Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie kolego, dopiero teraz to zauważyłem jak o tym napisałeś. Aczkolwiek tu rodzi sie kolejne pytanie - jak mam znaleźć tych wymaganych nieznajomych i dziwaków, skoro z tego co pamiętam pojawiają się oni pod znakiem zapytania na mapie, a ja po prostu nie mam już żadnych znaczków na mapie, które mogłyby być jakąkolwiek misją :< Nie wiem jak je "wywołać".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy trick z zakupem udziałów firmy TNK po tym jak doradzi Nam ten zakup nieznajomy działa tylko raz? 
Szukam jakiegoś szybkiego sposobu na kasę w singlu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy trick z zakupem udziałów firmy TNK po tym jak doradzi Nam ten zakup nieznajomy działa tylko raz? 

Szukam jakiegoś szybkiego sposobu na kasę w singlu. 

zostaw sobie misje od Lestera na sam koniec i wtedy jak będziesz mieć dużo pieniędzy bierz się za ich wykonywanie, on będzie Ci mówił na co postawić.

ja ogólnie inwestowałem na giełdzie w te akcje które miały duży procent zmiany ceny, stawiałem wszystko i ładnie rosła kasa, ostatnio jak wieczorem postawiłem na jakieś akcje to na drugi dzień po pracy miałem zysku 84 mln:)

ps. oczywiście stawiałem na akcje bawsaq

Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po misji u Lestera w ktorej jezdzi sie busem rozjechalem goscia ktorego zlecil zabic. Zainwestowalem kase w Vapid i nic sie nie dzieje :( cos zle zrobilem ?? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo czasem inwestujesz po misji, czasem lekko przed bodajże a i tak musisz poczekać z 2 dni w świecie gry aby był wzrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak rozwiazac problem misji ?? Chodzi o to ze dla franklina i Trevora brakuje mi po jednej misji dla nieznajomych i dziwakow. Franklin - niewliczone ryzyko a u Trevora - zerwanie umowy. Nie ma zadnych zacznikow i jak jade do miejsc gdzie powinny byc te misje rowniez nic sie nie dzieje :( jak mozna rozwiazac ten problem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była misja, gdzie trzeba było przygotować auto do ucieczki. Ustawiłem je niechcący gdzieś mega daleko i ukończyłem misje bez korzystania z tego auta. Teraz cały czas co wejdę do jakiegoś auta, to wyświetla się info, że to auto sie nada albo nie do ucieczki :biggrin:

Da się to jakoś wyłączyć? Przejść jeszcze raz misje? (w samouczku mówili, że przechodzenie drugi raz misji nie wpływa na fabułę ;/ )

 

@edit

nieaktualne

Edytowane przez shark93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shark93

 

nie wiem może spróbuj gdzieś zaparkować to auto i zadzwonić pod konakt, w którym miałeś potwierdzić, że masz auto do ucieczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo. Słyszałem, ze Trevorem można handlować bronią, jeśli kupi się jakiś hangar. Szukałem tego hangaru, ale bez skutecznie, nie wiecie czasem gdzie go można znaleźć? 

 

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McKenzie Field Hangar odblokowuje sie po misji Trevora na lotnisku Sandy Shores. Jest on pokazany od razu po jej zakonczeniu. Oznaczony jest tak jak kazdy inny interes i znajduje sie nad Alamo Sea (to takie najmniejsze lotnisko w grze na gorze mapy).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja z kolei chciałbym Was poprosić o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. Mianowicie nie odblokowywuje mi się misja "Skok na Merryweather  - atak na frachtowiec". Podobno mam czekać na telefon od Wade'a,ale on nie dzwoni. Zrobiłem dostępne misje od nieznajomych i dziwaków (Na wszystkich postaciach) i dalej cisza,byłem Trevorem u terapeuty i dalej to samo. Nie mam pojęcia o co chodzi. Z góry dziękuje za pomoc,jeśli Wam wygodniej możemy podyskutować na gg.

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam Wojtek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkołę latania Michaelem ukończyłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,o tym nie pomyślałem. Kiedyś próbowałem ją zrobić, ale nie mogłem zaliczyć szybkiego przelotu helikopterem przez miasto i odstawiłem to na później. Spróbuję ją ukończyć i dam znać co i jak. Dziękuje.
 

Edytowane przez GoodSnoopy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem całą szkołę latania Michael-em i dalej brak telefonu od Wade'a. Może być to spowodowanie tym że mam włączoną misję od Maude (poboczna) z więźniami ?

Edytowane przez GoodSnoopy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ukończyłem grę i robię teraz poboczne misje, tylko nie rozumiem czemu u trevora i franklina mam po 5-6 misji, a u micheala nie ma nic do roboty... 

