Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie znowu hakerzy ich uprzedzą...

 

albo Sony dostało mejla z pogróżkami i uprzedza hakerów :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zna ktoś sprawdzony sposób prócz sprzedania PS4 (po miesiącu zaczynam mieć jej dość) na ten cholerny ERROR CE-34878-0 ? Gram w Dusta i co większe Combo to wywala co chwila  :down:  Wcześniej może z 1-2 razy w czasie TLOU online wywaliło, pomyślałem przypadek i olałem. Wczoraj instalka Dusta, 1lvl ok, dzisiaj 2 lvl 15min gry i MASAKRA, szukam po necie, a to kolejne "cuda" od Sony ponoć...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Robimy PS+ platne aby polepszyc jakosc dzialania tej uslugi" :laugh:

 

Bansai - gamoniu! nie siej zametu albo dawaj cytat gdzie bylo o polepszeniu?

 

Jedyny ktory znalazlem to ten o utrzymaniu dochczasowego dobrego poziomu (?? - no ja bym sie klocil czy dobry - raczej dostaczny)

 

 

 

"Considering the cost, to try to keep such a service free and consequently lower the quality would be absurd. We decided that if that's the case, then it would be better to receive proper payment and continue to offer a good service."

 

Oraz bylo o tym ze beda wprowadzane nowe uslugi.... 

 

Niestety to gracze sami w mojej opinii dorobili teorie ze skoro sie placi to powinno byc lepiej - ale poki ktos nie przedstawi mi wypowiedzi jakiegos krawata z Sony ktory to jasno i klarownie stwierdzil puty bede sie trzymal tego co wygrzebalem tutaj: http://www.gamespot.com/articles/sony-explains-why-ps-plus-is-required-for-ps4-online-play/1100-6410806/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bansai - gamoniu! nie siej zametu albo dawaj cytat gdzie bylo o polepszeniu?

 

Jedyny ktory znalazlem to ten o utrzymaniu dochczasowego dobrego poziomu (?? - no ja bym sie klocil czy dobry - raczej dostaczny)

 

 

Oraz bylo o tym ze beda wprowadzane nowe uslugi.... 

 

Niestety to gracze sami w mojej opinii dorobili teorie ze skoro sie placi to powinno byc lepiej - ale poki ktos nie przedstawi mi wypowiedzi jakiegos krawata z Sony ktory to jasno i klarownie stwierdzil puty bede sie trzymal tego co wygrzebalem tutaj: http://www.gamespot.com/articles/sony-explains-why-ps-plus-is-required-for-ps4-online-play/1100-6410806/

Mag, po czesci sie z toba zgodze, jednakze... Jezeli Sony bylo w stanie utrzymac usluge na ps3 za darmo, to nic dziwnego, ze jezeli przy ps4 zazyczyli sobie za to samo pieniadze, gracze mogli uznac, ze jakosc PSN zostanie poprawiona, albo inaczej; pieniadze plynace na PSN od graczy, zostana tam wpompowane. Po lamentach wielu osob, nie widac jednak by taki stan rzeczy mial miejsce. Ewentualnie zmian jeszcze nie da sie zbytnio odczuc. :)

Edytowane przez Don_Mario
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag, po czesci sie z toba zgodze, jednakze... Jezeli Sony bylo w stanie utrzymac usluge na ps3 za darmo, to nic dziwnego, ze jezeli przy ps4 zazyczyli sobie za to samo pieniadze, gracze mogli uznac, ze jakosc PSN zostanie poprawiona, albo inaczej; pieniadze plynace na PSN od graczy, zostana tam wpompowane. Po lamentach wielu osob, nie widac jednak by taki stan rzeczy mial miejsce. Ewentualnie zmian jeszcze nie da sie zbytnio odczuc. :)

 

Alez ja zgadzam sie z tym ze wyobrazenie jak to powinno wygladac ze strony graczy bylo sluszne, ba sam bym sie tego spodziewal ze PSN bedzie dzialac lepiej. 

 

Problem polega na tym ze czytajac cale tlumaczenie tego co powiedzial Yoshida, i majac na uwadze jak dziala usluga smiem podejrzewac ze kase idzie na share play, PS Now... a jak cos skapnie to moze na PSN.... 

 

Pamietajmy marketing to miekkie sformulowania pozostawiajace sciezke do interpretacji zazwyczaj tej dobrej, pozadanej. A potem jak czlek szuka informacji to okazuje sie ze nikt niczego takiego nie mowil - tylko ktos zinterpretowal, ktos walna sie w tlumaczeniu - a twardych dowodow brak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie potrzebuje szukać dowodów że ktoś coś powiedział albo nie, dla mnie faktem jest tylko że Sony robi sobie z nas chyba jaja, wymagając płacenia za internet który chodzi gorzej niż w ps3 gdzie był darmowy.

