Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Klaxxon - ta gra chodzi max. 30 i spada do 23-25 ;-P Więc nie wiem skąd te 60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Brakuje mi złota w szkole latania tylko w szybkim lotem śmigłowcem... To lądowanie jest tragiczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, grałem 3 godziny, gra jest przemylfoniasta. Fizyka jazdy bardzo dobra, w końcu można trochę pojeździć bo w gta 4 to był dramat.

Co do płynności to jest znacznie lepiej niż poprzednio ale zastanawia mnie ile to jest fps bo u mnie na oko to ze 30-40 i czasem przez chwile z 60 i nie wiem czy to normalne (super slim). Zamuł jeszcze nie zauważyłem żadnych.

Napisy trochę małe ale dają radę.

Teraz pytanie : całą grę gra się na przemian 3 postaciami? I jak zmienić postać? Bo np byłem czarnuchem i chciałem jakąś misję zrobić to kazali mu wrócić jako Franklin.

I czy w grze są jakieś zadania czy cokolwiek co możemy zrobić tylko raz?

I kiedy odpalone będzie online?

A więc tak:

-Gra się na przemian 3 postaciami, możesz je zmienić (strzałka w dół na krzyżaku, i wybierasz prawym joy'em postać)

-Misje możesz zrobić tylko raz, a potem z pozycji menu je powtarzać, jeśli aspirujesz na wyższą ocenę.

-GTA Online będzie odpalone 1 października

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, grałem 3 godziny, gra jest przemylfoniasta. Fizyka jazdy bardzo dobra, w końcu można trochę pojeździć bo w gta 4 to był dramat.

Co do płynności to jest znacznie lepiej niż poprzednio ale zastanawia mnie ile to jest fps bo u mnie na oko to ze 30-40 i czasem przez chwile z 60 i nie wiem czy to normalne (super slim). Zamuł jeszcze nie zauważyłem żadnych.

Napisy trochę małe ale dają radę.

Teraz pytanie : całą grę gra się na przemian 3 postaciami? I jak zmienić postać? Bo np byłem czarnuchem i chciałem jakąś misję zrobić to kazali mu wrócić jako Franklin.

I czy w grze są jakieś zadania czy cokolwiek co możemy zrobić tylko raz?

I kiedy odpalone będzie online?

Zmienia się strzałką w dół, tak jak pisał kolega powyżej, jednak warto jeszcze wiedzieć, że nie wszystkie postacie mogą być dostępne przez cały czas, czasem masz narzucone z góry grą jedną postacią przez x misji.

 

Ps. "czarnuch" to właśnie Franklin ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha nie mogę z tekstów Trevora w klubie ze striptizem: ''My mum was a striper once'' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj mniej udane lądowanie ;-)

 

20130921-151539.jpg

 

20130921-151420.jpg
 

:-P

 

Na ziemi było około 25 samochodów w korku i spadłem prosto na nie ;-) Znowu przeżyłem a samochody wybuchły niemal w jednym czasie. Mega eksplozja i framerate spadł do 10-15 :biggrin:

 

Niestety na tym zdjęciu tego nie widać, bo auto po drugiej stronie samolotu znikły

Edytowane przez Graczdari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest w tej części studio tatuażu ?? Jeśli tak to gdzie? bo za cholerę nie mogę znaleźć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest w tej części studio tatuażu ?? Jeśli tak to gdzie? bo za cholerę nie mogę znaleźć ...

 

Jest kilka. Ikona serca ze wstęgą na mapce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od premiery nie wchodziłem na forum by nie natrafić na jakieś spoilery. Gra na prawdę zajebista, jedna z tych w których gracz nie chce by się kończyły. Na razie jestem około połowy fabuły, na razie więcej czasu spędzam na wątkach pobocznych i beztroskim tułaniu się po mieście. 

Co do szkoły latania to myślałem że jestem jakiś kaleczny bo nie mogę zaliczyć helikoptera na złoto, jak widać nie jestem jedyny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak rozpocząć grę od nowa? Bo po uruchomieniu gry od razu wczytuje mi tryb fabularny od najbliższego checkpoint'u..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20130921-144618.jpg

 

To się nazywa dobra katastrofa ;-) Ja nie zginąłem, na ziemi wszyscy żyją w samolocie chyba też :-P

jak sie robi takie fotki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak rozpocząć grę od nowa? Bo po uruchomieniu gry od razu wczytuje mi tryb fabularny od najbliższego checkpoint'u..

Naciskasz start i chyba w zakładce GRA masz do wyboru " Nowa gra" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Aparatem ;p

 

Moje pierwsze zdjęcie, które udało się załadować do SC

http://rsg.ms/1fmylRA

wiem ze aparatem ale idzie robic sobie tylko samojebki a to nie jest samojebka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zdjęcie z normalnego (prawdziwego) aparatu

 

te z gry wyglądają tak (dałem w spojlerze bo może ktoś nie chcę oglądać)

0_0.jpg

 

Love Fist Back

 

0_0.jpg

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze aparatem ale idzie robic sobie tylko samojebki a to nie jest samojebka

Zdaje mi się się, że to zdjęcie robione zwykłym, prawdziwym aparatem. 

Aparat z GTA daje możliwość nie tylko "samojebek". Z tego co pamiętam to opcje zdjęcia zmienia się naciskając L3. Gdy włączysz aparat z komórki na dole będą podpisane klawisze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozniej gdzies sie go dostaje tak?

Edit: myslalem ze chodzi o prawdziwy aparat w grze :-D dajesz przechodniom i ci robia foty ;-)

Jednak sie przekonałem do rozgłośni radiowych. Juz przynajmniej 6 mi sie podoba.

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał jak się wchodzi do tych wielkich Jumbo Jetów. Podchodzisz pod otwartą klapę podwozi i naciskasz trójkąt. 

 

PS: Też mam problem. W grze są tylko dwa wyścigi uliczne? Czy ja nie umiem odblokować innych?

Edytowane przez Graczdari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka. Ukradłem komuś samochód i jakiś kolo siedział obok i cały czas PUTA MADRID

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej znam odpowiedź na te pytanie, ale wolę sie upewnić :biggrin: W GTA V nie da się wrzucić swoich własnych piosenek i odtwarzać ich w radiu ?

Jak to jest z tymi kupionymi przez internet autami ? Są one na zawsze ? Kupiłem specjalnie garaż, auto, które odpicowałem za grubą kasę i myślałem, że zawsze będzie one dostępne w tym garażu. Niestety ani koło domu Michaela (nim kupowałem) , ani w garażu auta nie ma :/

Edytowane przez tenisista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej znam odpowiedź na te pytanie, ale wolę sie upewnić :biggrin: W GTA V nie da się wrzucić swoich własnych piosenek i odtwarzać ich w radiu ?

Jak to jest z tymi kupionymi przez internet autami ? Są one na zawsze ? Kupiłem specjalnie garaż, auto, które odpicowałem za grubą kasę i myślałem, że zawsze będzie one dostępne w tym garażu. Niestety ani koło domu Michaela (nim kupowałem) , ani w garażu auta nie ma :/

 

Z tego co wiem to nie można wrzucać własnych piosenek.

A co do znikających samochodów, to 1/3 wszystkich postów opisuje ten problem. R* podobno pracuje nad patchem. Póki co nie warto wydawać kasy na tuning, nie wiadomo kiedy autko zniknie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie warto tuningować auta które należą do naszych postaci. One zawsze będą dla nich dostępne i jeśli je stuningujemy to w takiej formie pozostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×