Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

I tak i nie.

Albo te co kupiłeś na PS3 (do ustawienia na PS3) albo to avatar profilowy z facebook'a.

Musisz mieć albo PS3 albo połączone konto facebookowe i sobie ustawić.

Żeby widzieć taki facebookowy avatar znajomy musi widzieć Twoje pełne dane (imię i nazwisko).. 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sephirot sorry ze nie na temat ale PlayStation Store mówi mi coś innego, że motyw ten jest kompatybliny z PS3. A z tego co czytałem to miał być dostępny w Europie. Mam nawet screena Psv i ps3 ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj linka do motywu tego w sklepie na PC. Mi na PS3 nie znalazł takiego motywu. Może cicho o jakiś inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, mam lamiaca wiadomosc! Otoz znalazlem wideoporadnik, jak zbudowac samemu PS4! Otoz jak sam autor pisze:

 

 

A oto i rzeczony poradnik:

 

O co chodzi w tym popieprzonym filmiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o screeny tylko o linka do tego motywu.

 

Już wiem o co chodzi!!

facepalm-bear-2.png

To jest motyw na PS Vita. Jest kompatybilny z PS3 ponieważ możesz go pobrać na PS3 i kabelkiem skopiować na PS VIta jak byś nie miał w PS Vita internetu :P

...na PS3 go nie zainstalujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje mi bld jak chce wl impreze z tego co wiem inni tez tak maja, kod bledu np -31761-8, ktos ma podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na przyklad moge sie zalogowac ale wywala mi co chwile licencje gier i pograc nie moge:)

Ps seph ale masz postow:) 6666 :):)

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może Xperia Z3 tablet compact i gra na tym w gry z PS4?

Zaciekawił mnie ten tablet bo ma funkcję remote play z podłączeniem DS4 i specjalnym "trzymadełkiem"

Jakie opinie macie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz root'a to zdalną grę możesz sobie na każdym urządzeniu zainstalować.

Działa w sieci lokalnej praktycznie bez lagów, poza siecią jest opóźnienie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie root'owanie urządzeń :P

Chciałbym po prostu poznać opinie na temat tego tabletu czy warto go kupić, głównie do remote play.

Myślałem nad nvidia shield ale ten co podałem wydaje się lepszą opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noto ci pisze, że remote play nie jest "przypisane" do tego tabletu - wystarczy "dorzucić" remote play do aplikacji systemowych czyli nie powinno być to czynnikiem głównym kupna tabletu. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to jest root systemu :P

Ale tablet jest dobry więc nie wiem o co Ci chodzi :P Do tego przystawka gcm10 i mamy piękny komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, mam lamiaca wiadomosc! Otoz znalazlem wideoporadnik, jak zbudowac samemu PS4! Otoz jak sam autor pisze:

A oto i rzeczony poradnik:

Żałosne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Helganin,

Nie dogadamy się bo ja piszę trochę o czymś innym a ty o czymś innym. Ja dorabiam modując softowo Androidy więc dla mnie było to chłodne pytanie bardziej techniczne.

Co do właściwości tabletu to, jeżeli chodzi ci o bebechy raczej musisz siąść na jakieś forum androida a nie tutaj.

Jeżeli jesteś na niego napalony i chcesz się tyko utwierdzić w przekonaniu że warto bo "ja chcę" to tym bardziej na forum android com pl - dział o danym tablecie albo na XDA ;)

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, nie jestem na nic napalony tylko myśle nad zakupem czegoś do remote play. Myślałem nad playstation tv ale tablet podłączony do pada to lepsza sprawa (kibel i te sprawy :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby nagrywać takie filmiki, nie wiem co trzeba mieć w głowie aby to oglądać... filmik ma 4,5mln wyświetleń, wtf?!

edit: jakieś info odnośnie PSN kiedy zacznie działać?

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tablet podłączony do pada na kiblu ... jakoś tego nie widzę a przynajmniej musi komicznie wyglądać :D

remoteplay2.jpg

 

...i to wszystko się opiera na ciężarze rąk.

Wyobraź sobie że ten pan z drugiego zdjęcia akurat sra. ...  ... ...> - Kochanie gdzie idziesz? -Do kibla. -Z tabletem i padem? -Nooo, kupa idzie. :P 

Nie lepiej PS Vita kupić albo wysrać się spokojnie?

 

Szczerze CI powiem że mam od dawna telefon, tablet (ASUS Transformer Prime) i tablet (w moim przypadku) jest bardzo mało praktyczny - wyrzucone pieniądze w błoto. Podpinałem do niego pada, grałem w gry, emulatory itp. nieeeee jednak do grania konsola, do pracy podręcznej większy smartfon a tablet hmmm mogłoby go nie być.. 

Pamiętaj również że poza własnym wi-fi o sprawnym remote play jako takim możesz zapomnieć (po 3G/LTE nie łączy wcale - ma blokadę - chyba że wejdziesz w tryb routera na telefonie) ...chyba że siedzisz w jakimś miejscu z wykokszonym internetem, sam masz dobry upload a i tak może cię nie połączyć jak mu się zachce. Więcej grzebania i potencjalnych zawodów niż to wszystko warte ale takie jest tylko i wyłącznie moje zdanie i niech się ktoś inny wypowie. ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam silne ręce i utrzymam pada z tabletem na kiblu :P a gazetki (cd-action, click, neo) już 2 razy przeczytałem :biggrin:

Jak bym kupił playstation tv to tv 2 muszę włączyć, vita ma za mały ekran i już nigdy nie chce vity (miałem 2).

Teraz jak gram na konsoli to co jakieś 30min uruchamiam kompa aby sprawdzić co się dzieje bo telefon 5 cali jest za mały :P

Remote tylko na własnym wifi

Na razy chciałbym pooglądać tv i pograć teraz mam tak że nie widzę 2 tv a przenosić konsole z tv mi się nie opłaca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam bardziej nasrane(dosłownie),siedzę czasem na kiblu z laptopem na kolanach...,ale mamy temat na świąteczny czas  :laugh:

Wesołych !!!!

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam bardziej nasrane(dosłownie),siedzę czasem na kiblu z laptopem na kolanach...,ale mamy temat na świąteczny czas  :laugh:

Wesołych !!!!

Na czasie temat po tych wszystkich posiłkach :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak zmieniajac temam mam pytanie na psn jest motyw darmowy 25th anniversary jak każdy zapewne wie ma on w sobie również melodyjke z pierwszego plej ktora uruchamia się jak włączamy konsole moje pytanie brzmi czy jest możliwość wyłączyć ta melodie ktora jest już ustawiona w konsoli aby podczas uruchomienia grala sama melodia z motywu bo mi graja obie i strasznie to wkurza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinny grać obie. Pewnie wina ustawień lub samego motywu. U mnie gra tylko jedna.

PS:

20 nie 25 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×