Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę Cię martwić, ale jeśli miałeś zamiar wbijać 100% w grze, to lepiej ładuj jakiegoś starego save'a.

 O ile dobrze kojarzę, to ktoś z forum musi przez to przechodzić jeszcze raz grę.

 

Wiesz co, jak mi tak bardo nie zależy na 100 % itp. Ale chyba tak dużo nie straciłem pomijając misje tego gościa? Poza tym mam około 60 % gry i na mapie nie pojawiają się znaczniki z dziwakami. A co jeśli to spowodowane przez ten "wypadek"?

 

Aha i mam jeszcze jedno pytanie. Gdzieś czytałem, że po misji w której używamy stroju nurka w pewnym celu, po wykonaniu jej, w naszej szafie pojawi się strój płetwonurka. Wykonałem tą misje, potem sprawdzam szafę Michaela i nie ma tam tego stroju. Może chodziło o inna misje? Albo moze wie ktoś jak to odblokować?

 

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha i mam jeszcze jedno pytanie. Gdzieś czytałem, że po misji w której używamy stroju nurka w pewnym celu, po wykonaniu jej, w naszej szafie pojawi się strój płetwonurka. Wykonałem tą misje, potem sprawdzam szafę Michaela i nie ma tam tego stroju. Może chodziło o inna misje? Albo moze wie ktoś jak to odblokować?

Ja doskonale pamiętam, że ten strój pojawił się w mojej szafie dopiero po skończeniu głównego wątku, razem z całą gamą innych strojów. Nie wiem jednak, czy tak powinno być, czy trafiłem na jakiś błąd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas grania odblokowuje się sporo różnych, dodatkowych kostiumów,

lecz są one dostępne, dopiero po przejściu gry, dokładnie wątku fabularnego.

 

Pozdrawiam :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z trofeum American Dream. Otóż niezależnie jak chcę kupić jakiś dom - czy to przez telefon, czy podchodząc do tabliczki i naciskając przycisk pojawia mi się komunikat "Alert: You have insufficient. You can add GTA Dollars to your-in-game account. Would you like to visit PlayStation Store?".
Kiedy dam "No", wracam na stronę internetową Dynasty8 i transakcja jest nieudana. Kiedy dam "Yes", ładuje mi PSS i mam do wyboru zakup wirtualnej kasy za normalny hajs ,gdy to anuluję to znowu transakcja nieudana. Mam 400k+$ w grze, więc nie wiem o co chodzi. Jakieś pomysły? 

EDIT:
Problem rozwiązny. Ech, no jak ja chciałem zabulić za mieszkanie kasą z kieszeni... Szybki przelew do banku i siedzi trofeum. 

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończyłem cały scenariusz w single i w statystykach widnieje mi info że mam zrobione 68/69 misij ? Klasyczny problem. Zauważyłem że nie mam na liście misji z taką miniaturką: http://pl.tinypic.com/r/auvyas/5 ??

 

Poda mi ktoś jak brzmi nazwa tej misji i może jakieś pomysły jak ją zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos jeszcze gra online? Bo duzo znajomych sie skarzyli ze R* po aktualuzacji zmiejszylo zarobki i exp za misje a ceny pozostaly takie same, to jak jest;)? Pozdro¡

 

Dziś właśnie grałem po ponad miesiącu przerwy w on-line, niestety jest to prawda, wyszly następne patche, które zmniejszyły zarobki oraz exp głównie za wyścigi. Ja 100lvl mam już dawno za sobą, ale jak tak pograłem kilka wyścigów i zobaczyłem jak marne dostaje się teraz punkty i kasę, to nie wiem jak ludzie będą to wbijać. Nawet z ciekawości pojechałem Criminal Records, było 4 graczy, a za pierwsze miejsce dostałem tylko 280pkt. exp oraz 880$ gotówki :D Ogólnie z każdym następnym patchem jest coraz gorzej pod tym względem, aczkolwiek sporo też zmienia się na lepsze. Jeszcze z 10 łatek i będzie wszystko działać, ale wtedy tak zmniejszą $ i exp, że nic już nie kupisz, ani nie wbijesz levelu haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem i potrzebuję szybkiej odpowiedzi ;)

 

Wcześniej pisałem jak to niechcący zabiłem tego dziwaka/nieznajomego Doom'a, który oferował różne skoki kaskaderskie. Grałem wtedy rzecz jasna Franklinem. Problem w tym, że wraz z postępem fabularnym u niego nie pojawiają mi się żadni dziwacy. Nie mówię już o samym Doomie (bo wiadomo jak go niechcący zabiłem to wiadomo, że się nie pojawi), ale od tego wypadku  minęło sporo czasu i nadal u Franklina nie pojawiają się żadni dziwacy, a jestem przed ostatnim finałowym skokiem. U Trevora, czy Michaela jest normalnie.

