Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od zawsze online to padaka. Daj sobie spokój z ta grą. Ma ona sens jedynie na PC

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak postaci trzymanych na serwerze.

Dupowane i haxowane przedmioty.

 

 

 

No właśnie m.in dlatego przestałem grać w tą grę. A gwożdziem do trumny były ciągłe zmiany w grze.

Co legalnie i nie ukrywam z dużym wysiłkiem zbudowałem fajny  bulid pod konkretną postać wychodził jakich zasrany pacz i bulid nie nadawał się do niczego.

 

Takie okresowe zmiany wcale nie są fajne, swiadczy tylko o tym ze Blizzard nie potrafi zbalansowac dobrze tej gry.

A mnie odechciewa sie srednio co pol roku zmieniac caly sprzet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kufir

Te okresowe zmiany powodują, że w D3 można grać bez końca.

Blizz regularnie rozwija ten tytuł i chwała im za to.

 

Gwoździem do trumny tej gry na konsoli było przetrzymywanie profilu gracza na dysku konsoli a nie na serwerach. (zresztą przez to nie ma sezonów, które są na PC)

Większość gra na schackowanych itemach (część, nawet o tym nie wie bo nie zna faktycznych statystyk przedmiotów) - może i sprawdza się to przy kanapowo-piwnym coopie na pięć minut ale gra z innymi ludźmi traci kompletnie sens.

Edytowane przez HarDy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z randomami grac jest bez sensu - choc sa oczywiscie wyjatki (bo kilku moich znajomych, z ktorymi gralem poznalem jako "randomow")

Z przyjaciolmi z friend listy gra nadal daje duzo zabawy.

 

Czekam tylko na wejscie tego nowego patcha i wracam do diabelka w wersji na ps4 (choc mam takze wersje na pieca)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaszlachtowali mi kolejną postać HC ... Crusaider poległ na 67 lvl a Monk na 63 ... po przeskoczeniu 60 lvl zaczynam kozaczyć no i mam jak mam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze powoli zaczyna mi brakowac pomyslow na co wydawac odlamki u kadali smiley.gif
Wszystkie postacie ubrane (niektore bardzo dobrze), a jak sie nie ma celu w grze to .... szybko sie nudzi.

Wczoraj z braku laku zaczalem od nowa ubierac szamana. Wczesniej mial na sobie set zniwiarza, ale to bardzo specyficzny set i trzeba umiec nim grac. Ja niestety chyba nie umialem smiley.gif
Załozylem mu zunimase plus maske Jarema (bonus obrazen dla przywolancow).  Niestety jak pisalem wczesniej nie mam meterorytowego kukri (nozyk idealnie pasujacy do tego setu), za to znajomy wyciagnal od Kadali sztylecik, ktory powoduje ze zatruta strzalka przebija wrogow.
Hmmm cos mi w glowie zaswitalo, ze ludzie graja przywolancami, ale tak ze one nie bija wrogow tylko strzelaja do nich z dmuchawki.
Poproslem i ja ladnie kadale i dala mi czapke, ktora powoduje ze gdy ja strzelam z dmuchawki to i przywolance robia to samo.

Ustawilem odpowiednio umiejetnosci, wlozylem w bizuterie kamyki i ... alez pieknie wyglada jak 15 lub wiecej tych malych przydupasow strzela we wroga strzalka (i najlepsze jest to ze zawsze celuja w moj cel).
Niech kazdy z przywolancow zada 100 milionow obrazen, to lacznie cel przyjmuje 1,5 miliarda obrazen.
Ot taka ciekawostka smiley.gif

Niech juz ten patch wyjdzie - bo wtedy od razu przerzuce sie na mnicha (juz uzbieralem odpowiednie przedmioty by wykorzystac moc nowego setu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze powoli zaczyna mi brakowac pomyslow na co wydawac odlamki u kadali smiley.gif

Wszystkie postacie ubrane (niektore bardzo dobrze), a jak sie nie ma celu w grze to .... szybko sie nudzi.

Wczoraj z braku laku zaczalem od nowa ubierac szamana. Wczesniej mial na sobie set zniwiarza, ale to bardzo specyficzny set i trzeba umiec nim grac. Ja niestety chyba nie umialem smiley.gif

Załozylem mu zunimase plus maske Jarema (bonus obrazen dla przywolancow).  Niestety jak pisalem wczesniej nie mam meterorytowego kukri (nozyk idealnie pasujacy do tego setu), za to znajomy wyciagnal od Kadali sztylecik, ktory powoduje ze zatruta strzalka przebija wrogow.

Hmmm cos mi w glowie zaswitalo, ze ludzie graja przywolancami, ale tak ze one nie bija wrogow tylko strzelaja do nich z dmuchawki.

Poproslem i ja ladnie kadale i dala mi czapke, ktora powoduje ze gdy ja strzelam z dmuchawki to i przywolance robia to samo.

Ustawilem odpowiednio umiejetnosci, wlozylem w bizuterie kamyki i ... alez pieknie wyglada jak 15 lub wiecej tych malych przydupasow strzela we wroga strzalka (i najlepsze jest to ze zawsze celuja w moj cel).

Niech kazdy z przywolancow zada 100 milionow obrazen, to lacznie cel przyjmuje 1,5 miliarda obrazen.

