Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to nie wiem. Może w Japońskich firmach lepiej się przykładali :)

To już nie te czasy. Możesz co najwyżej, szukać nowego modelu konsoli - newsa o nim, masz na poprzedniej stronie tego tematu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy więc nie wiem czy to odpowiedni temat, ale nie chcę na start zakładać nowego tematu żeby się czegoś dowiedzieć.

Od tygodnia jestem posiadaczem PS4, jest to moja pierwsza konsola, wcześniej tylko Xbox 360. Do zakupu PS przekonały mnie exlusivy, które bardziej trafiają w moje gusta niż te do MS.

I tutaj mam pytanie. Czy ktoś ma jakieś informacje na temat wydania niektórych gier z PS3 na PS4 takich jak; wszystkie części Uncharted, God of War, Haevy Rain?

Z tego co się orientuję, Sony wypuściło całą serie God of War na PS3. Myślicie że jest możliwość że te gry ukażą się na platformie PS4 w odświeżonych wersjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy więc nie wiem czy to odpowiedni temat, ale nie chcę na start zakładać nowego tematu żeby się czegoś dowiedzieć.

Od tygodnia jestem posiadaczem PS4, jest to moja pierwsza konsola, wcześniej tylko Xbox 360. Do zakupu PS przekonały mnie exlusivy, które bardziej trafiają w moje gusta niż te do MS.

I tutaj mam pytanie. Czy ktoś ma jakieś informacje na temat wydania niektórych gier z PS3 na PS4 takich jak; wszystkie części Uncharted, God of War, Haevy Rain?

Z tego co się orientuję, Sony wypuściło całą serie God of War na PS3. Myślicie że jest możliwość że te gry ukażą się na platformie PS4 w odświeżonych wersjach?

 

Proponuje trochę "wyguglać". 

 

Oto jeden z linków :)

 

http://www.ppe.pl/news-28324-god_of_war_na_playstation_4_.html

Bogatemu to i byk się ocieli ;)

 

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10177531_761239643911405_3588938795861356516_n.jpg?oh=62e9d2b51ee4b414a13828fa9499dbf6&oe=5485F5E6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy da rade zlokalizowac ps4? NP jesli byla kradziona itp? Po nr seryjnych jak zostanie podlaczona do sieci czy nie ma takiej opcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy da rade zlokalizowac ps4? NP jesli byla kradziona itp? Po nr seryjnych jak zostanie podlaczona do sieci czy nie ma takiej opcji?

Wydaje mi sie ze zawsze mozesz zadzwonic na infolinie Sony i zapytac czy istnieje taka mozliwosc. Ale osobiscie nie znam osoby ktora rejestrowala gdzies numer seryjny swojej konsoli czy przypisywala do konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, w praktyce ktoś już pisał że ukradli mu PS3 i grali na jego koncie a ani Sony ani policja nic nie robili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy da rade zlokalizowac ps4? NP jesli byla kradziona itp? Po nr seryjnych jak zostanie podlaczona do sieci czy nie ma takiej opcji?

A co chcesz poszukac sobie towaru ktory przypadkiem spadl z tira? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opcja odtwarzania własnego.mp3 jest już dostępna w konsoli? Co za tym idzie czy mamy dzięki temu opcję słuchania własnej muzyki w każdej grze jak to miało miejsce w X360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest obecnie najtańszy sposób przedłużenia subskrypcji PS Plus na rok? Czy można zakupić Plusa środkami, które się posiada na koncie PSN? Jeśli tak to w sumie kupując 2x kupon po 100zł z allegro (koszt 2x87zł) i jeszcze 2 razy wykorzystując kupon -20zł z aplikacji mobilnej można mieć Plusa za 2x(87-20) czyli 134zł. Zgadza się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest obecnie najtańszy sposób przedłużenia subskrypcji PS Plus na rok? Czy można zakupić Plusa środkami, które się posiada na koncie PSN? Jeśli tak to w sumie kupując 2x kupon po 100zł z allegro (koszt 2x87zł) i jeszcze 2 razy wykorzystując kupon -20zł z aplikacji mobilnej można mieć Plusa za 2x(87-20) czyli 134zł. Zgadza się?

Jak jesteś rekinem biznesu, to możesz przycebulić jeszcze bardziej - 4x zdrapki Plusa na 90 dni + 4 kupony z Alledrogo. Wychodzi 124zł ;)
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie te czasy. Możesz co najwyżej, szukać nowego modelu konsoli - newsa o nim, masz na poprzedniej stronie tego tematu...

