Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

I zeby to raz, po prostu ludziom się nie chce czytać. To pytanie sam widziałem już conajmniej 3 razy a też tak dogłębnie tego przecież nie przeglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również ukończyłem już wątek fabularny. Całkiem szybko poszło albo ja za dużo grałem przez pracę w trybie home office :biggrin: Mam nadzieję, że Rockstar pokusi się o wypuszczenie DLC, w którym będą tylko napady i to nie na jakieś wymyślne cele tylko jubilerzy, konwoje i banki. Tak czy inaczej gra jest mega dobra i już nie mogę się doczekać multiplayera, a póki co zostało mi jeszcze sporo misji "dziwaków" u Trevora, więc pewnie przez kilka godzin będzie co robić. No i niech jak najszybciej poprawią bug ze znikającymi pojazdami, bo boję się ruszyć helikopter z lądowiska. Jakby mi zniknęła maszyna za półtorej bańki, to bym się chyba zapłakał :biggrin:

 

Przy okazji mam pytanie. Czy ktoś z Was próbował śledzić konwój? Zastanawiam się czy zawsze jest 5 tysięcy z obrabowania ciężarówki, czy może jak się za nimi pojeździ, to zbierają też hajs z innych miejsc i wtedy jest go więcej.

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, grałem 3 godziny, gra jest przemylfoniasta. Fizyka jazdy bardzo dobra, w końcu można trochę pojeździć bo w gta 4 to był dramat.

Co do płynności to jest znacznie lepiej niż poprzednio ale zastanawia mnie ile to jest fps bo u mnie na oko to ze 30-40 i czasem przez chwile z 60 i nie wiem czy to normalne (super slim). Zamuł jeszcze nie zauważyłem żadnych.

Napisy trochę małe ale dają radę.

Teraz pytanie : całą grę gra się na przemian 3 postaciami? I jak zmienić postać? Bo np byłem czarnuchem i chciałem jakąś misję zrobić to kazali mu wrócić jako Franklin.

I czy w grze są jakieś zadania czy cokolwiek co możemy zrobić tylko raz?

I kiedy odpalone będzie online?

AHAHHAHAHAHAHAHAH Dobre sobie, 30-40 a czasami 60fps.

 

multiple-facepalm-o.gif

 

Nie wiem czy jest szansa uświadczyć 30fps, gra czołga się w 25fps, co nie zmienia faktu że jest kozacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również ukończyłem już wątek fabularny. Całkiem szybko poszło albo ja za dużo grałem przez pracę w trybie home office :biggrin: Mam nadzieję, że Rockstar pokusi się o wypuszczenie DLC, w którym będą tylko napady i to nie na jakieś wymyślne cele tylko jubilerzy, konwoje i banki. Tak czy inaczej gra jest mega dobra i już nie mogę się doczekać multiplayera, a póki co zostało mi jeszcze sporo misji "dziwaków" u Trevora, więc pewnie przez kilka godzin będzie co robić. No i niech jak najszybciej poprawią bug ze znikającymi pojazdami, bo boję się ruszyć helikopter z lądowiska. Jakby mi zniknęła maszyna za półtorej bańki, to bym się chyba zapłakał :biggrin:

 

Przy okazji mam pytanie. Czy ktoś z Was próbował śledzić konwój? Zastanawiam się czy zawsze jest 5 tysięcy z obrabowania ciężarówki, czy może jak się za nimi pojeździ, to zbierają też hajs z innych miejsc i wtedy jest go więcej.

 

Nie zawsze jest tyle kasy w konwoju. Często na mieście spotykam puste konwoje lub z jakimiś drobnymi. Pytanie czy może być więcej niż 5k i tego nie odkryłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHAHHAHAHAHAHAHAH Dobre sobie, 30-40 a czasami 60fps.

 

multiple-facepalm-o.gif

 

Nie wiem czy jest szansa uświadczyć 30fps, gra czołga się w 25fps, co nie zmienia faktu że jest kozacka.

Takiego gifa należy wrzucać każdemu, kto nie widzi różnicy pomiędzy 30 a  60 fps, a czytałem już takie wypociny. W takim razie misi walić nałogowo spirytus zza wschodniej granicy i dosięga go ślepota.

