Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem wczoraj diabełka. Wcześniej grałem na PC od premiery. Co to za ruskie swordy z 1,5 mln dps? Online też to jest?

 

Tego typu "atrakcje" czekają Cię jeśli będziesz grał online z nieznajomymi (część wie, że to lewe przedmioty; ale są też ludzie którzy nie mają pojęcia, że oszukują - grają sprzętem, który ktoś im podarował, i nie zastanawiają się, że jego statystyki są przegięte )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Russian Sword wypada kiedy się włazi z randomami do szczelin , ja w ogóle nie wiedziałem ocb wręcz się cieszyliśmy bo lvl zaczął lecieć jak szalony . Później dopiero sobie uzmysłowiliśmy że to nam totalnie sp.. balans , żadnego właśnie bana za to nie ma proceder trwa od wielu miesiécy , na allegro chyba dalej wiszą te russiany :) Kuzyn gra od jakiegoś czasy na ps3 i bardzo soę właśnie wszystkim z którymi gra przygląda jak coś to wyłazi .

Że przez kilkanaście miesiecy noe wyszedł jakis patch stricte pod to , jest dla mnie niepojete :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten szit nie jest jakoś robiony? To może wypaść? Dużo ludzi z tym biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te przedmioty nie drobią w normalnej grze, źródłem są shakowane sejwy z ps3 importowane do wersji ps4. Jedyna możliwość na ''zdobycie'' takiego przedmiotu to gra z randomami - nigdy nie wiesz co/kto Ci podaruje. Dlatego warto przejrzeć statystyki itemow na oficjalnej stronie. Najprostszy przykład to sockety - jedynie napierśnik może mieć trzy gniazda. Jeśli trafisz na uzbrojenie, biżuterię z trzema gniazdami wiedz, że coś jest nie tak. (nie mówiąc już o itemkach, w których sosketa nie powinno być wcale - np. naramiennikach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak tak właśnie tak to sié ldbyło , po kilkugodzinnej sesji gościu wyrzucił z kilkadziesiąt itemów wśród nich te miecze . Ja ogólnie na początku nie wiedziałem o co chodzi cieszyliśmy się że tak nam zaczyna expić bo właziliśmy za nim do szczelin i on robił mayhem ale no już po chwili ta nazwa + google i wszystko było jasne :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, te itemki rozprzestrzeniają się jak wirus :-)

Taki "Święty Mikołaj" wejdzie do gry i rozda "podarki", potem wczyta sejwa z pena i może dalej "uszczęśliwiać" nieświadomych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawną sytuacje miałem z kuzynem wtedy , on sobie wkrécił jakąś rywalizacje i jak wchodziliśmy za "ruskiem" do szczelin na tym poziomie udręka 10 to musieliśmy sié dosłownie trzymać jak duch pleców bo wszystko dookoła nas miażdzyło co nie dziwne . Także jak on padł to mi w tym czasie z kilkanaście-kilkadziesiąt lvl szło do przodu haha pamiętam te teksty " dobra weź to k .. wyłącz " haha . Jak na konsolach gram to nie widziałem takiego wałka , chyba w Moder Warfare swego czasu był też wysyp hakierów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdura.. Offline ok, ale online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli pozostaje grac offline.

Wlasnie tez kupilm diablo i przykra sprawa ze nie mozna grac z innymi ludzmi bo po prostu psuja zabawe. Myslalem ze na konsolach nie ma cheaterow i innych dziwnych zjawisk.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, u mnie 1 na diablo i nie ma plusa bo gra ciągle w warframe czy warthundera czy jakoś tak..

Kurde, blizzard wywalił lache na online?! Pamiętam jak za czasów D2 na PC kumpel dostał bana za maphacka a tu jakieś ruskie niszczyciele gier dopuszczają..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne stanowisko ich pracowników z supportu mówi, że ponieważ gra nie działa na ich serwerach (tylko Sony i Microsoftu), ewentualne problemy z save'ami (a to jest przyczyną hacków), należy zgłaszać do producentów konsol.

 

Swoją drogą nie wiadomo jak to było. Może ze względu na infrastrukturę PSN i LIVE, Blizzard nie mógł zaimplementować swojego Battlenetu w wersjach konsolowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PADAKA bo gra mi się wybornie. To co lubię, odpalam kiedy chce, szybkie strzelinki, jakis dropik i wyłączam.

Dużo tych russian zyebow gra?

Czy jest iluzoryczna szansa na trafienie normalnej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że w dzisiejszych czasach jakakolwiek gra oparta na sieciowej rywalizacji w której postaci nie są przechowywane na serwerach gry, traci sens  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcieliście offline (czyt save na konsoli) to teraz macie bezwartościowe multi. Ludzie nie już pamiętają co się wyprawiało na Otwartym BNetcie za czasów D2? Blizz zrobil genialny ruch i pokazali, że na PC to oni mieli rację. Error 37 był problemem casuali... każdy kto grał podczas premier MMO wiedział jak wygladaja pierwsze tygodnie po premierze. Czy to WOW, ArcheAge, Gw... czy starusienki Everquest.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale offline na zewnetrznych serwerach, przecież to nie jest jakaś mega trudna sprawa..

Btw. Da się grać online czy russian zyeby są wszędzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć w zwykłej sesji normalnie grające osoby najlepiej jak znajdziesz sobie grupę osób, z którymi będziesz grał bez ruskich broni. Poszukaj polskiej społeczności do diablo sporo osób tam gra dość często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnej nazwy nie pamiętam, ale wpisz w szukajce tam gdzie są społeczności diablo 3 polska i powinna być dość liczna grupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czesc, dopiero zaczynam przygode mam 6 poziom i czasami nad paskiem zdrowia pojawia sie cos "nefalem" - lub tak mi sie wydaje ze na ekranie przeczytalem - w takim kwadracie. Co to jest?

Zapewne troche pomecze Was.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, dopiero zaczynam przygode mam 6 poziom i czasami nad paskiem zdrowia pojawia sie cos "nefalem" - lub tak mi sie wydaje ze na ekranie przeczytalem - w takim kwadracie. Co to jest?

Zapewne troche pomecze Was.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

 

Może chodzi Ci o Chwałę Nefalemów. To czasowy buff, który zbierasz jak zabijesz daną ilość wrogów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba to moze byc to. Doczytalem teraz ze przez okreslony czas zadaje podwojne obrazenia. Dziekuje.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest szczelina nefalemu?musze ja ukonczyc w 15minut zeby dostac trofeum;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×