Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

The Wolf Among Us

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie, gra bdb tylko kierwa dlaczego każą nam czekać na każdy epizod tyle czasu ?!

To jedyne co skłania mnie do odłożenia zakupu, nie lubię grać "na raty" ni w tak ogromnych odstępach czasowych .

Za cały 2 season WD dał bym się pokroić ale nie czekaj teraz pół roku albo i lepiej na całość ....

No i gdyby wychodziło jako całość myślę że sporo ludzi by preorder wzięło a tak to po takim czasie to już ze 2 przeceny będą i z hajsem pewnie do tyłu są .

Gdzie tu logika ?

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season Pass upoważnia do ściągniecia wszystkich odcinków z 1 sezonu?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 27,90 żal nie brać takiej gry. Po The Walking Dead łyknę wszystko od Telltale Games w ciemno. Po pierwszym epizodzie się nie zawiodłem.

BTW: Czy u nas wyszedł komiks, na którym oparta jest gra? Jaki ma tytuł?

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komiks na którym oparta jest gra to "Fables". Jednak u nas chyba nie wyszedł i można dostać tylko angielską wersję. Jakby było inaczej, to niech mnie ktoś poprawi. Co do samej gry, to wczoraj kupiłem season pass i jedyne co mogę napisać, to to, że Telltale Games kolejny raz mnie kupiło. Ograłem trzy odcinki i znowu będę czekał tak samo jak to było z The Walking Dead aż wypuszczą nowy. Teraz czekać na czwarty odcinek, który nie wiadomo kiedy zapowiedzą...to czekanie jest irytujące :mellow:

Edytowane przez synchronick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieli do wakacji wypuścić cały sezon, więc jest szansa że w maju i czerwcu pojawią się kolejne odcinki. W sumie z jeden strony przerwa między drugim, a trzecim epizodem była krótka, ale z drugiej wiadomo jak bywa z obietnicami Telltale ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w kolejne części mam nieodparte wrażenie, że z odcinka na odcinek jest coraz krócej :-/

Dobrze, że w kwietniu dali zniżkę na sezon passa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi był zdecydowanie najkrótszy i w dodatku z wrednie urwanym finałem. Długość trzeciego jest moim zdaniem jak najbardziej zadowalająca, chociaż fakt faktem, że pierwszy był najdłuższy ze wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wilk wolny jest od ścinek, które niemiłosiernie trapiły TWD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nawet jeśli są to nie rzucają się tak w oczy jak w TWD.

Zdarzają się za to inne kwiatki :whistling:

 

a5s916a6ufxe9dtwuv5y.gif

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah  :biggrin: You made my day :laugh:

A tak na serio - ścinki są i to dość zauważalne, czasem nawet ze 2-3 sekundowe freezy się zdarzają ale nie psuje to przyjemności obcowania z tak genialnym i wciągającym tytułem :thumbsup:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skończyłem pierwszy odcinek. Jak dla mnie zajebista sprawa, trzyma poziom znany z TWD. Gameplayowo bardzo fajnie, trochę dialogów, trochę szybkich QTE. Fenomenalna historia i pomysł, no ale to już tylko zasługa komiksu. Bardzo dobry pomysł z book of fables - pierwszy raz w jakiejkolwiek grze poświęcam czas i rzeczywiście czytam, to co się odblokowuje.

 

Największy minus pozostaje jednak ten sam - niemiłosiernie długie czekanie na kolejne odcinki. I tak zabrałem się dopiero po wyjściu pierwszych trzech, ale coś czuję, że jak je ogram to będzie i tak sporo czekania na 4 i 5..

 

Kto jeszcze nie kupił to za niecałe 30 zł nie ma na co czekać!

 

Drugi epizod pyknął. Nadal zajebiście, chociaż mam wrażenie, że freezy są dużo bardziej upierdliwe niż w pierwszym - rekordowy miał ponad 10 s.

Trochę mnie momentami rozśmieszała naiwność

Scena w hotelu, sprawdzam miejsce zbrodni, znajduję suknię Snieżki w szafie i jedna z odpowiedzi, to że zabójca jest cross-dresserem:D

 

No i jest jeszcze jeden zajebiście wielki minus. Zostałem wyeksmitowany od konsoli i teraz dziewczyna ogrywa od 1 epizodu ;) 3 odcinek będzie musiał poczekać.