Płace = wymagam, a PSN wymagań absolutnie nie spełnia.

 

Jak dla mnie to mogliby nie dawać gier na ps4 w ramach plusa, bo to co oni wrzucają to nawet nie ściągam, a tą kase przeznaczyć na serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy piszę w dobrym temacie. Mam kilka gierek w które grałem na PSV (Hotline Miami, Velocity 2x, PixelJunk). Nie umiem jednak przenieść sejwów na PS4. Mam je zapisane w chmurze. PS4 nie widzi ich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy piszę w dobrym temacie. Mam kilka gierek w które grałem na PSV (Hotline Miami, Velocity 2x, PixelJunk). Nie umiem jednak przenieść sejwów na PS4. Mam je zapisane w chmurze. PS4 nie widzi ich. 

 

 

Jeżeli gra nie obsługuje cross save to nic nie zrobisz.

 

Dokładnie.

Gra musi mieć własną chmurę na save. Save w chmurze PS+ nic nie da bo jest przypisany do danej konosli/gry/konta i jest unikalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ze nikt nie zmusza Cię do płacenia tak na serio ?

Dzieki, trafil sie myśliciel i obrońca Sony z pierwszej linii.

 

Nikt mnie nie zmusza - ku*wa, oczywiste ze nie - ale brak alternatywy niejako wymaga płacenia za to,co jest - działa to słabo ale nie wyobrażam sobie, żeby w 2014 r na PS4 nie mieć internetu.

 

Niestety to nie PC gdzie np niektóre gry wychodzą jednocześnie na steam i origin ( i uplay być może też), i tam mam wybór na czym chce tą gre mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddawał już ktoś z was ps4 na gwarancję? Moja padła :/ Nie ma co, zajebisty sprzęt, pochodził 4 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jesteś pierwszym szczęśliwcem ;)

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do SONY przez ich stronkę PL, oficjalny formularz kontaktowy, w sprawie błędu CE-34878-0   Rano dostaję info na maila "Delivery Status Notification (Failure) Uwaga! Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata." A ja się dziwiłem, że PS4 nie ma możliwości zmiany głupiej tapetki, nie odtwarza mp3, z analoga po 2 tygodniach zaczęła zrywać się guma, nie ma powiadamiania, że znajomi są online, konsola sypie błędem CE-34878-0 bo robiąc combo w grze kilka razy szybko naciskam, "trójkąt i kółko"...Kupiłem nową PS4 prawie rok po premierze licząc, że największym problemem będzie...brak czasu, żeby ograć hity i gierki rodem konsoli nowej generacji, wyeliminowano błędy, wniesiony poprawki softu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do SONY przez ich stronkę PL, oficjalny formularz kontaktowy, w sprawie błędu CE-34878-0   Rano dostaję info na maila "Delivery Status Notification (Failure) Uwaga! Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata." A ja się dziwiłem, że PS4 nie ma możliwości zmiany głupiej tapetki, nie odtwarza mp3, z analoga po 2 tygodniach zaczęła zrywać się guma, nie ma powiadamiania, że znajomi są online, konsola sypie błędem CE-34878-0 bo robiąc combo w grze kilka razy szybko naciskam, "trójkąt i kółko"...Kupiłem nową PS4 prawie rok po premierze licząc, że największym problemem będzie...brak czasu, żeby ograć hity i gierki rodem konsoli nowej generacji, wyeliminowano błędy, wniesiony poprawki softu...

http://ps4daily.com/2014/09/ps4-error-ce-34878-0-fix/

 

tych podstawowych sposobow probowales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link chyba nie działa, widziałem tą poradę ale nie mogę sobie pozwolić na stratę gier w wersji cyfrowej. Więc ich odinstalowanie nie wchodzi w grę, bo nie mam możliwości ich później pobrać ponownie. Savy mam wysłane w ich "chmurę", czy stsujac pkt 3. po reinstalce systemu PS4 utracę także zainstalowane gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link działa.

IMO reinstalacja systemu = utrata wszystkiego, ale w 100% pewności nie mam. Ale wiem kto będzie wiedział na 100% :D

 

@SephiroT , Pan do Ciebie :DDD

 

 

PS.

