Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

model.CUH-1004A to ps4 jest z tych nowszych modeli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

model.CUH-1004A to ps4 jest z tych nowszych modeli?

 

4A - to masz pierwszy kwartał 2014...

Te w bundlu z Destiny mają już 4C - są z 3 kwartału 2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli najlepiej brac z 3 kwartalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za kolejne 3 miesiące ta konsola będzie już z 4 kwartału, a za rok będzie już 3 rewizje gorsza od tych na rynku. Ja bym poczekał 3 lata i dopiero wtedy kupił :thumbsup:

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli najlepiej brac z 3 kwartalu?

 

bez różnicy. 10004A to nie jest premierowy i to jest najważniejsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu dlatego piszę tutaj - i jeżeli to co napiszę, przewinęło się w tym wątku to przepraszam, ale nie byłem w stanie przeczytać 156 stron aby sprawdzić czy jest "mój problem" - a polega on na tym, że po wyłączeniu konsoli, słychać bardzo ciche "piszczenie" dopiero jak nadstawię ucho przy ps4 to jestem w stanie to usłyszeć. I teraz moje pytanie, czy to jest "groźne"? Oznacza, że jest jakaś usterka w środku? Jak konsola uruchomiona, to oczywiście tego problemu nie ma. Może ktoś się z tym spotkał?

 

Gdzieś czytałem, że to zasilacz w środku, jakieś tam zworki? czy coś podobnego drgają w wyniku różnicy prądu? Jakoś tak ;p Nie chcę tutaj wymyślać głupich teorii.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jeśli ktoś wie co to jest za model konsoli PlayStation 4 B-Chassis? Z góry bardzo dziękuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dalej te same konsole ale nowy model...czyli konsola A Chassis to wersje premierowe a B Chassis to te z bundli z Destiny z nowym CuH ( czy jakoś tak )...czyli po prostu inną kartą wifi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu " dalej te same konsole " czy jednak " nowy model " ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze...jedyna różnica między A i B to karta wifi...więc mimo że to nowy model to dalej stara konsola. Nic innego nie zmienili i na nic to nie wpływa.

 

To tak samo jakbyś kupił samochód z czarną korbką od okien a potem wyszedł nowy model który różni się tylko kolorem tej korbki.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłanie odkurzacza zwanego PS4 na serwis de facto 3 dniowego ;P

Zakończyło się magiczną kartką o wymianie pewnych podzespołów xD

 

W praktyce z odkurzacza o mocy 1700w zrobił się 1200w więc trochu cichszy za jakieś pół roku pewnie padnie blu ray to wyśle im razem bundla głośno pracuję + padł blu ray.

 

Mój fail bo mogłem z dupki napisać, że głośno pracuję i dupowato działa Wifi to pewnie bym dostał nową :P

A wiem, że tego nie sprawdzają bo 4 razy już u nich reklamowałem.

 

Co do TV jak ktoś poleca wam LG to gz 670v może i fajny model ale jakość obrazu przeciętna, za 2 tyś można zacząć myśleć ani grosza więcej. Philips światełka no to miałeś rację , że uciekłeś bo debil ci się trafił sprzedawca, skoro strasznie gówniane te światełka, to czemu Sony wrzuciło to do swojego białego kina i prawię nie sikają na jego widok szkoleniowcy na szkoleniach :O. I tylko czekają na zakończenie patentu by wyprzedzić szajsunga.

 

Co do gwarancji jest 12 msc i basta end. Warto się wstrzymać do stycznia kiedy to wejdą w życie nowe przepisy dotyczące reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową. Zmiany są bardzo pozytywne dla konsumenta, ale niestety będą dotyczyły tylko produktów zakupionych po wejściu w życie przepisów.

Warto też kupować w jakiś dobrych sklepach nie typu MM tylko bardziej Euro czy też ME, które się trzęsą na widok skargi a centrala jest pro klientowska. Bo w Takim MM to jak przyjdziesz z niezgodnością umowy zrobią wszystko by nie przyjąć w sprawdzonych to za ciebie wypełnią druczki. Info szukajcie na forach ludzie pełno podają porządnych sklepów gdzie klient to dla nich naprawdę ktoś ważny.

Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a gdzie się zgłasza do sony, że konsola jest walnięta?

Wróciłem po 2-tygodniowym urlopie do domu i niestety moja PS4 (nie było nawet podpięte zasilanie) zgłupiała.

Wczoraj mi beep-ała, odgłos identyczny jak przy wyjmowaniu płyty, przy włożeniu płyty - wypluwała ją.

Dzisiaj ledwo co ją uruchomiłem - była kompletnie dead, uruchomiła się po kilku minutach sama, czytnik BD (bez płyty wewnątrz) kręci sie co jakiś czas.. płyty nie da się wsunąć.

 

Porażka.

 

 

I powtórka z rozrywki. PS4 znów mi padła - dokładnie te same objawy. Tzn. wypluwa płytę BD sama z siebie. Minęło niecałe 5 miesięcy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Make Believe Sony ;)

 

Infolinia tam zamawiasz kuriera ;)

 

 

To w końcu " dalej te same konsole " czy jednak " nowy model " ?

