Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

A walic te pieniadze i tak juz zrobilem te misje. A jeszcze co do trofeum "poszukiwany zywy lub zywy", to na pewno je robilem (sprawdzilem na youtube). Tylko pytanie, czy tych misji nie da sie powtorzyc? Szukalem w misjach i nie widze nic. Poza tym, to staram sie obecnie zrobic 100% i kilku rzeczy mi brakuje. Np. gdzie znajduje sie zbieg w kamieniolomach? Na mapie tego nie mam  i nie wiem, gdzie kamieniolomy sa. Sa tez zbiegi na farmie, w gorach i w przytulku. Zadnego z tych zbiegow nie wykonalem, bo nie wiem jak.

Brakuje mi jednego hobby do 100%, ale z tego co teraz znalazlem, brakuje mi 9 dolkow w golfie nie przekraczajac ilosci uderzen.

 

 

Edit;// Juz sie udalo. Jest 100%!!! Teraz czas na online.

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boom! I jest platyna :-)

 

 

Dziękuję za świetny poradnik !

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, mam problem z tymi atakami na gang. Korzystam z tej mapy, podjezdzam w danych godzinach, a i tak ani razu nie traflem na zaden gang...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, mam problem z tymi atakami na gang. Korzystam z tej mapy, podjezdzam w danych godzinach, a i tak ani razu nie traflem na zaden gang...

A który masz level? Bo gangi odblokowują się od 18go bodajże. Zadzwoni do Ciebie Madrazzo i da Ci info, że jakieś tam gangi sprawiają problemy. I od tego momentu możesz polować sobie do woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który masz level? Bo gangi odblokowują się od 18go bodajże. Zadzwoni do Ciebie Madrazzo i da Ci info, że jakieś tam gangi sprawiają problemy. I od tego momentu możesz polować sobie do woli.

 

 

Juz mam te mozliwosc. Zadzwonil dopiero przy levelu 27-mym. O tym tez mozna by bylo wspomniec, ze gangi doblokowuja sie dopiero po telefonie Madrazzo. Znalazlem to w innym poradniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dzwonił wcześniej, a Ty robiłeś coś innego i odrzucałeś, bo nie sądzę, aby dla Ciebie gra zrobiła wyjątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dzwonił wcześniej, a Ty robiłeś coś innego i odrzucałeś, bo nie sądzę, aby dla Ciebie gra zrobiła wyjątek :)

 

Do tej pory nie odrzucilem zadnego telefonu, ale niewazne.  Istotne, ze juz zadzwonil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie odrzucilem zadnego telefonu, ale niewazne.  Istotne, ze juz zadzwonil.

Ano, ważne, że z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40.pngBackseat Driver / Żywy GPS :braz: :psn:
GTA Online: Poprowadź kierowcę w rajdzie i zdobądźcie 1 miejsce.

Pucharek wymaga minimum 4 osób, aby móc go zrobić!
Jeśli robicie go tylko w 2 osoby, to pucharek po prostu nie wpadnie.

Najszybszy sposób, to ustawić się w 4 osoby, jedna z nich zakłada sesję z wyścigiem na "CRIMINAL RECORDS", ustawia tryb "RAJD", daje 1 okrążenie, samochody "Super" i zostaje już tylko dobranie sobie partnera i roli.
Dogadajcie się kto z kim jedzie, żeby nie było powtórzeń i każdy wygrał w innej roli, czyli jako pilot i jako kierowca.
Przejeżdżacie wyścig pare razy i każdy z Was ma to zaliczone.

Jak już macie 4 osoby, to warto zrobić od razu "Zespołowy Deathmatch", aby mieć to zaliczone do pucharku Numero Uno / Numero Uno :braz:
 

 

Szukam chętnych 3 osób na te trofeum, można też porobić rzeczy wymagane do trofeum Numero Uno

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem ze zrobieniem trofeum za 100% gry. Problem polega na tym,że nie mam trzech ostatnich misji od Dom'a. Wszystko już porobione. Mam 98.5% gry i ciągle czekam aż się pojawią te 3 misję od niego. Skoki porobione wszystkie, nawet po dwa razy. Miał ktoś podobny problem? Zadzwoni ten koleś czy Save do wywalenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×