Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwon praktycznie kończy wyścig ;P Najgorsze na motorze jest to, że ten dzwon często kończy się zgonem i wtedy nie ma możliwości powtórzenia.. A co do tych wyścigów to chyba wszystkie odbywają się w mieście. Jeden blisko kryjówki Franklina, drugi gdzieś w północnej części miasta, trzeci w pobliżu kryjówki Trevora, czwarty to lotnisko? A lokalizacji piątego nie pamiętam.. ;P

Edytowane przez eMeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale ja wszystkie wyścigi zrobiłem za pierwszym razem ( były banalne ). W miescie są chyba 2 czy jest ich więcej bo może jakieś pominąłem ?

Jest o wiele więcej :P Motocyklowy to chyba już szósty, albo piąty  w sumie.

 

Oprócz ulicznych są oczywiście jeszcze terenowe, ale one faktycznie są już banalne.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie tylko ja tak mam, że od wczoraj nie moge zmienić postaci? Nie działa wybór postaci klikając strzałke w dół. O co tu może chodzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kor najgorsze co  w tej grze jest to te znajdzki a w szczegolnosci ta co trzeba na spadochronie juz 10 raz podchodze i zawsze ten osiol ztacza sie jak kukla,irytujaca i durna znajdzka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ludzie tylko ja tak mam, że od wczoraj nie moge zmienić postaci? Nie działa wybór postaci klikając strzałke w dół. O co tu może chodzić ?

 

 

A dlaczego ja nie mogę wygra w lotka?? O co tu może chodzic....

 

Nie wiemy o co, sprawdz w innej grze lub w konsoli czy działa Tobie krzyżak (w dół), pokombinuj sam... Może pada masz padniętego...

 

Trochę inicjatywy, a poza tym więcej informacji czy sprawdzałeś w innych gracz itp. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w innych grach działa normalnie, właśnie poczytałem zagraniczne fora i też ludzie tak mają po tym update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj odłączyć konsole od sieci i wtedy zobacz, sam jestem ciekaw jaki będzie efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubuhh może akurat jesteś w momencie co odkryłeś Trevora ,a wtedy nie mzoesz zmienic postaci bo Michael i Franklin się ukrywają ,są takie momenty w grze ,ze tak się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziałało dopiero na innym save, oczywiście z mniejszym postępem w grze... i dużo osób za granicą ma ten sam problem i też działa dopiero po przywróceniu jakiegoś starego szybkiego zapisu. Po odłączeniu od neta jest to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera żeby update tak psuł grę to nie fajnie. To widzę nie pierwsza osoba ma ten problem. Rockstar powinni szybko wypuścić kolejną łatkę skoro takie cuda się dzieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Mam pytanko

 

Czy da sie jakos odwrocic ostatnia decyzje na stałe ? w sensie zabic michaela, trevora albo nikogo?

Edytowane przez Carrvine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Mam pytanko

 

Czy da sie jakos odwrocic ostatnia decyzje na stałe ? w sensie zabic michaela, trevora albo nikogo?

Tylko jeśli masz save'a z przed rozpoczęcia ostatniej misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nei martwiłem się tym, że nie mam postaci bo wyskakiwało powiadomienie,że coś tam z chumrą nie działą itd. Ale teraz jak chce od godziny wbić to nie wyskakuje żaden komunikat z chmurą ,a nei mam swojej postaci na 9lvl-u. Ale pokazuje mi, ze moja kasa w banku jest. Wiec nie ogarniam. Wiem, ze 9 lvl to szybko sie wbija, ale nie chce mi sie od nowa :D Wie ktoś czy mi sie ta postac pojawi czy cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nei martwiłem się tym, że nie mam postaci bo wyskakiwało powiadomienie,że coś tam z chumrą nie działą itd. Ale teraz jak chce od godziny wbić to nie wyskakuje żaden komunikat z chmurą ,a nei mam swojej postaci na 9lvl-u. Ale pokazuje mi, ze moja kasa w banku jest. Wiec nie ogarniam. Wiem, ze 9 lvl to szybko sie wbija, ale nie chce mi sie od nowa :biggrin: Wie ktoś czy mi sie ta postac pojawi czy cos?

Bardzo możliwe że nie, miałem tak samo jak i tysiące innych osób na świecie.

Na razie polecam odpuścić całkowicie albo grać ze świadomością, że następnego dnia będzie trzeba zrobić nową postać.

To jest już jakiś dramat, R* dało ciała po całości, start Diablo 3 czy Sim City to jest pikuś przy tym.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez usunelo postac , chujnia bo myslalem ze juz dzis wszystko bedzie ok ;//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 1 pytanie ;) W singlu jest możliwość kupienia pola golfowego bodajze za 150mln. Ale przeciez nawet za ostatni napad nie zdobedziemy takie jkasy jedna postacia. I tu mam pytanie ;) Jak zarobić to 150 mln? ;) Gielda mi takiej kasy chyba nie zaoferuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giełda Ci zaoferuje każdą sumę, od 100$ po 1 miliard $, trzeba przede wszystkim dobrze inwestować i było już o tym pisane na kilku ostatnich stronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie.

 

Na ebay'u sa kody na dodatkowa zawartosc do GTA V z kolekcjonerki w calkiem przystepnych cenach. Pytanie, czy te kody, ktore sa z amerykanskiej wersji gry, beda dzialac z europejskim kontem i polska wersja gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
‏@RockstarGames 
 

 

We're working on a GTA Online title update to address common issues on both platforms. We hope to have it out tmrw

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie gdzie mogę znaleźć po ilu misjach pojawiają się misję dla Lastera? Albo jak sprawdzić ile z nich zrobiłem a ile zostało? Bo nie zatrzymalem ich na koniec a mam kilka saveow i chce zarobić trochę kaski. Skąd wiecie które misję dotyczą wątku głównego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ustawić auto celowanie gdy jedziemy samochodem i w tym czasie musimy kogoś zdjąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×