 

Nowy z tym, że tam jest tylko nowy moduł wifi i podobno trochę poprawili sprawę z głośnością. Parę osób twierdziło, że działają ciszej ;)

Edytowane przez Anginsan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właśnie chodzi mi o to czy da rade zatrzymać bo mam limit 30gb na miesiąc więc rozumiesz :)[/quote

Mozna wejść w ustawienie sieci zmienic liczbe odpowiadajaca za podsiec np. 192.168.0.3 w tym przypadku jest to 0 i zamienić ja na np. 1 i przetestować sieć. Test nieprzejdzie a pobieranie zatrzyma sie na takim poziomie jak bylo. Potem zmienic na prawidlowe ustawienia sieci. Pobieranie bedzie wisiec do momentu wznowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 za jakieś pół roku pewnie padnie blu ray to wyśle im razem bundla głośno pracuję + padł blu ray.

Mój fail bo mogłem z dupki napisać, że głośno pracuję i dupowato działa Wifi to pewnie bym dostał nową :P

 

Skoro głośno pracujesz to po co wysyłasz gdzieś swoje playstation :dntknw: ?

 

Warto też kupować w jakiś dobrych sklepach nie typu MM tylko bardziej Euro czy też ME, które się trzęsą na widok skargi a centrala jest pro klientowska. Bo w Takim MM to jak przyjdziesz z niezgodnością umowy zrobią wszystko by nie przyjąć w sprawdzonych to za ciebie wypełnią druczki. Info szukajcie na forach ludzie pełno podają porządnych sklepów gdzie klient to dla nich naprawdę ktoś ważny.

Peace

 

Polska język trudna język.

A podawanie Euro rtv agd jako przykład sklepu pro-klienckiego to jest niezły trolling. :swoon2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że to dobry temat na to pytanie. Czy konta na PS4 działają na tej samej zasadzie co PS3 w sensie jeśli na jednym koncie mam zakupione i pobrane gry to na innych także mogę grać? Czy można przenieść konto z PS3 na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że to dobry temat na to pytanie. Czy konta na PS4 działają na tej samej zasadzie co PS3 w sensie jeśli na jednym koncie mam zakupione i pobrane gry to na innych także mogę grać? Czy można przenieść konto z PS3 na PS4?

Zły temat.

Masz osobny temat o kontach i profilach.

Konto przenieść można.

Gry działają inaczej.

W temacie o profilach przeczytaj pierwszy post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wie czy to normalne, że gdy konsola jest wyłączona to słychać taki cichy ciągły pisk, jest strasze cichy jednak to słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś wie czy to normalne, że gdy konsola jest wyłączona to słychać taki cichy ciągły pisk, jest strasze cichy jednak to słychać.

 

Zasilacz, normalne.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I powtórka z rozrywki. PS4 znów mi padła - dokładnie te same objawy. Tzn. wypluwa płytę BD sama z siebie. Minęło niecałe 5 miesięcy...

Wyslij na naprawe. Mialem tak samo. Od kupna w premiere co jskis czas wpluwala plyty.

Pojechala do Francji i od tamtej pory jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem po wymianie pierwszej PS4 (okazało się że napęd był wadliwy i warczał jak kosiarka). Przywiozłem drugą do domu i zauważyłem, że po wybudzeniu konsoli eject nie zawsze działa za 1szym razem. Jest pikniecie, ale płytka się nie wysuwa. Dopiero za drugim razem. Rozumiem, że to nie jest normalne i trafiłem na kolejnego bubla? Pieprznę tym w sklepie i zażądam zwrotu kasy. Daruje sobie póki co tą konsolę. To niedopuszczalne, że produkują taką tandetę. Acha, obydwie są z "najnowszego" rzutu, 1116A - great!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem po wymianie pierwszej PS4 (okazało się że napęd był wadliwy i warczał jak kosiarka). Przywiozłem drugą do domu i zauważyłem, że po wybudzeniu konsoli eject nie zawsze działa za 1szym razem. Jest pikniecie, ale płytka się nie wysuwa. Dopiero za drugim razem. Rozumiem, że to nie jest normalne i trafiłem na kolejnego bubla? Pieprznę tym w sklepie i zażądam zwrotu kasy. Daruje sobie póki co tą konsolę. To niedopuszczalne, że produkują taką tandetę. Acha, obydwie są z "najnowszego" rzutu, 1116A - great!

 

płyta powinna raczej od razu się wysuwać ale potestuj to jeszcze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej od razu wyjeżdżała, tutaj naciskam, jest piknięcie i zero reakcji. Dopiero za drugim razem wyjeżdża. Nagram filmik i pojadę oddać do Saturna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzedniej od razu wyjeżdżała, tutaj naciskam, jest piknięcie i zero reakcji. Dopiero za drugim razem wyjeżdża. Nagram filmik i pojadę oddać do Saturna.

 

   jak chodzi ok to daj sobie spokój na kilka dni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyslij na naprawe. Mialem tak samo. Od kupna w premiere co jskis czas wpluwala plyty.

Pojechala do Francji i od tamtej pory jest ok

 

 

tyle to ja wiem, już raz to zdążyłem przerobić. Teraz będzie drugi raz. Od premiery zaledwie 10 miesięcy a moją konsolę już dwa razy wymienią.

Co lepsze "odwiązać" konto od hardwaru można raz na 6 miesięcy - z racji zawodności PS4 powinni to zmienić :P

 

btw. grubaska PS3 (model 80GB) zakupiona jakiś 1-1.5 roku po premierze PS3 do tej pory działa bez jakichkolwiek problemów. Widać, że PS4 to bubel na max-a i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×