 

Pytanie: Czy to może być spowodowane tym, że zabiłem tego dziwaka i od tego czasu żadni się u Franklina już nie pojawią? Proszę o szybką odpowiedz :)

 

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co wnosi ciekawego dzisiejszy update 1.08? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem i potrzebuję szybkiej odpowiedzi ;)

 

Wcześniej pisałem jak to niechcący zabiłem tego dziwaka/nieznajomego Doom'a, który oferował różne skoki kaskaderskie. Grałem wtedy rzecz jasna Franklinem. Problem w tym, że wraz z postępem fabularnym u niego nie pojawiają mi się żadni dziwacy. Nie mówię już o samym Doomie (bo wiadomo jak go niechcący zabiłem to wiadomo, że się nie pojawi), ale od tego wypadku  minęło sporo czasu i nadal u Franklina nie pojawiają się żadni dziwacy, a jestem przed ostatnim finałowym skokiem. U Trevora, czy Michaela jest normalnie.

 

Pytanie: Czy to może być spowodowane tym, że zabiłem tego dziwaka i od tego czasu żadni się u Franklina już nie pojawią? Proszę o szybką odpowiedz :)

 

Dziękuję.

A jesteś pewien, że jeszcze masz jakieś misje z dziwakami dla Franklina? Co do Doma (nie Dooma;), to nie wiem czy przypadkiem ostatnia misja nie pojawia się po ukończeniu wszystkich skoków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien, że jeszcze masz jakieś misje z dziwakami dla Franklina? Co do Doma (nie Dooma;), to nie wiem czy przypadkiem ostatnia misja nie pojawia się po ukończeniu wszystkich skoków.

Tak, dokładnie tak było, najpierw trzeba wykonać wszystkie 13 skoków spadochronowych rozmieszczonych po całej mapie i wtedy powinna się odblokować ostatnia misja dla Dom'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie misji ze skokami na spadochronie: doszedłem do miejsca gdzie muszę dostać się na dach wieżowaca żeby zrobić misję. Trza to z powietrza atakować czy ślpy jestem i przegapiłem jakieś schodzu, drabinkę, teleport?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może ile jest misji z triatlonem ?

W sumie trzy sztuki.

 

W temacie misji ze skokami na spadochronie: doszedłem do miejsca gdzie muszę dostać się na dach wieżowaca żeby zrobić misję. Trza to z powietrza atakować czy ślpy jestem i przegapiłem jakieś schodzu, drabinkę, teleport?

Z powietrza, helikopterem jakimś najlepiej.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie tak było, najpierw trzeba wykonać wszystkie 13 skoków spadochronowych rozmieszczonych po całej mapie i wtedy powinna się odblokować ostatnia misja dla Dom'a.

 

