Skocz do zawartości
kck

Breaking Bad

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie opinie tego serialu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zacząć oglądać to warto. Może początek nie jest powalający, ale rozkręca się. I dla mnie absolutna czołówka seriali jakie w życiu widziałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy serial jaki widziałem a trochę widziałem. Sam pomysł, fabuła i gra aktorska na najwyższym poziomie. No i ten klimat. Jak dla mnie must have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Jeśli pierwszy sezon cię nie wciągnie to nie odpuszczaj bo dalej jest tylko lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 2 pierwsze sezony są średnie, ale później się rozkręca i nie pozwala odejść od ekranu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem wieczorek zapoznawczy z serialem... Miały być max 2 odcinki - wbił cały sezon - dziś w fabryce siedzę, jak zombie :D było warto - dziś kolejny sezon hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze nie potrafię całego sezonu naraz oglądnać, wole się delektować dwoma, trzema odcinkami. Ostatnio jak przychodziłem z pracy to jedna h przeznaczona na Max Payne 3 dwie na Breaking Bad. :-) Teraz będzie jedna h FC3 heh

Edytowane przez gabratar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dopiero w 2 serii, a juz wiem że to najlepszy serial jaki mi było dane oglądać. Przez niego chodzę spać o 3, ale kij z tym, bo jest zaje%%sty :D!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poczekaj, bo serial swoją moc pokazuje w ostatnim sezonie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już teraz jest świetnie :D, to aż się boje co będzie . Ale nie wchodzę na żadne fora ogólne poświęcone serialowi, bo zawsze jakiś idiota spoileruje, już nie raz się tak nadziałem. Niemniej jednak ten serial jest NIESAMOWITY !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzieś 2 tygodnie temu skończyłem. Ostatnie 8 odcinków,siedziałem bez przerwy przed TV. Co mogę o nim powiedzieć. Najlepszy serial jaki mi było dane w życiu oglądać. I tyle w tym temacie 10/10. EPICKI!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem geniuszu tego serialu, wszędzie podjarka, serial dobry ale bez przesady. Mnie odpycha klimat nowego meksyku może dlatego serial nie do końca mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się wkręcić w ten serial,np mój teść ma 67 lat i cały serial obejrzał w kilka dni:) Na gwiazdkę zamówiliśmy mu koszulkę z Heisenbergiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam maraton BB. Ostatni raz miałem tak kilka lat temu gdy 3 sezony 24 zaliczyłem w dwa dni. Od pierwszego odcinka trzyma za jaja i nie chce puścić. W sezonach 2 i 3 początkowe nijakie odcinki to wielka ściema i zasłona dymna bo nagle akcja rusza do przodu i nie chce zwolnić. Aktorstwo to absolutne mistrzostwo. Żal że dla takich aktorów kino i TV nie zaproponują podobnych wyzwań.

Dla mnie seriale dzielą się na te przed i na te po Breaking Bad. Nic nie będzie takie samo.

 

http://film.onet.pl/wiadomosci/anthony-hopkins-wyslal-list-gratulacyjny-do-bryana-cranstona/1sk6w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB to jest coś! Wciągnął mnie jak mało który serial, jestem na piątym sezonie i nie mogę się oderwać... (chociaż 3 sezon był słabawy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zacząłem oglądać Breaking Bad - można powiedzieć że nareszcie, bo znajomi mi truli dupę od jakiegoś roku. Generalnie to seriali nie oglądam, bo nie chce mi się na to poświęcać czasu, oprócz Gry o Tron moim ostatnim serialem był Prison Break, jakoś, nie wiem, z 6 lat temu chyba.

 

Serial jest bardzo dobry - powolny i bardzo realistyczny w scenografii, ale też ciężki i dołujący, humor jest czarny nawet jak na mój sarkastyczny łeb. Małpka wspomniał o maratonie powyżej, a ja na przykład po dwóch odcinkach przerywam do dnia następnego - nie dlatego że mam dość, tylko dlatego, że "męczę się" ciężkością serialu. Grę o Tron pochłonąłem na 4 razy, z czego ostatnia sesja miała 9 odcinków, tutaj bym nie mógł.

Ale show jest genialny. Na razie nie mam w co grać, także czas mi również wypełnia odpowiednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten serial można oglądnąć jednym tchem. Tak dobrej gry aktorskiej w serialu to nie widziałem chyba nigdy. Główne role zagrane w tym serialu przez Bryan Cranston'a (Walter White) oraz Aron Paul (Jesse Pinkman) pokazują w znakomity sposób przemianę bohaterów i grają w sposób tak dobry że utożsamiasz się z nimi ale twoja moralność mówi Ci że to kawał bandyty i złego człowieka :) mimo wszystko chcesz więcej i więcej. W jednym odcinku Walter to twój ulubiony bohater w następnym życzysz mu smierci. Nie można pominąć również innych aktorów dających klimat w filmie ale by poznać szczegóły zapraszam tych co oglądali do dyskusji a tych co jeszcze nie widzieli do oglądania. Lista nagród indywidualnych zebranych przez ekipe BrBd jak i nagród za najlepszy serial jest naprawdę imponująca.
Tak dla ciekawości czytałem że w US można bez problemu kupić sobie niebieska mete, tylko z racji reklamy w serialu jej cena jest dwukrotnie wyższa niż przed jego emisja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial jest bardzo dobry - powolny i bardzo realistyczny w scenografii, ale też ciężki i dołujący

 

Prawdziwy dół zaczyna się w końcówce drugiego sezonu. A dno i metr mułu owego dna to połowa piątego. W zasadzie to można wpaść w depresję.

Brakuje mi tego serialu i jest tak jak myślałem: każdy inny serial to już nie to samo. Po przerwie na BB wróciłem do American Horror Story Coven, Walking Dead, Masters of Sex i Homeland. One są zwyczajnie nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×