Ot taka ciekawostka smiley.gif

Niech juz ten patch wyjdzie - bo wtedy od razu przerzuce sie na mnicha (juz uzbieralem odpowiednie przedmioty by wykorzystac moc nowego setu).

Cały mierniczek, wejdzie taki na forum coś skrobnie w temacie diablo i juz człowiekowi chce się odkurzyc pudełko :) A kiedy planowany nowy patch ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie - daty wydania patcha to chyba nawet najstarsi indianie nie znaja :)

Chcialbym go jeszcze dostac w "wakacje", ale chyba malo prawdopodobne.

 

Moj mnich juz nie moze doczekac sie tych zmian. Przez ostatnie dni nie robilem nic innego, tylko zbieralem graty, ktore juz mozna zdobyc,a ktore pozniej bedzie mozna wykorzystac w nowym secie.

 

Fortel Uliany

    Nowy zestaw.
        Premia za zebranie 2 elementów zestawu
            Każde co trzecie trafienie wykonane z zastosowaniem umiejętności generującej siłę duchową nakłada efekty Eksplodującej Dłoni.
        Premia za zebranie 4 elementów zestawu
            Siedmiostronne Uderzenie zadaje całkowite obrażenia przy każdym trafieniu.
        Premia za zebranie 6 elementów zestawu
            Siedmiostronne Uderzenie detonuje Eksplodującą Dłoń.

 

W skrzynce juz lezy daibo, ktore o 60% zmniejsza cooldown siedmiostronnego uderzenia.

Dodatkowo czapka, ktora aplikuje ekspodujaca dlon podczas uzywania tegoz uderzenia. Miecz, ktory takze skraca coodowny po zabiciu elity oraz bron nareczna (ojj tu bardzo prosilem kadale), ktora powieksza obrazenia od ekspodujacej broni.

Jak wszystko sie wymiksuje w kostce kanaiego to bedzie piorunujacy efekt :)

No i jest jeszcze pasek (ale to dostepne bedzie po patchu), ktory dodaje kilka uderzen znow do siedmiostronnego uderzenia :)

Masakra :)

 

U krzyzowca (moja ulubiona profesja) - takze bedzie co robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC patch będzie dostępny wraz ze startem 4 sezonu. Pytanie kiedy on wystartuje - przy starcie sezonu 3 (10.04) na oficjalnym forum blizza niebiescy pisali, że chcą by sezony trwały 3-4 miesiące. Jakieś 2 tygodnie przed końcem sezonu blizz poinformuje o tym fakcie. Na razie nic takiego nie miało miejsca, więc 3 sezon trwa w najlepsze.

Jest jak zawsze u blizza - wiadomo, że będzie ale nie wiadomo kiedy :-)

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i juz wiadomo kiedy startuje IV sezon - 28.08 godzina 17. Sezon startuje z nowym patchem więc pewnie i ps4 dostanie w tym czasie aktualizację.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość przejść główny wątek gry w dwie osoby na jednej konsoli,na jednym ekranie,na dwa pady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak zdobędę jakiś fajny przedmiot ale nie dla mojej klasy to mogę w jakiś sposób przekazać go mojej drugiej postaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo dla mnie niema sensu jeśli postacie nie są na serwerze battlenetu. Wtedy to była świetna zabawa a tak z kopiowaniem Save... :(

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem to tak, że przy grze Sezonowej postacie z konsol będą na serwerach, a nie lokalnie na dysku.

Inaczej nie ma to najmniejszego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwała Blizzowi za to, że ciągle wspiera ten tytuł na konsolach ale bez przechowywania danych na serwerach, jakiekolwiek kroki w kierunku sezonów nie mają sensu.

Pytanie tylko co teraz z tym zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojjj gdyby postacie były na serwerach to bym spowroten kupił ten tytuł nawet i za 200 zł. Tak niestety wszelkie udogodnienia nie mają sensu gdy postacie mamy na dysku

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pomoże :

Witam, dzisiaj podczas gry w diablo 3 znów trafiłem na cheaterów niestety zorientowałem sie że Ci goście mają 10k lvl mistrzowski dopiero po paru chwilach biegania z nimi. Czy Sony takie rzeczy monitoruje, jest ryzyko że dostane jakieś tymczasowego bana na granie przez sieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard kiedyś pisał że ma gdzieś cheaterów na konsolach i nic nie będzie z tym robić, więc myślę że nie ma się czegoś obawiać.

Nigdy nie było akcji banowania graczy konsolowych i raczej nigdy nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sciagnalem patcha.

Kostka Kanaiego znaleziona plus zrobione wszystkie zadania z kazdego aktu na poziomie Udreka 10 :)

Nie powiem - Maltael na tym poziomie trudnosci byl ciut upierdliwy (dawno do niego nie zagladalem), ale obeszlo sie bez wiekszych problemow.

Teraz bedzie juz duzo latwiej bo dzieki kostce wrzucilem do umiejetnosci "wyssanego" pieca, plus zarowa tunike i jakis pierscien od zywiolow

Krzyzak dostanie dodatkowego powera w starciach z elitami.

Czas szukac nowego ekwipunku :)

Ojjj roboty bedzie duzo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×