Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynie warto tuningować auta które należą do naszych postaci. One zawsze będą dla nich dostępne i jeśli je stuningujemy to w takiej formie pozostaną.

I to w sumie jest kolejny bug. Podłożyłem C4 pod auto Franklina i jego motocykl  żeby zrobić miejsce w garażu i magicznie po wykonanej misji pojawiają się przed domem z powrotem. Magic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do osób, które skończyły grę. Czy po ukończeniu fabuły będzie można kupić jakieś inne garaże, czy zostają tylko te w safehousach i po jednym na głowie dla bohatera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem za 350.000 $ firmę tuningową i w jednym punkcie mogę tuningować za free, więc mnie tam nie martwią znikające wozy :biggrin:

 

HuNtEr - jeden garaż na głowę do kupienia ;-)

Edytowane przez Graczdari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze kwestia kupowania nieruchomosci, garazy, aut etc etc bedzie rozwiniete w online a tu fabula.. Takie male mmo gangsterki, bo maja byc w koncu misje w online nawet dla 1 osoby chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam a ja mam pytanie czy do gta V potrzebny jest online pass czy nie?

Nie ;)

 

 

@Graczdari

Jednak monotonne jest tuningowanie autko co jakiś czas, lepiej jak naprawią bug niż co chwile tracić na to czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zaparkować swoje auto w garażu i zapisać grę. U mnie nie żadnych problemów jak powyżej. Jeżeli pozostawię auto  gdzieś w polu to w końcu i tak pojawi się u mnie pod garażem albo w nim.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zdarzen losowych i zarabianiu na nich.Napisze w spoilerze 2 sytuacje na ktorych ostro zarobilem/zarobie

Po pierwsze tak jak juz pisali odzyskanie roweru.po jakims czasie przychodzi e-mail ze dostajemy 100 tysiecy w akcjach jakies firmy animal cos tam.Po drugie jechalem sobie autem gdzies kawalek poza miastem,i stoi jakis koles w garniturze,obok niego samochod i prosi o podwózke bo mu sie auto zepsulo.zaczyna pieprzyc ze chce na lotnisko,ze kims on tam jest i twierdzi ze jak zdarze go podwiezc to dostane tyle kasy ze od razu moge leciec do bankomatu.Zaciekawilio mnie to wiec ja w rure zeby zdarzyc na to lotnisko,patrze a tam 100 $ mi dal.Juz myslalem ze to jakis zart,ale mowi zeby zainwestowac w akcje firmyTrinly czy jakos tak.Na zasadzie raz kozie smierc postawilem 200 tysiecy.1 akcja kosztowala 400 $ i po tyle kupilem,a po krotkim czasie juz 500$.Chcialem juz sprzedawac ale cena rosnie,wiec poczekam na ten punkt maksymalny - o bym sie nie przejechal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wątek główny zrobiony. W sumie robiłem tylko to aby zachować jako taką ciągłość a nie tak jak w poprzednich odsłonach zapominałem co się działo wcześniej :P

 

 

Mam jeszcze małe pytanie:

Czy poza napadami, które są elementem wątku głównego są jeszcze jakieś dostępne? Lester coś mówił Franklinowi, że będzie mógł ustawiać własne napady...

 

 

Co do zarabiania:

Chyba najlepszym sposobem jest robienie misiji od Lestera po wątku głównym. Korzystając z jego rad odnośnie akcji wkładamy wszystko w dane akcje i w przypadku Franklina kasa się co najmniej podwaja a w przypadku Michael i Trevora można zyskąc ~50% tego co się włożyło. Więc, klub golfowy ze 150kk jest tylko kwestią misji od Lestera ;P

 

Ja niestety na ten sposób maksymalizacji zysków wpadłem na 2 dwie misje przed końcem więc co najmniej kilkadziesiąt milionów jestem w plecy :/

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się wydaje, że na rowerze jadę szybciej niż samochodem? :)

