poziomie niz na normalu. Niestety, ale na normalu stworki padaja na raz praktycznie gdzie tu jest logika? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normal tak na prawdę przed dodatkiem nazywał się "łatwy". :P

Gra zaczyna się tak na prawdę od poziomów "Udręka"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normal  daj sobie spokój ja jestem pod koniec 2 aktu 46lvl i naprawdę rzadko się zdarza aby przeciwnicy byli w stanie mnie ubić. Zdarzało mi się zaraz po przejściu z normalnego na ekspert ale teraz to już luz. Te poziomy udręka 5-6 to sobie nie wyobrażam co tam się dzieje :D ale pewnie 70lvl i jakiś porządny sprzęt trzeba mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do gry w coopie na szczeliny zadania i klucze poziom od udręki w górę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normal daj sobie spokój ja jestem pod koniec 2 aktu 46lvl i naprawdę rzadko się zdarza aby przeciwnicy byli w stanie mnie ubić. Zdarzało mi się zaraz po przejściu z normalnego na ekspert ale teraz to już luz. Te poziomy udręka 5-6 to sobie nie wyobrażam co tam się dzieje :D ale pewnie 70lvl i jakiś porządny sprzęt trzeba mieć.

Zmienilem z kumplem z ciekawości na udreke VI to szkieleta zwykłego jednego jak bossa bilismy :-)

Jak narazie udreka sama wystarcza na nasz Gear i bywa wymagająca

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupować te fioletowe (nieokreślone) przedmioty u kupca grając tryb przygoda? można coś ciekawego kupić? jakieś legendy czy tylko żółte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem tam juz ze 100 rzeczy jak nie wiecej i samo gowno wypadlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja kupiłem tam znacznie więcej niż 100 rzeczy zanim zdobyłem to źródło.

Jak to w diablo niektórym wypadnie za 10 razem inny będzie losował 1000 razy i nadal nic nie dostanie.

 

Dla przykładu dzisiaj rano zdobyłem jeden z lepszych (najlepszy?) pierścieni w grze jeśli nosi się zestawy: http://eu.battle.net/d3/pl/item/ring-of-royal-grandeur-3qRFop

Wypada tylko ze skrzynek horadrimów zdobywanych w akcie I. Wypadł po zdobyciu ledwo 45 skrzynek, a niektórzy (PC) otworzyli po 500+ skrzynek i nic.

Może na konsolach jest większa szansa na wylosowanie tego przedmiotu, ale mimo wszystko zdobyłem bardzo szybko.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym pograć z rodakami w diabełka.

 

Gram codziennie od około 17 do nocy.

 

Proszę o wysyłanie zaproszeń do znajomych:

 

Mój identyfikator: vin2k13

 

Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie co do za surowiec aby ulepszać kowala lub jubilera powyżej 10lvl. Bo troszkę już gram i mi jeszcze nie trafiło się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×