Skocz do zawartości
TRaCeGuitar

The Wolf Among Us

Rekomendowane odpowiedzi

Ep. 4 już dostępny i u mnie już dodany do listy pobierania (z poziomu przeglądarki internetowej).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nawet nie wiedziałem, że jakieś opóźnienie ma być. Miał być 27, a że dzisiaj mam wolne, to wchodzę, patrze i jest download. Czasami brak informacji to jednak jest najlepsza informacja  :biggrin:

Edytowane przez synchronick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem połowę 4. epizodu. Nie ma za bardzo co dużo na jego temat mówić, jak dla mnie nadal trzyma poziom. Aż nabrałem chrapki na TWD ;) Wiadomo coś kiedy planują wypuścić finał? Coś słyszałem, że ma być jeszcze przed wakacjami, zgadza się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem wczoraj za jednym posiedzeniem, bo... niestety, znowu jest dość krótko. Sam epizod oczywiście bardzo dobry (świetne otwarcie, niezła akcja nieco później), ale czegoś mi brakowało. Epizody 1 i 3 były wzorowe pod względem narracji i rozłożenia poszczególnych elementów. Tutaj znowu finał urywa się nagle, kiedy tak naprawdę zaczynał się rozkręcać.

 

Epizod finałowy powinien się pojawić pod koniec czerwca (tzn. zgodnie z logiką - TT zapowiadali, że odcinki będą wypuszczać co miesiąc, żeby skończyć przed lipcem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tutaj znowu finał urywa się nagle, kiedy tak naprawdę zaczynał się rozkręcać.

Właśnie ukończyłem 4 epizod i muszę przyznać, ze w moim odczuciu jeszcze tak chamsko urwanego odcinka nie było. Mam nadzieje, że ostatni odcinek pojawi się w przeciągu miesiąca tak jak piszesz.

 

PS. Dobrze, że zdążyłem sobie zapalić szluga :P

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem 4 epizod i muszę przyznać, ze w moim odczuciu jeszcze tak chamsko urwanego odcinka nie było. Mam nadzieje, że ostatni odcinek pojawi się w przeciągu miesiąca tak jak piszesz.

PS. Dobrze, że zdążyłem sobie zapalić szluga :P

Dokładnie, mogli chociaż troszkę pociągnąć do przodu scenę. Poza tym chyba najsłabszy odcinek w moim odczuciu. Oby tylko finał wydali jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra. Po raz pierwszy mam odczucie, że odcinek jest zdecydowanie za krótki. Przerwałem grę po odwiedzeniu pierwszej z lokacji do wyboru, teraz przysiadłem i po 30-40 minutach jest koniec. Trochę mało.

Po tym co pisaliście odnośnie zakończenia nie spodziewałem się, że będzie aż tak chamsko.

 

No nic, zobaczymy co przyniesie finał, oby był dobry i trochę jedna dłuższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dokładnie" to to jest średnia przy przechodzeniu na 100%:

http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=14081

 

Całość można i w godzinę przejść i u mnie niewiele dłużej to zajęło. Problem jest taki, że nawet na te umowne "1h25min", to konkretnej akcji jest zdecydowanie za mało.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tytuł to tyle dobra. Uwielbiam świat Fables gdzie pinokio jest starym zgorzkniałym dziwkarzem w ciele chłopca, "książę" jest mendą i wyrywa wszystkie królewny byle je przelecieć...

 

Skończyłem właśnie trzeci odcinek i jestem oczarowany, nie żałuje ani grosza wydanego na SP w dniu premiery.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tytuł to tyle dobra. Uwielbiam świat Fables gdzie pinokio jest starym zgorzkniałym dziwkarzem w ciele chłopca, "książę" jest mendą i wyrywa wszystkie królewny byle je przelecieć...

 

Skończyłem właśnie trzeci odcinek i jestem oczarowany, nie żałuje ani grosza wydanego na SP w dniu premiery.

Uniwersum świetne, to prawda, ale na Allaha, TG nie potrafią zoptymalizować po raz kolejny gry. Ścinka goni ścinkę, to samo co w TWD. Wkurza mnie to niemiłosiernie. Jeżeli przy borderach będzie to samo, to ja im już dziękuję. Onie nie potrafią zrobić technicznie dobrej gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 odcinek za mną.