Znaczenie ti miałi na samym początku produkcji gdzie z Chin wychodziło sporo konsol DOA (Dead On Arrival). Legenda głosi, że niezadowoleni Chińczycy z Foxconna celowo psuli złącza HDMI. Japońskie były wtedy OK.

Ale jak wspomniałem miało to znaczenie tylko podczas premiery konsoli rok temu.

Ja osobiście kupiłem 4 miesiące temu nowego Japończyka w Euro i do tej pory brak jakichkolwiek problemów, czy to z konsolą czy z padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze tej opcji

Pewnie przed świętami ogłoszą wielką łatkę jako prezent na święta, a w niej znajdziemy rzeczy które miały być na premierę rok temu albo już były na ps3 ;)

A Sony będzie nam wmawiać, że są tacy super i robią nam prezent na święta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przed świętami ogłoszą wielką łatkę jako prezent na święta, a w niej znajdziemy rzeczy które miały być na premierę rok temu albo już były na ps3 ;)

A Sony będzie nam wmawiać, że są tacy super i robią nam prezent na święta :)

Tego nie wiesz czy będzie wszystko.

Na pewno będą rzeczy oficjalnie potwierdzone dla update 2.0. Co więcej, oraz kiedy sam update 2.0 będzie nie wiadomo poza tym że ma być na jesień a nie w zimie, więc podaj źródło albo z łaski swojej nie siej plotek. :P

http://blog.us.playstation.com/2014/08/12/upcoming-ps4-system-update-to-v2-00-to-add-share-play-youtube-and-more-to-come/

Rzeczy zapowiedziane w Soft 2.0:

- Share Play - granie zdalne ze swojej konsoli "na konsoli kolegi" nie posiadając "jego" gry.Granie z nim jako drugi gracz lub za niego. Pomysł fajny ale widzę tu niestety kolejną furtkę dla szarej strefy wypożyczania gier na czas i "wbijaczy trofek". Na Allegro już nic nie będzie można znaleźć w gąszczu śmieci.

- appka dla YouTube

- upload zdjęć/filmów z gry na YouTube

- "Co Nowego" zmodyfikowane w oparciu o listę naszych znajomych

- wyszukiwanie znajomych po prawdziwych danych (które nie wszyscy podają).

- "wiele innych" - tutaj mogą być te wspomniane MP3 a wcale nie muszą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czyli ... dzisiaj? ... jutro? ...najpóźniej we środę? :P DriveClub ma być we środę :P :P :P :P 

Oby :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak wiesz? Jak niewiesz

W sumie jutro wtorek...

Edytowane przez jacekj24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Plota rządzi się swoimi prawami ...o ile nikt nie próbuje na się wciskać kitu że to prawda to ja bardzo lubię ploty. :D

...zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw. Na vite juz wyszlo takze.

I tez niebylo oficjalnej zapowiedzi tylko w dzien update info poszlo.

Edytowane przez jacekj24
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie.

 

Obecnie funkcja SHARE na padzie pozwala nagrywać maksymalnie 15 minut z mikrofonem (opcjonalnie).

Czy SONY w przyszłości rozszerzy tę funkcję o widok z kamerki?

Obecnie tylko na live streamie można skorzystać z mikrofonu i kamerki równocześnie, ale takiego materiału konsola nie zapisuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanie.

 

Obecnie funkcja SHARE na padzie pozwala nagrywać maksymalnie 15 minut z mikrofonem (opcjonalnie).

Czy SONY w przyszłości rozszerzy tę funkcję o widok z kamerki?

Obecnie tylko na live streamie można skorzystać z mikrofonu i kamerki równocześnie, ale takiego materiału konsola nie zapisuje.

 

Myślę, że nie będzie takiej opcji. Zapisywanie dwóch obrazów jednocześnie + renderowanie grafiki - to może być za duży wysiłek dla konsoli. Jednakże nie będzie tu nikt wróżył z fusów. Nigdy nie wiadomo co w przyszłości przyniesie oprogramowanie konsoli, oprócz zwiększonej stabilności systemu. :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Piszę w sprawie mojej PS4, a dokładniej to chyba mam z nią problem. Nie wiem czy to wada konsoli czy coś, ale często mam tak, że nie wczytuje mi się lista znajomych, a te kafelki gdzie powinny być wszystkie gry tak jakby się freezują na jednym tytule. Problem nagrałem na filmiku. Byłbym wdzięczny gdybyście zerknęli. Nie wiem czy oddawać ją na gwarancję czy to jakaś wina oprogramowania. Ps. Z netem u mnie wszystko ok.

PS4 problem!: http://youtu.be/ZixGb11ziCM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×