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cieszę się, że Ci się spodobało - kolejny fan TWAU więcej :laugh:

Nic tylko pogratulować dziewczyny z tak dobrą znajomością angielskiego :P

Edytowane przez Przemek_07
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem już 3 odcinek, trzyma poziom, kolejne produkcje od Telltale mogę brać w ciemno. Zostaje niestety czekanie na kolejny odcinek - największy mankament ich produkcji. Pamiętam jakie cyrki były przy TWD - pomijając, że odcinki się pojawiały opóźnione, to nie wiedzieć czemu któryś do Europy trafił z porządną obsuwą względem Stanów. Mam nadzieję, że w TWAU to się nie zdarzy.

 

Teraz połówka ogrywa i dobrze widać jak podejmowane wybory wpływają na fabułę, na to co wiemy w śledztwie. Z pewnością nie są iluzoryczne i możemy współtworzyć fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info, jak by ktoś jeszcze czekał na 4 epizod (miał być dziś, zresztą na XBL i amerykańskim PSN już jest) - Telltale napisali na Twitterze, że w Europie premiera dopiero za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jesteśmy chyba przyzwyczajeni, że kolejne epizody gier od TTG pojawiają się w europejskim sklepie z tygodniowym opóźnieniem względem jego amerykańskiego odpowiednika :/ Zresztą już w dniu ogłoszenia daty premiery kolejnych epizodów dostajemy info o opóźnieniu ich premiery w europejskim PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale potwierdzenie pojawiło się raptem kilka godzin temu - do momentu aktualizacji Store'a jeszcze wszystko było możliwe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może wytłumaczyć z czego wynika takie opóźnienie? Nosz do jasnej cholery co my gorsi od Yankesów czy jak?

To czekanie pomiędzy epizodami mnie dobija, już prawie nie pamiętam co się działo w ostatnim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo taka jest decyzja Sony - wg. Telltale. Swoją drogą, to pod wspomnianym Tweetem jest niezły shitstorm :biggrin: Póki co brytole i amerykanie wyzywają się wzajemnie od "fucking fat cocksuckers", więc jest wesoło :).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że jest shitstorm. Przy pierwszym sezonie TWD było to samo, nie wiem czy na któryś odcinek nie musieliśmy czekać kilka tygodni po tym jak US&A dostało. Zupełnie nie rozumiem z czego to wynika, ale wątpię żeby przy odrobinie dobrej woli nie dało się tego ogarnąć. Counter Strike'a do tej pory nie dostaliśmy :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie uwierzę dopóki nie pobiorę :) Może twardy sprzeciw graczy miał jednak sens w tym przypadku i to jest właśnie jego efekt.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z TTG jest tego typu, że po cyrkach z pierwszym sezonem TWD gracze powinni zagłosować portfelem. Sam miałem taki plan, ale niestety robią tak zajebiste gry, że nie byłem w stanie. Co prawda udało mi się nie kupić na premierę ani Wolfa, ani TWD S2, ale Wolf na pierwszej promocji poleciał i z Trupami pewnie będzie to samo. A wiem, że z każdą grą będzie tak samo: będę wnerwiające ścinki, czekanie na kolejne epizody i każda z nich będzie cholernie dobra.

 

Dilerus: a jaki był ten sprzeciw graczy? Mówisz o bluzgach na twiterze, czy gdzie tam to się działo? Ja myślę, że akurat to spływa po nich jak po kaczce ;)

Zna ktoś jakieś rzeczywiste wytłumaczenie tych opóźnień w Europie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dilerus: a jaki był ten sprzeciw graczy? Mówisz o bluzgach na twiterze, czy gdzie tam to się działo? Ja myślę, że akurat to spływa po nich jak po kaczce ;)

Zna ktoś jakieś rzeczywiste wytłumaczenie tych opóźnień w Europie?

No coś pisaliście o jakimś shitstorm'ie :) 

 

Co do opóźnień w Europie to wiem tylko, że tak jest przy każdym kolejnym odcinku zarówno The Wolf Among Us jaki i TWD S02 odcinki są dodawane do PSS EU tydzień po premierze w amerykańskim PSS wraz z kolejną aktualizacją PSS - dlatego dziwi mnie, że specjalnie się pofatygują i dodadzą wyjątkowo 4 ep. w piątek, a nie (jak zwykle) w przyszłą środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po południu pewnie sprawdzę czy odcinek wylądował, ale w razie czego niech ktoś da cynk wcześniej :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×