Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś jest ten dzień w którym idę w końcu po swoje ps4,widzę że nie ma sensu chyba nawet jej włączać, ponieważ głupia aktualizacja systemu nawet nie przejdzie, a co dopiero mówić o grach z plusa :-D. Ropakuje i konsole jak psn ruszy :-D

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziwna sytuacja, pierwszy raz od roku, odkad mam konsole, przy wyłączaniu konsola wydaje taki dziwny dzwiek, jakby dwa razy pika tak jak przy wlaczaniu, pozniej normalnie sie wylacza, nigdy tak nie mialem...

też to mam i znajomy także, dźwięk jak przy zwieszce konsoli, brak połączenia z psn'em, a zwłaszcza same nieudane próby połączenia traktuje chyba jako jakąś usterkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś świeże wiadomości o PSN

 

@lally_luke  No ETA available yet, but our Team is working to fix it as soon as possible, thank you for your patience.

 

Twitter nie gryzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aplikacji PS w telefonie widzę, że niektórzy już grają więc może idzie ku dobremu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jest ten dzień w którym idę w końcu po swoje ps4,widzę że nie ma sensu chyba nawet jej włączać, ponieważ głupia aktualizacja systemu nawet nie przejdzie, a co dopiero mówić o grach z plusa :-D. Ropakuje i konsole jak psn ruszy :-D

Wczoraj,mimo awarii psn aktualizacje gier na ps4 pobrały mi się normalnie,aktualizację systemową na ps3 też dało rady zrobić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie widze juz PSN działa, wlaczylem wlasnie PS4, zobaczymy czy tylko na chwile , czy juz zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to ze na koncie kumpla bez problemu mogę się wpisać do psn a na moim walcze już od wczoraj i nie ma szans.

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto polskie i US na komputerze się zalogowalo. Zaraz odpale konsole i zobaczę czy da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leży nieprzerwanie od 3 dni. NW-31194-8. Tym razem taką sygnaturkę błędu wylosowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tsarov, jednym leży innym działa.

To że nie działa Tobie, to nie znaczy że wszystkim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie czy warto kupić teraz "goła" PS4 w białej wersji za 1539zł czy wstrzymać się z zakupem po Nowym Roku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie czy warto kupić teraz "goła" PS4 w białej wersji za 1539zł czy wstrzymać się z zakupem po Nowym Roku?

Większych różnic niż +/- 100 zł w najbliższym czasie raczej nie będzie, więc ja bym nie czekał i brał teraz. Poza tym konsola ma być zakupem na lata, więc te kilka zł w tą czy w tą chyba nie robi wielkiej różnicy? Ja swoją PS4 kupiłem niedlugo po premierze za 1850 zł i nie rozmyslam nad tym, że jakbym poczekal to teraz miałbym taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie może się zalogować do PSN wejdźcie w ustawienia sieci, skonfigurujcie połączenie ręczne i w MTU wpiszcie 1473. Zupełnie inny temat to działanie poszczególnych trybów online w grach, ale do tego jeszcze nie doszedłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tsarov, czy ty wiesz o czym piszesz?

MTU zawsze ma być automatyczne chyba że usługodawca każe inaczej (MTU zwykle już jest ustawione już na routerze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie to. Piszę o tym co spowodowało, że PSN działa mi jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×