UWAGA SPOJLER!!!

Jak robiłem główną fabułę to wybrałem opcję trzecią czyli C, czy żeby zrobić grę na 100% muszę uruchomić save sprzed decyzji i zrobić jeszcze z opcją A i B?? I czy możliwe że mogłem ominąć jakiś pucharek po drodze, jak to zrobiłem w RDR z tymi misjami na 1 koniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie wersji językowej. Czy gra kupiona w Anglii będzie mieć język polski na polskiej konsoli? Gdzieś czytałem, że to zależy od języka XMB. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie wersji językowej. Czy gra kupiona w Anglii będzie mieć język polski na polskiej konsoli? Gdzieś czytałem, że to zależy od języka XMB. Z góry dzięki za odpowiedź.

Kolega mieszka w UK,zakupił tam GTA i ma po polsku. Więc odpowiedź brzmi tak,będziesz miał napisy polskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ukończyłem grę i robię teraz poboczne misje, tylko nie rozumiem czemu u trevora i franklina mam po 5-6 misji, a u micheala nie ma nic do roboty... 

UWAGA SPOJLER!!!

Jak robiłem główną fabułę to wybrałem opcję trzecią czyli C, czy żeby zrobić grę na 100% muszę uruchomić save sprzed decyzji i zrobić jeszcze z opcją A i B?? I czy możliwe że mogłem ominąć jakiś pucharek po drodze, jak to zrobiłem w RDR z tymi misjami na 1 koniu?

Nie trzeba robić pozostałych opcji wyboru, tj. A i B.

O ile dobrze pamiętam

na skutek wyboru opcji C wszyscy trzej bohaterowie przeżyli, dobrze kojarzę?

Jeśli tak, to nie ma pucharku, który mogłeś pominąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos jeszcze gra online? Bo duzo znajomych sie skarzyli ze R* po aktualuzacji zmiejszylo zarobki i exp za misje a ceny pozostaly takie same, to jak jest;)? Pozdro¡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sorry, że się wtrącę

 

Ale wczoraj zdarzył mi się mały wypadek w grze. Dość absurdalny, gdy na to patrze z perspektywy czasu xD Kojarzycie tego nieznajomego / /dziwaka - Doom'a? On oferował ekstremalne skoki kaskaderskie z rożnych miejsc z mapy. Jego misje mógł wykonywać Frank. Pewnego razu, podczas wykonywania takiej właśnie misji (dokładnie skok z wieżowca, plus wylądowanie na ciężarówce). No i gdy to wykonałem a Doom się pożegnał, to omyłkowo gościa... zabiłem! Tak chciałem dla beki go nastraszyć, apropo było już koniec misji (wyświetliła się wówczas tablica z rezultatem powodzenia). No ale jednak go kropnołem, trochę omyłkowo :D Cóż myślę, że się potem pojawi. Ale nie. Ikonka na mapie z misją się nie pojawia. A co jeśli go na zawsze posłałem do piachu i straciłem zleceniodawce? ; O

 

Miał ktoś podobnie kiedyś w grze? Chopa jak zabijemy odradza się po jakimś czasem... Może Doom powróci cały i szczęśliwy, w jednym kawałku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sorry, że się wtrącę

 

Ale wczoraj zdarzył mi się mały wypadek w grze. Dość absurdalny, gdy na to patrze z perspektywy czasu xD Kojarzycie tego nieznajomego / /dziwaka - Doom'a? On oferował ekstremalne skoki kaskaderskie z rożnych miejsc z mapy. Jego misje mógł wykonywać Frank. Pewnego razu, podczas wykonywania takiej właśnie misji (dokładnie skok z wieżowca, plus wylądowanie na ciężarówce). No i gdy to wykonałem a Doom się pożegnał, to omyłkowo gościa... zabiłem! Tak chciałem dla beki go nastraszyć, apropo było już koniec misji (wyświetliła się wówczas tablica z rezultatem powodzenia). No ale jednak go kropnołem, trochę omyłkowo :biggrin: Cóż myślę, że się potem pojawi. Ale nie. Ikonka na mapie z misją się nie pojawia. A co jeśli go na zawsze posłałem do piachu i straciłem zleceniodawce? ; O

 

Miał ktoś podobnie kiedyś w grze? Chopa jak zabijemy odradza się po jakimś czasem... Może Doom powróci cały i szczęśliwy, w jednym kawałku...

Nie chcę Cię martwić, ale jeśli miałeś zamiar wbijać 100% w grze, to lepiej ładuj jakiegoś starego save'a.

 O ile dobrze kojarzę, to ktoś z forum musi przez to przechodzić jeszcze raz grę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×