 

@UP

Dziś trafiłem na 6500$

Edytowane przez MarcinX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vatorek - samochody wywrócone do góry nogami w realu nie wybuchają, więc tutaj też nie powinny ;-) Inna sprawa, że nie wyobrażam sobie w tak łatwy sposób postawić samochód na koła.

 

Jednak nie wiem - nie dachowałem. Może ktoś mający taką "przyjemność" się wypowie? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zdarzało dachować, spadać z urwisk i ani razu fura nie wybuchła. Wystarczy dać L3 w lewo i cały czas trzymać R2, wtedy fura wraca z powrotem na koła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ BubuPN

Nie wiem czy przypadkiem nie chodziło koledze o prawdziwe dachowanie ;)
Trudno byłoby mi uwierzyć, że ktoś nie dachował ani razu w GTA V.

 

 

Po prostu zawsze kojarzyło mi sę ,że wywrócony samochód oznacza, iż pora uciekać i szukać nowego, a tutaj taka nowość, samochody potrafią się ot tak rozbujać i można kontynuować grę. Ułatwili tym trochę grę. Pamiętam jak w SA samochód z dziadkiem hipisem mi się wywracał i trzeba było jechać od nowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi, jak otworzyc spadochron....

 

X tylko trzeba go najpierw mieć. Warto zrobić wcześniej szkołę latania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadochron będzie automatycznie pojawiał się, gdy postać wejdzie do maszyny latającej

ale dopiero po którejś misji Trevora związanej z samolotem ( niestety nie pamiętam której :c ). Jednak to na późniejszym etapie gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo dopiero teraz dotarłem z wakacji czy w przypadku zakupu GTA 5 np. w empiku, Mm lub w jakimś zwykłym sklepie to w pudełku będzie dodatek sterowiec? Czy to było dodawane tylko do preordera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo dopiero teraz dotarłem z wakacji czy w przypadku zakupu GTA 5 np. w empiku, Mm lub w jakimś zwykłym sklepie to w pudełku będzie dodatek sterowiec? Czy to było dodawane tylko do preordera?

Ja kupiłem w media (z półki, żaden pre order) i mam kod na sterowiec. Hmmm.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w media (z półki, żaden pre order) i mam kod na sterowiec. Hmmm.

Dzieki wielkie :) 

Wiec jak podejdę gdzieś np. do Media to zapytam dla potwiedzenia.Dziekuje panowie za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, na sklep.gram.pl napisali, że dołączali sterowiec tylko do pre-ordera

 

E: Pytać możesz, ale skoro Oni na dziale z grami nie wiedzą kiedy jest premiera GTA V to wątpię by wiedzieli czy jest jakiś tam sterowiec czy nie ;)

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to własnie jest ze z pracownikami ;) Podjadę do media bo jest tam gość który jest ogarnięty w tych sprawach.

Przy okazji przy zamówieniu preordera dostawało sie 

-sterowiec

-mapke itd

 

nie było jakiegoś dodatkowego dlc z misjami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapka i sterowiec jest normalnie w pudełku z Gta V. Ja kupowałem po premierze, pudełko normalne i wszystko było w środku.Często sklepy tak piszą by składać  u nich zamówienia a potem się okazuje, że i tak było to w pudełku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obawy sterowiec i mapka będzie na pewno .

Ja kupiłem swoją kopie w Media i wszystko było :)

 

Wczoraj nurkując znalazłem wrak , a konkretnie statek obcych ( UFO ).  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowiec jest tylko w nakladzie premierowy.,a potem jest rzut juz zwyklych wersji bez sterowca.Slowem idz do Media i losuj swoja sztuke moze trafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden dosc duzy minus dla GTA V to to, że twórcy strasznie zubożyli ilość budynków ,które możemy sobie swobodnie ekslorować ,zwiedzać (Nie tylko podczas trwania konkretnej misji) . Słyszałem ,że zrobili taki zabieg aby wzbogacić świat podwodny , ale nie wam jak wam, ale wg mnie bardziej ciekawsze byłoby zwiedzanie np biurowców niż nurkowanie pociemku ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×