Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za to mam problem taki z online: Jak wchodzę w jakąś akcję to niby wchodzi i wyskakuje okienko i po lewej stronie kolko sie kreci, ze niby laduje, a obok pokazuje dane akcji. I tu jest problem, bo to kolko kreci sie tak juz od 10min. Wylaczylemw czesniej konsole i wlaczylem i znowu wszedlem do akcji ( teraz innej ) i nadal sie kreci tak z 10 min. Wie ktos w czym problem? ;)

Edytowane przez WePeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ani nie da sie pograć w online, ani w offline, bo oprocz braku wyboru postaci, zniknęły mi dialogi i napisy podczas misji, a jak podjeżdzam do niektorych punktów z misjami to nagle znikają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle od 2h staram się wbić do gry jednak bez skutków, ciągle tylko '' nie udalo sie utworzyc sesji Gta Online'' chyba odpuszczam sobie tą grę bo to porażka jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam to samo z ta akcja i jeszcze kolejny problem. Bo jak mialem samouczek to byla akcja ze strzelananina i ladowala sie z 10 min to wylaczylem konsole i jak potem wlaczylem i udalo mi sie wejsc to juz tej misji samouczkowej nie bylo tylko bylo np. duzo akcji po czym w kolejnej bylo to samo co juz wczesniej pisalem ;/  Troche lipa  z tym multi jak narazie ;/ mam nadziej, ze sie poprawi bo chce grac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja narazie gram normalnie wie ktos gdzie sa moze bankomaty?

 

Ustaw sobie GPSa na bankomat w menu pod selectem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie wplacic kase do banku to tak: wchodzicie w internet przez telefon potem pieniadze i uslugi i wybieracie chyba 3 cos tam bank i tam sie wplaca kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio mi się podoba. W online często i gęsto doczytują się tekstury i obiekty (w singlu nie) i o zgrozo! doczytują się całe drogi (jak w GTA 3!)... Misje są dość ciekawe, ale mało kto chce je robić. Na razie jest ok, ale bez rewelacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoże ktoś? mam do przejścia misje już pod koniec fabuły Franklinem, misja zlokalizowana jest na dachu wieżowca ale nie wiem jak na niego wejść, pomocy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuje się zalogować do Social Huba przez konsole wpisuje login jest ok, wpisuje hasło i nie moge nacisnąć "wyślij"

 

Wie ktoś dlaczego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jestem jedyny który ma problemy żeby zagrać online ? :biggrin:

Ja cały czas oczekuje na innych graczy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne te problemy online, tekstury, save.. Mam nadzieje, ze to tylko chwilowe problemy ponieważ gra trochę traci uroku przez te problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Social Clube jest niedostepny...

Po tym zadaniu ze skokiem z dachu jest jedno zadanie, ale nijak nie chce sie odblokowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×