Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Połączenie z serwerem zostało przerwane. (NW-31194-8)

Podczas, gdy wszystkim kumplom już działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połączenie z serwerem zostało przerwane. (NW-31194-8)

Podczas, gdy wszystkim kumplom już działa...

Działa tylko na vicie i ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie psn ruszył w końcu. Teraz czas na testowanie konsoli.

Wiem wiem konsola musi pracować, dawać dźwięki ale w tej co mi wymienili pięknie słychać tykanie dysku twardego hahahah(mam nadzieje że to nie początek końca)

Panowie szukam szukam i nic, czy jak ps4 w trybie czuwania pobierze gry, jest gdzieś opcja aby się sama po pobraniu wyłączyła?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji. Albo ją usypiasz albo całkowicie wyłączasz.

Edytowane przez KOMARZYSKO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie lezy od 3 dni... Nie wiem co Kaz chciał tym wpisem o psx przekazać, ze ma dystans do siebie czy raczej, ze są totalnie bezradni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem Farc Cry 4. Pograłem trochę wyłączyłem konsolę. Za jakiś czas ją włączam i wyskakuje nieobsługiwany dysk. Wyjąłem płytę i włożyłem jeszcze raz i wszystko działa normalnie.Sytuacja powtórzyła się dziś. Czym mógł być spowodowany ten problem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest oficjalny profil Kaza, to fale konto gdzie ziomek wrzuca dobre komentarze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do 3 w nocy gralem w fife, o 3 zagralem ostatni mecz.
Pkt naliczylo, kasy nie dodalo wiec odpuscilem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze godziny z konsolą bardzo pozytywne. Interfejs bardzo czytelny i szybko śmiga, pad idealnie leży (dobija mnie w killzonie że nie można ustawić celowania pod L1,strzał pod R1),graficznie killzone powala, z konsolą też póki co się nic nie dzieje (przy killzonie wpadła w głóśne obroty ale zapewne miała powody). Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Edytowane przez czeskimaster
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze godziny z konsolą bardzo pozytywne. Interfejs bardzo czytelny i szybko śmiga, pad idealnie leży (dobija mnie w killzonie że nie można ustawić celowania pod L1,strzał pod R1),graficznie killzone powala, z konsolą też póki co się nic nie dzieje (przy killzonie wpadła w głóśne obroty ale zapewne miała powody). Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

 

 

KZ niestety do najcichszych gier nie należy - konsola prawie, że wyje przy nim a inne gry (w tym infamous) już znacznie ciszej więc ten typ tak ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi nie działał cały czas, aż 5 minut temu z poziomu PS4 zmieniłem ustawienia MTU z 1500 na 1473 i za pierwszym razem nie połączył się z PSN ale za drugim już tak, logowanie przeszło pomyślnie. Do zmiany MTU użyłem tego filmiku: 

Pozdro ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zmiana MTU w konsoli ma wpływ na inne urządzenia w domu chodzi mi o łączenie internetu np.z komputerem itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zmiana MTU w konsoli ma wpływ na inne urządzenia w domu chodzi mi o łączenie internetu np.z komputerem itp.

skad ten pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ustawiasz to na konsoli a nie na routerze to jakim cudem ma mieć wpływ na inne urządzenia? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×