Bardziej chodziło mi oto, czy pojawiają się później jacyś dziwacy ze strony Franklina. Nie ukończyłem wszystkich misji Doom'a, bo tak jak pisałem wcześniej - nie umyślnie go zabiłem. Stad moje pytanie, czy straciłem wszystkie misje z dziwakami, jak nastąpiły po wykonaniu serii skoków Domem? Czy może się pojawią później?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miewał ktoś problemy z wersją sklepową na Super Slimce 12g?(z dołożonym dyskiem). Bo jak na razie nie da rady u mnie grać, albo gra się przychaczy na chwilkę i rusza dalej albo się zawiesi na amen. I mówię tutaj o 5 minutowym graniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z wyzwaniem online "Flippin' Hell". Mam już zaliczone złoto 3/4. Jak nazwa wskazuje, mamy zrobić flipa. Patrząc na obrazek - zgodnie z ruchem wskazówek zegara i tutaj rodzi się problem. Robię te flipy już od dłuższego czasu i a postęp stoi w miejscu. Mam zrobić jednego czystego flipa, czy jakoś kilka na raz? Trzeba do tego idealnie wylądować? Do tej pory cały progress był robiony na spontanie, w ogóle nie interesowałem się tym wyzwaniem, a jakoś udało się wbić złoto.
Całość próbuję wykonywać w tym miejscu: 
http://www.youtube.com/watch?v=240iqSNOnHo
Dodatkowo próbowałem jeszcze jakiś pokręcony sposób z autobusem na torach, ale to chyba bug, który został załatany.
Z góry dzięki za jakieś pomysły.
PS. Jeżeli ktoś chce napisać "Weź sobie zrób jakieś inne wyzwanie pod puchar, jest masa łatwiejszych", to niech lepiej nic nie pisze. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem z misją Szybka Robota #2. Trevorem zakupiłem już maski, kombinezony, zakosiłem holownik, śmieciarkę, pojazd do ucieczki i d...a. Misja napadu się nie pojawia, nikt nie dzwoni. Jedyne co to Franklin napisał że musi wykonać robotę dla Lestera (morderstwo w hotelu). Sęk w tym że nie chcę teraz wykonywać tej misji, wszędzie jest napisane że tą misję można zrobić po wątku głównym. Zależy mi też na dużym zarobku na giełdzie, dlatego chcę ją wykonać po skończeniu gry. Czy może patch coś zmienił i muszę odpalić tę misję żeby napad się pojawił?

Mam nadzieję że nie natrafiłem na żadnego buga :/ będę wdzięczny za pomoc, bo już nie wiem co robić żeby odpalić ten napad.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem z misją Szybka Robota #2. Trevorem zakupiłem już maski, kombinezony, zakosiłem holownik, śmieciarkę, pojazd do ucieczki i d...a. Misja napadu się nie pojawia, nikt nie dzwoni. Jedyne co to Franklin napisał że musi wykonać robotę dla Lestera (morderstwo w hotelu). Sęk w tym że nie chcę teraz wykonywać tej misji, wszędzie jest napisane że tą misję można zrobić po wątku głównym. Zależy mi też na dużym zarobku na giełdzie, dlatego chcę ją wykonać po skończeniu gry. Czy może patch coś zmienił i muszę odpalić tę misję żeby napad się pojawił?

Mam nadzieję że nie natrafiłem na żadnego buga :/ będę wdzięczny za pomoc, bo już nie wiem co robić żeby odpalić ten napad.

Pozdrawiam.

Pierwszą z misji zabójstw na zlecenie Lestera musisz zrobić w trakcie fabuły - pozostałe możesz zostawić sobie na sam koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyslal sie ze pytanie bylo ale nie mam czasu czytac 103 stron tego tematu. w grze mam statystyki "znajomych i dziwakow" 20/20 natomiast w statystykach na socialclub brakuje paru misji

1zzryx4.png

 

o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domyslal sie ze pytanie bylo ale nie mam czasu czytac 103 stron tego tematu. w grze mam statystyki "znajomych i dziwakow" 20/20 natomiast w statystykach na socialclub brakuje paru misji

1zzryx4.png

 

o co kaman?

20/20 to misje, które są liczone do 100% gry - misje Franklina, zaznaczone na tym obrazku niebieskim paskiem po lewej stronie.

Najwyraźniej nie robiłeś wszystkich misji dla Trevora i Michaela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak logicznie patrząc, to 20/20 to nie 58/58. Gra pokazuje w statystykach słupki potrzebne do osiągnięcia 100% w grze, ale nie jest to tak naprawdę czyste 100%. Nie potrzebujemy zrobić dosłownie wszystkiego. Zrobiłeś zatem jak widzisz sporo misji (w przypadku tego 20/20 to jest jakoś inaczej sumowane, czasami kilka misji to dopiero "1" na ileś), ale jak pokazuje SocialClub brakuje Ci kilku. Wpisuj nazwy w google i patrz gdzie je zacząć, u kogo i tak dalej. Dodatkowo na samym dole SocialClub'u masz mapkę z zaznaczonymi misjami u Nieznajomych. 

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten caly pasek to misje programu Epsilon dla Michaela (jest za nie trofeum). Ta ostatnia to misja Franklina, ktora odblokuje sie po osiagnieciu 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×