Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=C5EFci5BuTg

kupiłem bratu na urodziny GTA V , zagrałem raz...

... co bym nie napisał że gra wymiata, jest miodna bla bla bla i tak będzie suchą opinią...

.. TA GRA O KU.RVA MOJE ŻYCIE OD 3 DNI !!!!!!!!!!!! 3 dni wolnego, byłem tylko na siłowni , dziewczyna : 9 nieodebranych, tylko jarać wychodze z ziomkiem blanta i NAKURVIAM !! 

Taa piątek po szkole i sobota niedziela wolne:)a tu niestety poniedziałek i lekcje od 8,graj,jaraj blanty,rób skoki na bank i chodź na dziwki,tylko pamiętaj szkoła najważniejsza

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BIGGEST SPOILER EVER -Pytanie o zakończenie/zakończenia gry.

Czy zakończenie jest tylko jedno ? bez względu co wybierzemy a ostatniej misji (zabij Trevore, zabij Michela, lub to trzecie) ?? Ja skończyłem grę zabijając wszystkich "niewygodnych kolegów/zleceniodwaców, na końcu spuszczając do oceanu fure z ostatnim niewygodnym kolegą" - oczywiście pomogli mi w tym Michel i Trevor :D też tak mieliście czy są jeszcze inne opcje ? jak są to tylko napiszczie że są :P bez opisu ;)

Zakonczenie gry!

No sa te pierwsze dwie :) ja zobaczylem na youtube mozna tez chyba powtorzyc. Wiem ze misje koncza sie inaczej niz w zakonczeniu c, nie bede spoilerowal :p.

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=C5EFci5BuTg

kupiłem bratu na urodziny GTA V , zagrałem raz...

... co bym nie napisał że gra wymiata, jest miodna bla bla bla i tak będzie suchą opinią...

.. TA GRA O KU.RVA MOJE ŻYCIE OD 3 DNI !!!!!!!!!!!! 3 dni wolnego, byłem tylko na siłowni , dziewczyna : 9 nieodebranych, tylko jarać wychodze z ziomkiem blanta i NAKURVIAM !! 

 

Gdybym miał taką moc to byś bana dostał.. Ale niestety nie mam (na twoje szczęście)...

No przesada zachowanie poniżej wszelakiej krytyki...

 

PS: Mało nas obchodzi gdzie i z kim jarasz przed czy po przedszkolu...

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka ni to misja Franklinem "skrytka z ziołem" są zaznaczone obszary na mapce ale gdzie tego zioła dokładnie szukać ? w samochodach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie robił ktoś z wam misję Franklinem z szukaniem dla pana Omegi?? A dokładniej:

 

Z szukaniem części UFO dla gościa Omega czy jak mu tam?? Gdzie szuka owych kawałków?? Bo są niby po całym LS rozsiane

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka ni to misja Franklinem "skrytka z ziołem" są zaznaczone obszary na mapce ale gdzie tego zioła dokładnie szukać ? w samochodach ?

Musisz pojeździć po okolicy zaznaczonej na zielono, gdy znajdziesz się w pobliżu samochodu z zielskiem zaznaczy Ci się on na mapie niebieską kropką. Szukaj po bramach, nie na głównych drogach, powodzenia :)

 

Witajcie robił ktoś z wam misję Franklinem z szukaniem dla pana Omegi?? A dokładniej:

 

Z szukaniem części UFO dla gościa Omega czy jak mu tam?? Gdzie szuka owych kawałków?? Bo są niby po całym LS rozsiane

Wejdź na Social Club'a i tam masz mapkę ze Spaceship Parts lub skorzystaj z yt. Jest to typowa znajdźka i po całym LS jest ukrytych 50 sztuk.. Spoiler wydaje mi się w tym miejscu zbędny :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi wytłumaczyć, jak porwać samolot pasażerski i dlaczego wybucha za każdym razem, jak tylko lekko wzniosę się nad płytę lotniska (a czasem jeszcze przed startem)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie nie napinajcie się tak ;) człowiek się podjarał wkońcu jakąś grą :D !
A tu dziś 12h w pracy i tęskni za napadami 

 

.. ta szkoła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita jest ta gra :) Tak duzo sie po niej nie spodziewalem.

