Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jak haxowany?jak ktos do mnie dolaczyl to zaczal mi poziom do gory leciec jak oszalały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dołączył gościu z haxowanym sprzętem i Cię zboostował.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktos chętny do wspólnej gry od początku? Przymierzam się do kupna ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze,

 

Niedawno wraz z kumplem kupiliśmy D3: UEE. Dzisiaj postanowiliśmy zacząć grę w co-op'ie, ale okazało się to niemożliwe.

Po akceptacji zaproszenia ja nie mogę dołączyć do niego, on do mnie. W opcjach gry próbowaliśmy różnych możliwych ustawień, lecz i to nie pomogło.

Miał/ma ktoś podobną sytuację?

W innych grach łączymy się i gramy razem bez problemu.

 

Edit: Wg wujka Google wychodzi na to, że jest to większy problem, bo wiele osób się z nim zmaga.

Edytowane przez Bełek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mam zdobyć trofeum z awansem na 70 lvl na poziomie hardkorowym?

na jaki poziom trudności mam zmienić grę?

czy jeśli zmiany poziomu trudności dokonam będąc na 69 lvl, to zaliczy mi trofeum?

post-62768-14497835616588_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś Diablo progamerem ale wydaje mi się, że to trofeum wpada za 70lvl w trybie hardcore czyli każda śmierć jest ostateczna i musisz zaczynać od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haedcore to tryb gry a nie poziom trudności.

Poziom trudności a tryb gry to dwie różne rzeczy. Tryb zmieniasz przy zakładaniu nowej postaci i będzie ona dostępna tylko dla trybu do którego została stworzona.

Pucharek za HC możesz wbić grając nawet na najniższym poziomie ale o wiele dłużej to potrwa. (poziom trudności wpływa na drop i xp).

Moja rada odnośnie tego trofika: systematycznie przesyłaj sejwa do chmury, w razie zgonu łatwiej wczytać sejwa niż od nowa nabijać lvl.

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, brak onlinepassa i tego typu historii więc spokojnie bierz używkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ratujcie!!!!! Do mojej gry dołączył jakiś #%^@$&@* który wyglądał jak Diablo i miał 10 000 poziom mistrzowski, zaczął strzelać jakimś zaklęciem na moją ekipę i wszystkim nagle kilkusetkrotnie zaczęło podnosić poziom!!!! Zanim uciekłem skoczyło mi do 1167 poziomu mistrzowskiego (czyli tyle punktów mam do wydania)... Nie muszę chyba mówić jak bardzo zepsuło to ochotę gry i satysfakcję z tworzenia postaci :(

 

CZY DA SIĘ COŚ Z TYM ZROBIĆ? Chodzi mi o powrót do mojego 13 poziomu mistrzowskiego (dopiero co skończyłem kampanię)? Niestety wystraszony nie zapamiętałem nicka tego pajaca który nam rozwalił grę, a potem długo grałem w inną grę w związku z czym nie mogę także sprawdzić na wideo :< Bo z chęcią bym zadzwonił na policję i wezwał na PSN.

 

Nawet nie wiedziałem, że tego typu hackowanie jest możliwe na konsolach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Tego typu hackowanie jest możliwe TYLKO na konsolach - na pc całość danych dot. postaci przechowywana na serwerach więc nie ma takiej możliwości.

Jedyne co Ci pozostaje jeśli chcesz grać tą postacią na legalu to wczytać sejwa/profil z chmury (o ile nie zdążyłeś go nadpisać)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety wystraszony nie zapamiętałem nicka tego pajaca który nam rozwalił grę, a potem długo grałem w inną grę w związku z czym nie mogę także sprawdzić na wideo :< Bo z chęcią bym zadzwonił na policję i wezwał na PSN.

 

Nawet nie wiedziałem, że tego typu hackowanie jest możliwe na konsolach.

Zobacz w historii spotkanych graczy. Jego PSN ID będzie tam na 100%. Dodaj go sobie do graczy zablokowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w historii spotkanych graczy. Jego PSN ID będzie tam na 100%. Dodaj go sobie do graczy zablokowanych.

 

Pomysł świetny, ale... nie wiedzieć czemu moja konsolka pokazuje mi tylko graczy poznanych w Killzone SF i becie Battlefront. Nic z nowszych pozycji nie ma :O

 

Postać przywróciłem z chmury, ale jest sprzed trzech dni i zamiast 70(13) poziomu ma 52 :( A w kampanii jest dopiero w połowie aktu IV więc nawet po pogram sobie w tryb przygodowy. Pal to licho, nie mam czasu przechodzić od nowa. Przez tego %%&*$^@*@ sprzedam grę szybciej niż planowałem ehh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy platynowałem z córką RoS na PS3 miałem prosty patent na boostowanie postaci. Córka zakładała grę swoją postacią na 70lv a ja dołączałem. 40lv nabijałem w 1-2 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa łatka dodała do gry kilka nowych lokacji.. co więcej jeśli połączycie swoje konta PSN z Batlenetem to za free dostaniecie Skrzydła Łaski (Łaska to postać z nowej gry Blizzard Overwatch)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, zastanawiam się nad kupnem :) Dużo osób gra aktualnie ? Będzie z kim pograć ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, zastanawiam się nad kupnem :) Dużo osób gra aktualnie ? Będzie z kim pograć ? :)

Nie wiem czy dużo osób gra regularnie ja na swojej liście znajomych mam może 2-3 osoby które wracają do tytułu.

Ja sam od czasu do czasu wracam do tej gry po prostu dla Relaksu gram godzinkę lub dwie , wbijam 2-3 poziomy znajduje jakiś artefakt i znowu tydzień lub 2 przerwy.

Co prawda przeszedłem to już chyba z 5 czy 6 razy więc rozumiesz moje obecne podejście.

Kiedy gra została wydana już wtedy ilość rzeczy do zdobycia była wręcz niemożliwa...

teraz po tych wszystkich dodatkach po tych wszystkich łatkach jest tego jeszcze więcej.

Jeżeli Kupisz tą grę masz pewnośćże zajmie ci setki godzin zanim ją porządniewy męczysz.

Jak nie znajdziesz nikogo w sieci zawsze możesz pograć na 1 konsoli z kumplem.

Gdzieś na moim kanale jest recenzja tego tytułu więc jak chcesz to sobie zerknij.

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie hardkorowym po przejściu fabuły można dalej siekac w trybie przygodowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie hardkorowym po przejściu fabuły można dalej siekac w trybie przygodowym?

 

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, może nie nt. Gry, ale może ktoś kiedyś brał się za serię diablo w wersji książkowej.

Czy muszę czytać Demonsbane (pierwsza w tym uniwersum), aby wiedzieć w późniejszych co, gdzie, kiedy i jak?

Pytam bo jest tylko po angielsku ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/offtop

Nie musisz, ta ksiazka zostala napisana przed nakresleniem fabuly diablo 2, wiec "nic nie pominiesz" nie czytajac jej.

Ja przeczytalem ja dopiero jak skonczylem wszystkie od A. Knaak`a.

Jednak jest to ksiazka ktora warto przeczytac, ma naprawde ten feeling dark got fantasy jaki plynal  z diablo 1;]

/end 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie kupiłem D3, jutro odbieram ze sklepu. Czytałem o problemach z działaniem gry na najnowszym patchu a w związku z tym mam pytanie: aktualizować grę czy grać na razie bez aktualizacji i poczekać na kolejny patch? Czeka mnie coop z zona wiec nie chce żadnych zgrzytów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×