Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

20/20 to misje, które są liczone do 100% gry - misje Franklina, zaznaczone na tym obrazku niebieskim paskiem po lewej stronie.
Najwyraźniej nie robiłeś wszystkich misji dla Trevora i Michaela.
Te brakujące to do kifflom trophy misje epsilonu zrobisz je tylko Michelem wszystko w poradniku z tego forum

Edytowane przez niklas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś w online taką sytuację. Grałem z jakimś Francuzem wspólnie przez jakiś czas, na końcu koleś zaprosił do znajomych, przyjąłem i przekazał mi kasę w postaci 424 milionów dolarów :shok: gdzie ja wbijając 100level ugrałem może z 1,5mln. I stąd moje pytanie z czystej ciekawości (bo kasy już mam pod dostatkiem) czy jest obecnie jakiś glitch tego typu, że można mnożyć pieniądze w nieskończoność? Dodam, że dostałem te pieniądze w kilku ratach i każda następna była pomnożona razy 2 poprzedniej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnóstwo jest teraz takich błędów i wszyscy stają się miliarderami. Mój znajomy dostał od kogoś miliard. Ja znalazłem typa, którego głowa była wyceniona za 2 miliardy (oczywiście zabiłem go xD). Później dostałem od kogoś prezent w postaci 500 milionów. Kilka godzin później ktoś wyznaczył 9 miliardów nagrody za moją głowę (nie przetrwałem nawet pół minuty. ciężko przeżyć jak 15 osób próbuje cię zabić xDD). Mój inny znajomy dostał także od kogoś prezent jakieś 5 miliardów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już dwa razy dostałem od dziwnych kolesi (dziwnych, bo z jakimiś 800 levelem) hajsy w postaci ponad 200kk. I teraz moje pytanie - można się ich jakoś szybko pozbyć? Trochę mnie drażni ten widok. Próbowałem przez Select->Inventory, ale opcja podarowania komuś pieniędzy zawsze jest na szaro. Czy to random, czy znajomy z PSN. 
PS. Jakbyś ktoś z 50 poziomem miał 2 minuty wolnego czasu i napuścił na mnie złodzieja pod trofeum, byłbym wdzięczny. PSN niżej. 

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie misje fabularne ukończone. Zostaje mi eksploracja, wydawanie mamony, szukanie listów, części ufo i wykonywanie dziwaków. I tu się rodzi moje pierwsze pytanie:

 

- W szafie jest strój płetwonurka. Tak jak pisałem, wcześniej - zależy mi na penetrowaniu  głębin, lecz przedtem nie było to możliwe z przyczyny czysto względnej - nie wykonałem wszystkich fabularnych misji. A więc gdy już ma strój do nurkowanie w szafie Michaela, to postanowiłem go wypróbować.I tu zonk. Bo okazuje się, że niema butli. O co kaman z tym strojem? Myślałem, że się automatycznie pojawi po zanurzeniu, a jednak nie... (;

 

- Misja matki od Trevora. Jej zlecenie jest dość nie jasne, tzn trzeba coś dla niej znaleźć. Ale właśnie co? I gdzie? Skro na mapie niema żadnych znaczników, i żadnego sms'a ze wskazówkami nie dostałem.

 

z góry dzięki za odp. (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnóstwo jest teraz takich błędów i wszyscy stają się miliarderami. Mój znajomy dostał od kogoś miliard. Ja znalazłem typa, którego głowa była wyceniona za 2 miliardy (oczywiście zabiłem go xD). Później dostałem od kogoś prezent w postaci 500 milionów. Kilka godzin później ktoś wyznaczył 9 miliardów nagrody za moją głowę (nie przetrwałem nawet pół minuty. ciężko przeżyć jak 15 osób próbuje cię zabić xDD). Mój inny znajomy dostał także od kogoś prezent jakieś 5 miliardów

 

to niestety nie błędy tylko zhackowane lobby. A najgorsze, że Rockstar ma poważny zamiar banować "na zawsze" tych którzy hackują kasę i rozdają, jak i niestety tych, którzy dostają ta kasę. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie misje fabularne ukończone. Zostaje mi eksploracja, wydawanie mamony, szukanie listów, części ufo i wykonywanie dziwaków. I tu się rodzi moje pierwsze pytanie:

 

- W szafie jest strój płetwonurka. Tak jak pisałem, wcześniej - zależy mi na penetrowaniu  głębin, lecz przedtem nie było to możliwe z przyczyny czysto względnej - nie wykonałem wszystkich fabularnych misji. A więc gdy już ma strój do nurkowanie w szafie Michaela, to postanowiłem go wypróbować.I tu zonk. Bo okazuje się, że niema butli. O co kaman z tym strojem? Myślałem, że się automatycznie pojawi po zanurzeniu, a jednak nie... (;

 

- Misja matki od Trevora. Jej zlecenie jest dość nie jasne, tzn trzeba coś dla niej znaleźć. Ale właśnie co? I gdzie? Skro na mapie niema żadnych znaczników, i żadnego sms'a ze wskazówkami nie dostałem.

