Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy lepiej kupić samolot czy hangar na lotnisku.

Czy jeśli kupię samolot to będę mógł przebywać na pasie startowym, a policja nie będzie mnie gonić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakąś mapkę z listami i częściami statku jednocześnie? Chciałbym to załatwić za jednym zamachem, ale żeby nie zmieniać ciągle map :P

maps.achievementhunter.com

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tragedia, dzisiaj chyba jednak nie pogramy :sad:

Tragedia to jest jak krowa do studni nasra.Przepraszam za offtop ale nie mogłem się powstrzymać,panowie i dzieci więcej luzu to tylko gra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy lepiej kupić samolot czy hangar na lotnisku.

Czy jeśli kupię samolot to będę mógł przebywać na pasie startowym, a policja nie będzie mnie gonić?

najpierw musisz kupic hangar zeby moc miec w nim samolot :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem związany z brakiem możliwości ruszenia głównej fabuły gry. Mam ukończone koło 70% gry, jedną z ostatnich misji, którą pamiętam że robiłem (miałem parę dni przerwy więc już pozapominałem) był

 

skok na bank na prowincji, gdzie uciekali koparką, tudzież misja, w której się wpływało ściekami do laboratorium i kradło jakąś truciznę czy coś

 

Nie mam żadnych dostępnych misji oprócz niebieskiego znaku zapytania w pobliżu łodzi podwodnej. Problemem zdaje się fakt, że nie mogę przełączyć na Michaela (Trevor i Franklin działają dobrze). Pod jego portretem jest cyferka "3", jak próbuję przełączyć na niego to nie mam żadnego komunikatu. Jak mówię - nie do końca pamiętam co się stało, że nie można przełączyć. Pozostałe postacie nie dostają żadnych telefonów albo czegokolwiek co by popchnęło fabułę do przodu. Zapomniałem o czymś czy jakiś bug?

Edytowane przez Ignus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie pamiętasz jaka misja była ostatnia to sprawdź w menu, tam gdzie można powtarzać misje.

Może musisz poczekać na telefon 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna rzecz ostatnio odkryłem

da się zabić rodzinę michaela kupując motor i spoglądając przystępne bomby ze wjeżdżamy tym motorem i dekorujemy na zewnątrz i rodzinka nie żywa+ pożar xd miodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy wy też tak macie mam zalożoną "crew" na social club jednak jak tworzę postac online w GTA pisze mi no crew?

mam nadzieję że to tylko przez to że mają problemy z tym online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne przez kilka następnych dni będą takie problemy :/

Chociaż w USA już grają bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy wy też tak macie mam zalożoną "crew" na social club jednak jak tworzę postac online w GTA pisze mi no crew?

mam nadzieję że to tylko przez to że mają problemy z tym online

no ja tez tak mam i siw wkurzyłem ale to przez te lagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale za to online dołożyło kilka nowych błędów :)

Radzę zrobić kopie zapasowe zapisanych stanów, bo znikają lub zostają uszkodzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'' Uwaga nie udało się utworzyć sesji GTA ONLINE wróc do gta 5 i spróbuj ponownie poźniej'' o co biega tez tak macie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można pisać, że Online nie działa jak na razie. :whistling:

W takim razie przepraszam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale za to online dołożyło kilka nowych błędów :)

Radzę zrobić kopie zapasowe zapisanych stanów, bo znikają lub zostają uszkodzone.

 

Nie wiem czy w tej liście znajduje się dziwne pikanie. Po patchu mam jakiś dziwny dźwięk w grze, piknięcie takie co jakiś czas w różnych okolicznościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naiwny myślałem, że w końcu działa. Odpaliło cutscenkę startową, potem kazało rozpocząć wyścig i dupa - "wyzwania i akcje są niedostępne", a potem "serwery chmury niedostępne". Cóż, chociaż tyle dobrze, że trofik wpadł :) odnoszę wrażenie, że poprawnie to GTA Online zacznie działać najwcześniej za kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co daje wykonywanie tych zadań nagle pojawiających się na drodze typu: ktoś komuś ukradł portfel albo trzeba kogoś gdzieś podwieźć?

Jest za to jakaś nagroda oprócz kilku $?

 

i gdzie mogę znaleźć ciężarowkę z lekami dla matki Trevora? Zleca nam ona to zadanie przy pierwszym spotkaniu, zaraz po zakończeniu głównej fabuły.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są wydarzenia losowe, jak chcesz 100% mieć to musisz zrobić 16 różnych takich wydarzeń (albo 20, już nie pamiętam).

Niektóre pozwalają zarobić, a niektóre nie :)

Co do vana z lekami, to stoją pod szpitalami w mieście.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co daje wykonywanie tych zadań nagle pojawiających się na drodze typu: ktoś komuś ukradł portfel albo trzeba kogoś gdzieś podwieźć?

Jest za to jakaś nagroda oprócz kilku $?

 

i gdzie mogę znaleźć ciężarowkę z lekami dla matki Trevora? Zleca nam ona to zadanie przy pierwszym spotkaniu, zaraz po zakończeniu głównej fabuły.

Ja miałem tak że akurat robiłem trofeum "Na głębokiej wodzie" tyle że rekin mnie zabił. Po wczytaniu gry pod szpitalem obok stała furgonetka. Wcześniej szukałem jej z 30 minut i nic. Daj znać jak wykonasz misje czy możesz przełączać się między bohaterami bo nie wiem czy mam buga czy tak ma być :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co daje wykonywanie tych zadań nagle pojawiających się na drodze typu: ktoś komuś ukradł portfel albo trzeba kogoś gdzieś podwieźć?

Jest za to jakaś nagroda oprócz kilku $?

 

i gdzie mogę znaleźć ciężarowkę z lekami dla matki Trevora? Zleca nam ona to zadanie przy pierwszym spotkaniu, zaraz po zakończeniu głównej fabuły.

 

Wykonanie niektórych tych zadań gwarantuje większy przypływ gotówki, poza tym kilkanaście z nich jest potrzebne do 100% gry

 

Ciężarówka zazwyczaj jest na którymś parkingu szpitala, niestety nie pamiętam dokładnie jego położenia, gdzieś w centrum miasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się włączyć gta online dla pojedynczego gracza, nie wiem czy to jakiś wyczyn, ale ktoś wcześniej pisał że nawet to nie działało :P

 

Po skończeniu cutscenki mnie wywaliło, ale achiv wpadł :D

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przelaczania postaci po dostarczeniu vana,

ja od razu wrocilem do T i plakal na podlodze, takze wydaje mi sie ze jakis bug.. Chyba ze ja mialem buga ze moglem heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@selo

Coś tam poprawili, ale na PS3 wszyscy tak mają.

Na X360 jest podobno lepiej, da radę dołączyć do gry ale po chwili wywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×