Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z rekinem, jestem na tej ciemnej wodzie, ale żadnen rekin nie chce mnie zjeść. Widziałem jednego, ale ten olał mnie. Jak zanurkuje to szybciej umrę niż jakiegoś znajdę. Czekaj cały czas czy co?

 


Mam problem z rekinem, jestem na tej ciemnej wodzie, ale żadnen rekin nie chce mnie zjeść. Widziałem jednego, ale ten olał mnie. Jak zanurkuje to szybciej umrę niż jakiegoś znajdę. Czekaj cały czas czy co?

Ok już mam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mam problem z jednym osiągnięciem w Online Telefon do kumpla: Zadzwoń po wsparcie gangu  Ok, kumam mam zadzwonić i poprosić o wsparcie tyle że ja obdzwoniłem każdego i nic. Co muszę dokładnie zrobić, do kogo dzwonić, jakie wymagania. Jeżeli muszę najpierw zrobić wszystkie ataki na gang to zróbcie jakąś mapę lub coś. Tak czy innaczej powiedzcie co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mam problem z jednym osiągnięciem w Online Telefon do kumpla: Zadzwoń po wsparcie gangu  Ok, kumam mam zadzwonić i poprosić o wsparcie tyle że ja obdzwoniłem każdego i nic. Co muszę dokładnie zrobić, do kogo dzwonić, jakie wymagania. Jeżeli muszę najpierw zrobić wszystkie ataki na gang to zróbcie jakąś mapę lub coś. Tak czy innaczej powiedzcie co mam robić.

Musisz zadzwonić do Merryweather i wybrać np. wsparcie śmigłowca.

Jeśli nie masz tego jeszcze odblokowanego (a masz odpowiedni poziom) to musisz udać się do przyczepy Trevora i zobaczyć cut-scenkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zadzwonić do Merryweather i wybrać np. wsparcie śmigłowca.

Jeśli nie masz tego jeszcze odblokowanego (a masz odpowiedni poziom) to musisz udać się do przyczepy Trevora i zobaczyć cut-scenkę.

Wielkie dzięki już mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem. Żeby mieć 100% gry trzeba mieć 20 misji zrobionych od nieznajomych i dziwaków. Mi piszę że 19 (chodź mam chyba z ok.20 coś) jedynej misji której nie zrobiłem jeszcze to zebrać części statku kosmicznego. Czy jak je zbiorę to zaliczy mi na tą 20 misje czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem. Żeby mieć 100% gry trzeba mieć 20 misji zrobionych od nieznajomych i dziwaków. Mi piszę że 19 (chodź mam chyba z ok.20 coś) jedynej misji której nie zrobiłem jeszcze to zebrać części statku kosmicznego. Czy jak je zbiorę to zaliczy mi na tą 20 misje czy nie?

Jak wejdziesz na social club, to tam subtelnie (bodaj niebieskim paskiem) zaznaczone są te misje, które wchodzą do 100%. Statek kosmiczny bodaj też pod do podpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 100% wliczaja sie tylko misje Franklina. Zbieranie czesci statku kosmicznego jest jednym z jego zadan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 100% wliczaja sie tylko misje Franklina. Zbieranie czesci statku kosmicznego jest jednym z jego zadan.

Super wielkie dzięki. Myślałem że wszystkie, ale jak tak to spoko. Mam u ciebie dług :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All's Fare in Love and War / Kapucha na sałacie  :braz:
Kup firmę Downtown Cab Co. i zalicz dowolny prywatny kurs.

 

Nie mogę wbić tego trofeum. Wszystko robię tak jak trzeba, tak mi się wydaje. 

Podjeżdżam Franklinem pod firmę, biorę taksówkę, klikam L3 po jakimś czasie wykonuję kurs i nic. Już chyba z 5 razy próbowałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ma być prywatny kurs (o ile dobrze pamiętam to nie będzie taxi tylko limuzyną) musisz poczekać aż zadzwoni z firmy i poprosi o prywatny kurs

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ma być prywatny kurs (o ile dobrze pamiętam to nie będzie taxi tylko limuzyną) musisz poczekać aż zadzwoni z firmy i poprosi o prywatny kurs

 

 

Czyli muszę jeździć taksówką, tak? Do momentu aż ktoś do mnie zadzwoni? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli muszę jeździć taksówką, tak? Do momentu aż ktoś do mnie zadzwoni? 

Nie. Ja jeździłem normalnym autem (ten domyślny biały) i co chwilę dostawałem telefon.

Pierwszy kurs robiłem właśnie tym autem. Wydaje mi się, że istotne żeby to nie był jakiś gruchot, ale chyba nie musi być koniecznie limuzyna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co robią sklepy z hs'ami. Polecam abyście w menu interakcji przestawili opcje tak aby nikt was nie słyszał lub żeby tylko ekipa. Ja się wczoraj nadziałem i 14 typa słyszało z hs'ów NIGGA, NIGGA, NIGGA, NIGGA i tak jeszcze z 20 razy xd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co robią sklepy z hs'ami. Polecam abyście w menu interakcji przestawili opcje tak aby nikt was nie słyszał lub żeby tylko ekipa. Ja się wczoraj nadziałem i 14 typa słyszało z hs'ów NIGGA, NIGGA, NIGGA, NIGGA i tak jeszcze z 20 razy xd

tyle wygrać :)

Ja polecam dmuchać w mikrofon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja mina gdy dowiedziałem się, że to wszyscy słyszeli była bezcenna XD Ja teraz mam w planach zrobić trofki fabularne, a potem wezmę się za multika by odpocząć od tych świrów.

Ja dalej czekam na przyjęcie do ps3site squadron ;_;

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wyznaczyl za moja glowe 200 milionow xD Czy jak wejde do sesji osobnej bedzie dzialac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wyznaczyl za moja glowe 200 milionow xD Czy jak wejde do sesji osobnej bedzie dzialac?

Ok, mam 200mln kupilem sobie doslowie wszystko. Gdyby ktos chcial zarobic dobra sumke to moge za was wyznaczyc :)

Ok, mam 200mln kupilem sobie doslowie wszystko. Gdyby ktos chcial zarobic dobra sumke to moge za was wyznaczyc :)

A teraz jescze jakis gosc dal mi 200mln xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam - ma ktos cos do podpowiedzenia w sprawie w miare dobrego expienia :biggrin: co i jak byłbym wdzieczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies porady/wskazowki jak trafic te 9 dołków w golfie przewidziana iloscia uderzen lub mniejsza? proboje i zawsze 2-3 uderzenia za duzo na dołek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies porady/wskazowki jak trafic te 9 dołków w golfie przewidziana iloscia uderzen lub mniejsza? proboje i zawsze 2-3 uderzenia za duzo na dołek :P

Dobry kijek, przegląd pola i celność. A tak serio to ja zrobiłem to metodą prób i błędów. Są dołki na których można zrobić -1 a nawet -2 uderzenia , ale i takie gdzie jest nieco trudniej. Przed każdym uderzeniem rozejrzyj się po polu, zobacz którędy będzie lecieć piłka i podczas samego uderzenia staraj się trafić w idealne uderzenie (czyli ten pasek co się ładuje zatrzymuj na żółtym). Powinno w końcu wpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie co do trofika show off w ktorym nalezy wykonac wszystkie skoki kaskaderskie

jak sie steruje samochodem w locie? bo nie potrafie wyladowac na 4 koła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×