Nie kupuje się martwych slotów,choćby żeby uniknąć sytuacji jak teraz,że nic nie możesz z konsolą zdziałać bo gry utracisz...A jeśli oddasz ją na gwarancje to też je stracisz... ;P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Napisałem do SONY przez ich stronkę PL, oficjalny formularz kontaktowy, w sprawie błędu CE-34878-0   Rano dostaję info na maila "Delivery Status Notification (Failure) Uwaga! Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata." A ja się dziwiłem, że PS4 nie ma możliwości zmiany głupiej tapetki, nie odtwarza mp3, z analoga po 2 tygodniach zaczęła zrywać się guma, nie ma powiadamiania, że znajomi są online, konsola sypie błędem CE-34878-0 bo robiąc combo w grze kilka razy szybko naciskam, "trójkąt i kółko"...Kupiłem nową PS4 prawie rok po premierze licząc, że największym problemem będzie...brak czasu, żeby ograć hity i gierki rodem konsoli nowej generacji, wyeliminowano błędy, wniesiony poprawki softu...

 

 

http://ps4daily.com/2014/09/ps4-error-ce-34878-0-fix/

 

tych podstawowych sposobow probowales?

 

...dokładnie.

@Tomi915

Czy tak trudno się wysilić i użyć google, sprawdzić forum Playstation (to oficjalne), przeczytać sprawdzone metody naprawy błędu lub ewentualnie zadzwonić na support?

Z tego co ludzie piszą wynika że masz uszkodzone dane gry lub systemu. Reinstalacja gry lub systemu powinna załatwić sprawę? Tylko tyle i aż tyle? 

Zwróć też uwagę na to że nie wszyscy dostają ten błąd. Mi na przykład konsola od premiery działa dobrze.  ...ale ja widocznie gram, w niewłaściwe gry. Jedyna gra która często sypała błędami to Mercenary Kings i została poprawiona patchem do gry a nie update softu. 

 

 

...może czas sprzedać PS4 i przesiąść się na XBOX'a?

 

 

 

Link chyba nie działa, widziałem tą poradę ale nie mogę sobie pozwolić na stratę gier w wersji cyfrowej. Więc ich odinstalowanie nie wchodzi w grę, bo nie mam możliwości ich później pobrać ponownie. Savy mam wysłane w ich "chmurę", czy stsujac pkt 3. po reinstalce systemu PS4 utracę także zainstalowane gry?

 

Link działa.

...i niech to będzie przestrogą dla innych że kupowanie martwych slotów nie popłaca.

Chciałeś wydymać Sony to kolega Cebulak z Allegro wydymało ciebie :P 

 

Po reinstalce systemu stracisz WSZYSTKO z dysku. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś informacje na temat premiery DriveClub PS Plus Edition w PlayStation Plus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś informacje na temat premiery DriveClub PS Plus Edition w PlayStation Plus?

Zły temat,

Będzie kiedy będzie.

Widocznie jeszcze za mało płacimy z Plusa bo Sony totalnie nie ogarnia serwerów które miały być lepsze za nasze pieniądze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3-4 dni nie dzialaja mi trofea, nie widze znajomkow, do tego nie moge grac w zadna gre online np fufa czy resogun po offline smiga jak ta lala ale juz nie potrafi sie polaczyc z tryben online.
Plus kupiony na rok, waznosc do lutego 2015, konsola ma polaczenie z netem bo rynek itp w w FUT, aktualki do fify czy sciaganie gier z psn dziala.
Nie dziala online w grach, help me ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i....płaczę. Nad zawartością, chciałem się wdawać w polemikę, tłumaczyć. Nie warto. Dla nie czytających ze zrozumieniem wspomnę tylko 3 raz, że ten błąd wywala mi TYLKO przy grze DUST. Grze, którą dostałem (jak każdy PS+) i pobrałem z PSS. Pozostałe gry, do których kupiłem sloty działają świetnie. Kupiłem je taniej po tym jak Sony mnie okrada, nie daje dema gry, żebym mógł przed zakupem pełnej za 250zł przetestować. Okrada mnie sprzedając wadliwy towar, okrada mnie okłamując co sprzedaje. Okrada mnie, bo okazuje się, że kupiłem NOWĄ konsolę, w której po 2 tyglach pada się sypie, funkcjonalność mocno ograniczona, po zagraniu w 3 gry już dane są uszkodzone, pobrało kasę za 4-ą, a wstrzymano jej rozpowszechnianie. Napisałem też, że skleciłem maila do SONY przez ich oficjalną stronę, wrócił jako błędny. Przepraszam, że o 2-ej nad ranem nie dzwoniłem. SephiroT czasem zdarza Ci się coś mądrego napisać, tutaj błazenady, ale widać grasz w niewłaściwe gry, bo Ci się konsola nie psuje (ironia). Ja gram też w inne i nie płaczę, ze płacę za online za dobre serwery. Poczytaj siebie czasem...