 

z góry dzięki za odp. (;

Ad. 1 - kupujesz Michaelem marinę/port (bodaj północny zachód mapy) i tam masz batyskaf do szukania odpadów i motorówkę do szukania części statku - będąc na motorówce automatycznie masz strój do nurkowania z butlą.

 

to niestety nie błędy tylko zhackowane lobby. A najgorsze, że Rockstar ma poważny zamiar banować "na zawsze" tych którzy hackują kasę i rozdają, jak i niestety tych, którzy dostają ta kasę. :confused:

I bardzo dobrze, że pohackowali, zachciało się sprzedawać wirtualny hajs za pieniądze to ktoś R* utarł nosa. A ludzi, którzy podostawali od randomów nikt nie pobanuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niestety nie błędy tylko zhackowane lobby. A najgorsze, że Rockstar ma poważny zamiar banować "na zawsze" tych którzy hackują kasę i rozdają, jak i niestety tych, którzy dostają ta kasę. :confused:

 

A co mają do tego ludzie, którzy dostają tę kasę? Przecież nic na to nie poradzą, bo nie mają żadnego wpływu na to. Poza tym musieliby chyba zbanować 3/4 wszystkich graczy jacy grali kiedykolwiek, bo teraz do jakiej gry nie wejdziesz to zawsze się znajdzie ktoś, kto Ci przeleje kilka milionów. Ja grałem dosłownie dwa razy po godzinie i dostałem łącznie ponad 2 miliardy dolarów od 5 czy 6 osób.

 

Wiadomo, że ta gra w tym momencie traci sens, bo ludzie w kilka godzin nabijają 800level i maja biliony dolarów na kontach. Ale wątpie żeby R* banował ludzi, którzy dostają te pieniądze od innych. Mogą najwyżej wyzerować konta z kasy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niestety nie błędy tylko zhackowane lobby. A najgorsze, że Rockstar ma poważny zamiar banować "na zawsze" tych którzy hackują kasę i rozdają, jak i niestety tych, którzy dostają ta kasę. :confused:

To by było mega chamstwo ze strony rockstara bo te 2 miliardy za zabicie kolesia zdobyłem w legalny sposób zero hacków i tym podobnych. To, że oni nie potrafią tyle miesięcy po premierze załatać gry to ich problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były przecież niezwykle szumne zapowiedzi, że to gracze będą mieli wpływ na wygląd i działanie świata w GTA:O - w takim razie zaraz powinna się inflacja pojawić ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były przecież niezwykle szumne zapowiedzi, że to gracze będą mieli wpływ na wygląd i działanie świata w GTA:O - w takim razie zaraz powinna się inflacja pojawić ;)

 

Inflacja.. hmm, nie wiem czy dopisywanie kolejnych zer do cen z każdym kolejnym patchem, to byłoby wyjście z tej sytuacji.

 

W każdym razie przydałoby się jakoś to załatać, bo GTA online na chwilę obecną jest do dupy. Każdy gracz ma wszystko odblokowane, najlepsze mieszkanie, auta, tuning itd. na full. Dzisiaj byłem świadkiem jak koleś w ciągu godziny gry zmienił level z 250tego na 340ty. Każdy jeździ czołgami, lata buzzerami, wszyscy się napieprzają w freeroamie, non stop wystawiane są kwoty rzędu 200mln za głowę każdego z uczestników gry. Pojawiła się nawet teraz grupa osób, które jeszcze takiej kasy nie mają, to piszą po ludziach czy ktoś im nie prześle, bo by bardzo chcieli chociaż po 500mln -.- Jedna wielka kołomyja.

Edytowane przez Wgsxr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam nie wiem. jedni piszą że R* nic nie będzie miał do tych co "dostali" kasę nieświadomie a inni że wszyscy dostaną po d**ie. Jedno jest pewne - nie dostanie bana ten kto dostał kasę i wypełnił formularz w supporcie rockstara - po prostu straci kasę i po krzyku ;)

To by było mega chamstwo ze strony rockstara bo te 2 miliardy za zabicie kolesia zdobyłem w legalny sposób zero hacków i tym podobnych. To, że oni nie potrafią tyle miesięcy po premierze załatać gry to ich problem

nie zdobyłeś ich legalnie bo byłeś w zhackowanym lobby ;)