I know who dunnit but my lips are sealed :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni epizod ma być w europejskim sklepie 9 lipca, podobno - obstawiamy? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i git, teraz tylko czekac na jakieś promo na cały sezon i kupuję, a później TWD 2 .

Już dawno bym obie kupił gdyby nie fakt że tną gry i sprzedają w częściach .

Dla mnie to poroniony pomysł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież nie sprzedają każdego epizodu za 100zł ;). Ja Season Passa kupiłem za trzy dychy - jedynym minusem takiego biznesu jest konieczność czekania na kolejne odcinki, ale już w gorszych sytuacjach się bywało z "normalnymi" serialami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po przygodach z S1 TWD też stwierdziłem, że czekam na promocję, Wolf kosztował mnie bodaj 15zł, a TWD S2 12zł. Na premierę absolutnie nie warto kupować ich gier, bo promocja na SP pojawia się w okolicach 3 epizodu. Wtedy płaci się 70zł zamiast 30 za możliwość ogrania 2 odcinków chwilę wcześniej. Także Shranz, jak tylko jest promocja, to od razu kupuj i zawsze możesz ograć dopiero jak wyjdzie całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno bym obie kupił gdyby nie fakt że tną gry i sprzedają w częściach .

Dla mnie to poroniony pomysł .

Nie do końca. Telltale swoje gry robi na bierząco, często biorąc pod uwagę opinie fanów. Czasami można nawet zauważyć, że sceny w końcowych "trailerach" następnego odcinka wyglądają nieco inaczej niż w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta premiera nowego odcinka miała być dzisiaj, czy była jakaś informacja o przesunięciu którą przeoczyłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie sklepu jest już piąty odcinek. Zaraz sprawdzę czy można pobrać.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się pobiera. Dzięki wielkie za info. Zaraz zobacze co tam wymyślili na koniec, bo czekałem na finał jak głupi  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy cały odcinek ma być za free

 

edit: sorry to jednak trial który już był.

źle zrozumiałem info z twitera

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem. Bardzo dobry odcinek, o wiele lepszy niż poprzedni. Nie wiem jednak się ustosunkować do zakończenia - w sensie rozwiązania wątków.

 

Liczyłem na nieco więcej nt. motywacji i historii Crooked Mena. W Finale nie dowiedziałem się właściwie nic więcej ponadto, co zostało powiedziane dotychczas. No i wredny cliffhanger na koniec, tak czułem, że z Panną jest coś nie tak.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, myślałem, że to zakończenie jest dość nijakie, ale poczytałem trochę teorii na forach i oniemiałem :P.

 

Mega spoiler dla tych, co skończyli:

Ciężko mi w sumie powiedzieć jak sam póki co się do tego ustosunkuję (chcę zacząć całość od nowa), ale wiele wskazuje na to, że Nerissa to w rzeczywistości Faith, po zażyciu Glamoura. Sama Nerissa zginęła natomiast zamiast Faith (prawdopodobnie, gdy zamieniły się "postaciami", by odbębnić za siebie robotę - co, jak przyznała Nerissa, często robiły).

 

Jest też teoria wg, której Faith zginęła jeszcze przed pierwszym odcinkiem, a my zamiast tego spotykamy właśnie Nerissę, ale trochę się to kupy nie trzyma. W innym wypadku nie robiono by na samym końcu nawiązań do pierwszego spotkania Faith i Bigby'ego, ani też nie przypominano o tym, że Faith ukrywała swoją urodę, żeby uciec z królestwa.  I w sumie nabiera też sensu fakt, że lustro nie chciało pokazać jej ciała (mimo że nie było problemu z jej martwym ojcem).

 

Zaraz odpalam cały sezon od nowa i zaczynam zwracać uwagę na wszelkie szczegół, bo nie ukrywam, że zrobiło się ciekawie :P.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również ukończyłem i mnie ten odcinek rozczarował...spodziewałem się jakiegoś dużego zwrotu akcji, jakiegoś wstrząsu, a tu tylko lekkie tupnięcie na końcu, nad którym nawet nie mam siły się zastanawiać. Sprawa morderstw w Fabletown rozwiązana, czas schować akta sprawy głęboko w archiwum.

 

PS. Może chociaż drugi sezon TWD czymś mnie zaskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×