 

Kupiłem za 2 średnie krajowe konsolę nowej generacji, po roku od jej premiery, gdzie trzeba wywalać wszystko z dysku, bo sypie błędami, miej zainstalowane z 15 gier...oczywiście te na płycie, bo te ze slotów są beee i ją psują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i....płaczę. Nad zawartością, chciałem się wdawać w polemikę, tłumaczyć. Nie warto. Dla nie czytających ze zrozumieniem wspomnę tylko 3 raz, że ten błąd wywala mi TYLKO przy grze DUST. Grze, którą dostałem (jak każdy PS+) i pobrałem z PSS. Pozostałe gry, do których kupiłem sloty działają świetnie. Kupiłem je taniej po tym jak Sony mnie okrada, nie daje dema gry, żebym mógł przed zakupem pełnej za 250zł przetestować. Okrada mnie sprzedając wadliwy towar, okrada mnie okłamując co sprzedaje. Okrada mnie, bo okazuje się, że kupiłem NOWĄ konsolę, w której po 2 tyglach pada się sypie, funkcjonalność mocno ograniczona, po zagraniu w 3 gry już dane są uszkodzone, pobrało kasę za 4-ą, a wstrzymano jej rozpowszechnianie. Napisałem też, że skleciłem maila do SONY przez ich oficjalną stronę, wrócił jako błędny. Przepraszam, że o 2-ej nad ranem nie dzwoniłem. SephiroT czasem zdarza Ci się coś mądrego napisać, tutaj błazenady, ale widać grasz w niewłaściwe gry, bo Ci się konsola nie psuje (ironia). Ja gram też w inne i nie płaczę, ze płacę za online za dobre serwery. Poczytaj siebie czasem...

 

Kupiłem za 2 średnie krajowe konsolę nowej generacji, po roku od jej premiery, gdzie trzeba wywalać wszystko z dysku, bo sypie błędami, miej zainstalowane z 15 gier...oczywiście te na płycie, bo te ze slotów są beee i ją psują.

 

 

Pisałeś też o TloU, ale co ja tam wiem.

 

Podałem wcześniej link, i co jest ciekawe:

 

Link chyba nie działa, widziałem tą poradę ale nie mogę sobie pozwolić na stratę gier w wersji cyfrowej. Więc ich odinstalowanie nie wchodzi w grę, bo nie mam możliwości ich później pobrać ponownie. Savy mam wysłane w ich "chmurę", czy stsujac pkt 3. po reinstalce systemu PS4 utracę także zainstalowane gry?

 

Hmm...Skoro TLoU sie nie liczy, i wg tego co piszesz występuje to tylko w Duscie to jest tam podane jak na tacy:

'If the error persists, re-install the game (re-download if its a downloadable title), and try again.'

 

Nie wiedziałem że średnia krajowa wynosi już 750 zł , że za dwie takie ledwo starcza na ps4  :blink:

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomi915

Napisałeś co prawda że to Dust 2 razy ale w jednym poście i ten fakt mi umknął tu ci musze oddać ukłon ...ale ...

- jeżeli to jest problem tylko z jedną gra to ją przeinstaluj? Czekaj na patcha? W którym miejscu wywala ci grę? Ja jakoś mam przegrane ponad 2 godziny i ani pół errora nie miałem. Chętnie do tego miejsca dojdę i sprawdzę. 1 darmowa gra z Plusa a zachowujesz się jakby ci konsola miała zaraz wybuchnąć. ...do tego Indyk multiplatformowy. Na PC możesz stargać z torrentów bo to równie "bandycki" proceder co sloty. 

- jeżeli Sony cię tak okrada i okłamuje i czujesz się z tym źle to rozwiązanie jest proste. Konsola to nie chleb czy woda. Sprzedaj i kup coś innego. Xboxy leżą na półce i czekają. Ja bym się nie męczył. 

- kupiłeś za 2 średnie krajowe konsolę? Nie wiem w jakim kraju mieszkasz ale według Newsweeka średnie wynagrodzenie w Polsce wynosiło w sierpniu 2014 3.893,23 zł. Za prawie 8 klocków kupiłeś PS4? Stary, swoje ci sprzedam za połowę tego i jeszcze dorzucę rocznego Plusa.

http://biznes.newsweek.pl/srednia-krajowa-2014-srednie-wynagrodzenie-w-sierpniu-newsweek-pl,artykuly,347826,1.html

- Gry ze slotów nic nie psują. ...po prostu w sytuacji gdy musisz z jakiegoś powodu przeinstalować system czy sformatować dysk je tracisz i tyle. ...no ale jak bym wywalił prawie 8K na konsolę która kosztuje około 1600zł to też bym się szczypał z kasa na gry. 

Edytowane przez SephiroT
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×