I inni gracze też powinni się domyślić że coś jest nie tak, skoro biegają z ludźmi o 800-tnym levelu i jeźdżą wszyscy czołgami. Nie bronię R* , ale tez im się nie dziwię. samo GTA było pełne glitchy, ale to nie znaczy że trzeba było na maxa to wykorzystywać. Sam oglądałem setki filmików na klonowanie aut w garażu, sprzedaży tego samego auta milion razy, albo zbieraniu kasy przez ciągłe przelogowywanie się między postaciami.....ten kto to robił jest wg mnie żałosny. niezły fun z gry jak przez pół dnia ktoś tylko przełącza się miedzy postaciami gromadząc coraz to większą gotówkę. :down:  W sumie oczywiście potępiam też kupowanie wirtualnej kasy za prawdziwą - nie taki powinien być fun z gry. Wszystko powinno odbywać się w wirtualnym świecie na wirtualnych zasadach. Niestety wszyscy wiemy jak jest naprawdę. Mam jednak nadzieję, że nikt niewinny nie dostanie bana :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś sprawdzić czy po najnowszej łatce gra ładuje save. Obojętnie który. Wejść w "wczytaj grę" i odpalić nawet najnowszy zapis. Albo rozegrać jakąś misję i spróbować załadować normalny save. Mi i kumplowi po najnowszym patchu wczytuje grę w nieskończoność.

 

Edit: Ok już widzę że problem jest powszechny.

http://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/200641226-Infinite-loading-after-replay-mission-or-load-saved-game?locale=zh-tw

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś sprawdzić czy po najnowszej łatce gra ładuje save. Obojętnie który. Wejść w "wczytaj grę" i odpalić nawet najnowszy zapis. Albo rozegrać jakąś misję i spróbować załadować normalny save. Mi i kumplowi po najnowszym patchu wczytuje grę w nieskończoność.

 

 Ja mam to samo odkąd zainstalowałem najnowszego patcha,z bratem mam  oddzielnie zapisane stany gry,jak chce swój zapis wczytać to mi wczytuje w nieskończoność ale konsola się nie zawiesza można wyjść spokojnie z gry i jeszcze raz załadować.Tylko że to nic nie pomaga.

 

 Jedynym rozwiązaniem jest wylogowanie się z PSN-a,być offline podczas grania .Sprawdzony sposób,u mnie tak działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem. Miałem ostatnio problemy z netem w konsoli. Wyszkiwała mi sieć, ale nie mogłem się wgl połączyć. Po około dwóch dniach się udało i łącze się z PSN itd... ale gdy chce zagrać online, wyskakuje mi komunikat, że nie udało się nawiązać sesji GTA ONLINE. WIecie o co tu może chodzić ? Już dwa dni tak mam i mnie to denerwuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja mam to samo odkąd zainstalowałem najnowszego patcha,z bratem mam  oddzielnie zapisane stany gry,jak chce swój zapis wczytać to mi wczytuje w nieskończoność ale konsola się nie zawiesza można wyjść spokojnie z gry i jeszcze raz załadować.Tylko że to nic nie pomaga.

 

 Jedynym rozwiązaniem jest wylogowanie się z PSN-a,być offline podczas grania .Sprawdzony sposób,u mnie tak działa.

 

też tak miałem kilka dni, ale wczoraj o dziwo wszystko mi ładowało i nie musiałem być offline :) Nawet nie trwało to zadziwiająco długo a rzekłbym że normalnie tak jak na początku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie jakieś sposoby na szybkie zgubienie policji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to niestety nie błędy tylko zhackowane lobby. A najgorsze, że Rockstar ma poważny zamiar banować "na zawsze" tych którzy hackują kasę i rozdają, jak i niestety tych, którzy dostają ta kasę. :confused:

 

ha, u niektórych widać nabity level po trofikach, 4 minuty z trofika za 50 level do trofika za setny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde teraz to takie proste :biggrin: a ja miesiąc nabijałem 100LVL

 

Ja też nabijałem 100lvl sporo czasu, ale jestem zadowolony z tego, bo przynajmniej poznałem grę, wiele wyścigów, trybów rozgrywki, całą mapę itd. Nie po to wydałem ponad 200zł na grę, żeby w 2-3 godziny zaliczyć wszystko w online i odłożyć ją na półkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wgsxr

Dokładnie o to chodzi. Należy się bawić, cieszyć grą, a nie zaliczyć wszystko w jeden dzień i odłożyć na półkę, czy też sprzedać dalej. Oczywiście komuś to pasuje, ale nie dla mnie :) Ogólnie w tą grę jeszcze nie grałem, ale zamierzam w lutym/marcu się nią zająć i mam nadzieję, że wszystko już będzie działać tak jak należy bez cheaterów, janosików itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest opcja, żeby ktoś dodał mnie do "PS3 Site Squadron" ? :) chętnie pograł bym ze znajomymi z forumka i kimś kumatym a Patricko mi nie odpisuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś to czyta, to mnie można z ekipy już usunąć, bo GTA sprzedane. Zrobi się miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×