Dzisiaj się wkurzyłem. Robiłem misję

podobną do tej z Gorączki, wystrzelałem 10 zastępów policji, pojechałem do samochodu, którym miałem uciekać. Kazali mi zniszczyć śmieciarkę więc ją wysadziłem. Nagle czarnuchy w okolicy się wkurzyły i momentalnie mnie zlikwidowali :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.... trevor to swój czlowiek... udało mi się go zrobić na swoje podobienstwo - dziary na całym ciele, długa broda itp... w pewnym momencie jego szału tekst wchodzac do samochodu " eh co to za pedalska muzyka" i sam przelaczyl na jedyną dobrą stację czyli channel x i w tle poleciał black flag... eh kocham gościa, kocham hc punk i przez ten mały moment poczułem sie jak ja po koncercie hc punkowym ;)... jedyna słuszna postać, jedyne słuszne radio tak memu sercu bliskie ;) ktoś napisał ze to radio jest biedne - ten ktoś nic nie wie o jedynej słusznej muzyce agresywno - punkowej ;) trevor - przeraża fakt ze ta postać jest tak bardzo podobna do tego co jest pod moją kopułą.... czarny i michałek to lamusy ;) a postać trevora to the besciak charakterów od r*... otwieram 4 piwko i dalej jedziemy w klimacie hc punk :D

nie podoba mi sie gta za mozliwosci, postacie czy fabułę... polubiłem dziś grę za swojego człowieka który lubi prostą muze dla trudnych ludzi ;)... jak jutro w pracy zasiade na sekundę rozpisze sie na ten temat...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej w grze irytują znikajace samochody. Wystarczy zaparkować, odwrócić się a tego juz nie ma. z drugiej strony miałem jednego buga, otwieram garaż Michaela a tam stoją dwie także same jego bryki.

Co do fizyki to się juz przyzwyczailem. Nie jest zle ale w 4 były fakniejsze piski opon przy poslizgach bokiem i można było Zakrety brać na ręcznym. Tu jest trudno Ale ogólnie jeździ się fajnie.

Ogólnie gra jest niesamowita i cieżko się oderwać, aż się chce brać urlop... :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy tak mi samochód nie znikł, co więcej tylko kilka razy na początku miałem wczytujące się budynki, które pojawiały się znikąd. Teraz wszystko działa płynnie, nic nie znika nie mam bugów. Jest pięknie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze propo płyta vs cyfrówka - jadac samochodem nie zauwazylem doczytujacych sie tekstur na wersji cyfrowej,czasem sie doczytywaly jak latalem nisko nad ziemia samolotem i to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też, dostałem nowy dom a samochód po tuningu miałem wsadzony w garażu na GS i niestety przepadł, a szkoda bo ponad 50 kafli wsadziłem. :(

 

Chociaż jeżdżąc dzisiaj Trevorem po górach zdobyłem ponad 750tyś $ z farmy marychy,spotkania gansterów i coś tam jeszcze było, świetne są te tereny poza miastem, dzisiaj cały dzień tam śmigałem i nawet wszystkiego nie zwiedziłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się właśnie udało ukończyć wszystkie misje fabularne. Grę oceniam na 10/10. Mimo bugów, mimo małych niedociągnięć jest tego warta, bo ubawiłem się bardzo słuchając rozmów, żadna misja nie była dla mnie nudna, a fabuła kojarzy mi się z dobrym filmem, do tego pokazanym z 3 perspektyw

Nie będę się zbytnio rozpisywał, bo wiadomo, każdy ma swój gust i ja go do swojego przekonywać nie chce. 

Zastanawiam się nad pewnym aspektem. samochody wywrócone do góry kołami nie wybuchają, można je łatwo odwrócić. Jak myślicie- wada czy zaleta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co daje wyprowadzanie chopa/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem zapytać czy śmigacie na strzelnice? Bardzo fajnie to zrealizowali ja na razie tylko SMG 3x złoto i na pistoletach 1x złoto, ciężko bardzo dobić mi broń krótką na 2 i 3 etapie bo z SMG problemów nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zapomniałem zapytać czy śmigacie na strzelnice? Bardzo fajnie to zrealizowali ja na razie tylko SMG 3x złoto i na pistoletach 1x złoto, ciężko bardzo dobić mi broń krótką na 2 i 3 etapie bo z SMG problemów nie miałem.

 

Póki co zaliczyłem większość na brąz i srebro, na złoto tylko kilka. W prezencie dostałem 10% zniżki na zakupy w sklepie. Strzelnica bardzo fajnie rozwiązana, nie nudzi się, dzięki czemu statystykę strzelania można rozwinąć szybko i w satysfakcji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ''prezencie'' dostalem pistolet maszynowy. Wybiłem SMG wszystkie katygorie na złoto i nic nie dostałem. :(

Jutro zabieram się za szturmówki i może w koncu wybije krótką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbroił mnie moment w jednej z końcowych misji, jak

Po strzelaninie w domu Mike'a Jimmy ratuje sytuacje ubrany w strój bojowy i noktowizor, zwieńczając całość T-bagiem na ojcu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi napisać co oznaczają te cyfry na portretach postaci przy ich zmianie ? Myslę, że to aktywne misje. Mam rację, bo ich liczba jakby nie zawsze się zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×