Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Może trywialne pytanie ale jak włączyć tryb online? Myślałem że z poziomu telefonu ( w grze oczywiście), ale tam nie widzę żadnej ikonki do gry wieloosobowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nisko latałeś uciekając czy próbując zabrać? Jak wystartujesz tym myśliwcem to odbij mocno w jedną ze stron, zgubisz tak rakiety. Nawet nie ma potrzeby latać nisko.

 

 

Jak chcesz próbować wejść w tryb online to start > online albo zamiast Trevora, Michaela i Franklina wybierz puste miejsce na dole.

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trywialne pytanie ale jak włączyć tryb online? Myślałem że z poziomu telefonu ( w grze oczywiście), ale tam nie widzę żadnej ikonki do gry wieloosobowej.

Wychodzisz do głównego menu i tam całkiem po prawej stronie jest zakładka online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wieczorkiem spróbuję to online, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio? Które działało poprawie od początku bo sobie nie przypominam w którą można było pograć online normalnie przez 2-3 pierwsze miesiące. O ostatni to nawet nic nie wspominam. Ale to nie temat do tej dyskusji

Jak co zapraszam na priv.

Sorry zapomnialem ze to forum PS3. Na PS3 rzeczywiscie niewiele gier dziala wlasciwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ja u was, ale u mnie juz jest widoczna postac w tym pustym polu.

#

 

Nisko latałeś uciekając czy próbując zabrać? Jak wystartujesz tym myśliwcem to odbij mocno w jedną ze stron, zgubisz tak rakiety. Nawet nie ma potrzeby latać nisko.

Ok dzieki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie ze nie spròbujesz bo multi nadal nie działa. Właśnie pròbowałem sie połączyć i dupa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli coraz lepiej, udało mi się rozegrać pierwszy wyścig ;) Niestety potem obraz się zawiesił i nie można było nic zrobić. Jednak zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi od wydawania patcha zaczęła gra zacinać na parę sekund a czasami tak że tylko twardy reset pomaga, R* dalej w formie z patchami widzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna lista zmian, bo ta w dzisiejszym newsie na ps3site była niekompletna

 

Update 1.01
- Odblokowano Grand Theft Auto Online
- Naprawiono błędne wyświetlanie interfejsu na telefonie po ukończeniu gry lub powtórzeniu misji
- Naprawiono błąd powodujący czasową blokadę Vanilla Unicorn
- Naprawiono błąd powodujący minusowy stan konta u postaci i niemożność zarobienia czegokolwiek
- Naprawiono postęp w misjach programu Epsilon po dostarczeniu kilku samochodów
- Naprawiono błąd, który powodował znikanie Atomowego Sterowca z kontaktów w telefonie
- Naprawiono błąd ze znikającymi z garaży pojazdami
- Naprawiono błąd ze znikającymi upgrade'ami pojazdów
- Poprawione błędy z wpadaniem pod mapę
- Mnóstwo poprawek w detekcji kolizji
- Zmieniony celownik w czołgu
- Poprawiono kilka innych mniejszych błędów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli coraz lepiej, udało mi się rozegrać pierwszy wyścig ;) Niestety potem obraz się zawiesił i nie można było nic zrobić. Jednak zawsze coś.

 

U mnie spoko. Chyba nie ma innych graczy, ale gram, robię wyścigi i misje :)

 

Dobra gram już w pełnoprawne GTAO i muszę przyznać, że zabawa bardzo fajna. Rozwiązanie z ubezpieczeniem samochodu ekstra :)

Edytowane przez HuNtEr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak działa już dobrze te online ?? Niewiem czy grać bo potem jak piszecie mogą być problemy z singleplayer a przeszedłem dopiero 35%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, ale jakoś bez rewelacji. Może nie czerpię tyle przyjemności bo mi ciągle modem pada... Niby kilka osób z Crew gra  jak staram się łączyć, ale większość to zagraniczniacy :/ Do tego pełno idiotów, którzy zabijają bez powodu w swobodnej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, ale jakoś bez rewelacji. Może nie czerpię tyle przyjemności bo mi ciągle modem pada... Niby kilka osób z Crew gra  jak staram się łączyć, ale większość to zagraniczniacy :/ Do tego pełno idiotów, którzy zabijają bez powodu w swobodnej grze.

 

Wystarczy włączyć "tryb pasywny" (w menu pod selectem) i powinieneś mieć z tym spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa wszyscy grają mi oczywiście nie działa, na necie 2mb mam szase odpalić multi? jeszcze ani razu nie byłem w grze a 3 znajomych od wczoraj gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem i teraz mi pisze "Nie udało sie wyszukac w okreslonym czasie kompatybilnej sesji GTA ONLINE " wie ktos o co chodzi? :biggrin:

 

 

A dobra juz wiem , opusciłem sesje przed koncem bo nic sie nie dalo zrobic i wywalilo mnie do tak jakby "serwa" dla niekolezeńskich :D dlatego nie moglem nigdzie wbic :D

Edytowane przez cisu55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem i teraz mi pisze "Nie udało sie wyszukac w okreslonym czasie kompatybilnej sesji GTA ONLINE " wie ktos o co chodzi? :biggrin:

 

Mam to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już z 3 misje porobiłem ,chwile byłem z innymi graczami i chwile pojezdzilem ,z 2 osobami od ps3site akurat ;) Lecz podczas napadu na sklep wszytskich wywaliło w tym mnie i chwile se jeszcze pojeździłem samemu i ubezpieczyłem pojazd. Lecz teraz nie moge wejsc spowrotem gdy chciałem wyszukać kogoś z ekipy ;) Trzeba było nie kombinować jednak hehe ;) Obecnie to długo się ładuje wszystko i czasem lekko zatnie ,ale to tylko gdy jestem z innymi graczami ,ale o uroki początkowych dni w Online ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MA ktoś problemy z odpaleniem tego gówna? Ja ciagle tylkko '' nie udalo sie utworzyc sesji Gta Online...'' porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogre wybrać postaci, wciskając strzałkę w dół nic się nie pokazuje oprócz nazwy dzielnicy i nazwy auta którym jade. Ma ktoś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja uruchomiłem teraz ponownie gre po tym jak mi się zacięło ,a tu co ? Oczywiscie usunęło mi postać ,na której już miałem 5 range ;)  Teraz nie mam ani postaci,ani ekipy 0.o To ciekawie się zrobiło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×