Ale i tak najbardziej cieszą takie drobnostki. Jak sobie gdzieś na mieście kupiłem snapbacka, okularki i kurtkę baseballowa i poszedłem kupić bron do Ammu Nation to mnie sprzedawca wzial za jakiegos rapera i mi nawijał kiedy kolejna płyta. SZOK :D

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiór chyba nie ma nic do rzeczy, pewnie poszedłeś czarnym :P Ale teksty sprzedawca dobre mu zarzuca.

Jak ja byłem, to nawijał tylko o tym, że jakie życie w gangu musi być ciężkie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten crew, który jest na trzeciej stronia działa? Bo wysyłam zgłoszenie i nic :/

 

"confirm failed" mi się pojawia :/

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi wytłumaczyć, jak porwać samolot pasażerski i dlaczego wybucha za każdym razem, jak tylko lekko wzniosę się nad płytę lotniska (a czasem jeszcze przed startem)?

 

Wybucha bo goni Cię policja i z helikoptera strzelają do samolotu. Ja próbowałem jakieś 5 razy porwać samolot pasażerski, parę razy udało mi się wystartować, ale i tak mnie zestrzeliwali po jakimś czasie. Chyba sobie polatam dopiero wtedy jak wykupię lotnisko, bo zakładam że wtedy policja nie będzie mnie gonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie zniszczyl tekst z jednej misji ( kolo 35% gry - jakis wielki spoiler to nie bedzie wiec mozna czytac,ale i tak dam w spoiler zeby potem nie bylo)

 

podjezdza koles do prostytutki i sie pyta,co moze dostac za dyche. a ona mu na to cos w stylu: mozesz kupic bilet na autobus,pojechac do domu i sobie zwalic myslac o mnie xDDD

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie robił ktoś z wam misję Franklinem z szukaniem dla pana Omegi?? A dokładniej:

 

Z szukaniem części UFO dla gościa Omega czy jak mu tam?? Gdzie szuka owych kawałków?? Bo są niby po całym LS rozsiane

 

Ponawiam pytanko ;) Bo zaginęło w gąszczu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz pojeździć po okolicy zaznaczonej na zielono, gdy znajdziesz się w pobliżu samochodu z zielskiem zaznaczy Ci się on na mapie niebieską kropką. Szukaj po bramach, nie na głównych drogach, powodzenia :)

 

Wejdź na Social Club'a i tam masz mapkę ze Spaceship Parts lub skorzystaj z yt. Jest to typowa znajdźka i po całym LS jest ukrytych 50 sztuk.. Spoiler wydaje mi się w tym miejscu zbędny :)

 

Już Ci przecież odpowiedziano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem GTA i mam takie pytanie:

Czy aby latać samolotem muszę przejść trochę fabuły?

Możesz latać od samego początku, musisz tylko znaleźć jakiś samolot lub helikopter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz ukrasc z lotniska ale beda cie automatycznie gonic wiec od razu do samolotu (najlepiej tego najmniejszego bo wiekszy zanim wystartuje to juz ma zbyt mocno ostrzelane silniki).Czy potem sie ono odblokowywuje?Nie wiem nawet polowy gry nie zdalem,dopiero 40%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz ukrasc z lotniska ale beda cie automatycznie gonic wiec od razu do samolotu (najlepiej tego najmniejszego bo wiekszy zanim wystartuje to juz ma zbyt mocno ostrzelane silniki).Czy potem sie ono odblokowywuje?Nie wiem nawet polowy gry nie zdalem,dopiero 40%.

Po wykupieniu hangaru można się poruszać po lotnisku bez żadnych konsekwencji ze strony policji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0_0.jpg

Coś ciekawego znalazłem.. Teraz tylko kończe grę to wbijam na góre. :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wykupieniu hangaru można się poruszać po lotnisku bez żadnych konsekwencji ze strony policji.

Orientujesz sie po ile on stoi,bo chwilowo nie moge sprawdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DizzyWolf i Jarek tydzień przerwy od forum...

Nie wiem, który "mądrzejszy"...ten co wrzuca kilka dużych zdjęć ze spojlerami, czy ten co to cytuje...

tQpoe.gif

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz sie po ile on stoi,bo chwilowo nie moge sprawdzic?

 

Wydaje mi się że coś około 1 200 000 ale mogę się mylić bo nie jestem na 100% pewny

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy po usunięciu gry save'y też się usuwają? Albo wiecie jak to jest z tym w innych grach? Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy po usunięciu gry save'y też się usuwają? Albo wiecie jak to jest z tym w innych grach? Z góry dzięki :)

 

jak wersję cyfrową wywalisz save zawsze zostaje, musisz go wywalić osobno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×