Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tym tygodniu zamierzam kupic konsole PS4. Mieszkam w Niemczech i mam problem z kupowaniem gier w jezyku polskim. Czy jest mozliwosc w moim przypadku kupowac gry cyfrowo w jezyku polskim? Jezeli tak to jaka? 

Jak masz polskie konto i polskie zdrapki albo polska karte, to bez problemu sobie sciagniesz polskie edycje. A co do tego kupowania, to powodzenia zycze... :) Ja zrobilem 140 km i w zadnym nie ma do konca roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tez mieszkasz w Niemczech? Widzialem, ze na ebayu sa dostepne od zaraz ale nie zaglebialem sie w opis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zapytać, więc może tutaj :D Jak dobrze rozumiem era wszelkich online passów odeszła do lamusa i bez strachu o niepełne działanie można kupować gry z drugiej ręki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed 4 wymaga UplayPassport do grania w multi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no te, które teraz są dostępne  raczej  tak ( jak kolega wyżej pisze AC jednak nie ) . ale z tymi online passami ja bym sobie ręki nie dał odciąć czy jakiś wydawca nie wyskoczy kiedyś tam z jakimś passem.

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic ciekawego, tradycyjne "zwiększenie stabilności systemu". Śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tez mieszkasz w Niemczech? Widzialem, ze na ebayu sa dostepne od zaraz ale nie zaglebialem sie w opis.

Na niemieckim ebayu ceny sa z kosmosu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to tylko. Zostawiasz konsole w trybie gotowości, idziesz do pracy. Logojuesz sie na konto pss. Dodajesz jakas gre i po przyjsciu do domu jest ona ściągnięta.

Chyba ze zle to zrozumialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsolka od wczoraj w domu.

 

- Chińczyk D3 - czyli 3ci kwartał 2013 roku.

- w poziomie

- obudowa wygląda OK - nawet jak są niedomalowania czy smugi (czego nie chciało mi się nawet sprawdzać) to i tak to nie jest obraz tylko czarna konsola w stojąca w ciemnym miejscu.

- napęd jak na razie działa.

- nie wiesza się, nie wyłącza, raz tylko jakiś błąd wyskoczył w menu przy zmianie użytkownika.

- głośność pracy - mniej więcej jak PS3, aczkolwiek nie odpalałem jeszcze KillZone na singlu i nie miałem jak sprawdzić "efektu suszarki" w poziomach free fall..

- kamera - mała, zgrabna, bardzo duży kont widzenia i możliwość regulacji w pionie, ale bez żadnej podstawki czy stojaka. Zamiast tego taśma przylepna dwustronna. ... ... ... ... dalej ma gruby i sztywny kabel przy ruszeniu którego cała kamera nam lata ... jak na razie stoi sobie z przodu na konsoli.

- pad - bateria wiadomo - krótko trzyma bo ma nawalone pierdół do środka, ale na sesję kilkugodzinną spokojnie wystarczy, więc nie wiem czy jest sens hate'ować. Nie wiem czemu ludzie narzekają na touchpad. Jest bardzo responsywny i dokładny. Ułożenie przycisków i gałek spoko, jedynie odruchowo szukam przycisku start. Solidny wygląd i odświeżony design. Tak, jak się nim potrząśnie to lewa strona "stuka", ale padem się nie macha czy rzuca tylko gra ... więc niech te silniczki niech sobie stukają. Nie trzeszczy w ręce

- słuchawka - wygląda bardzo tandetnie ale swoje zadanie spełnia bardzo dobrze

- tryb stand by działa i konsola wtedy jest cichutka więc czasem do pobierania czegoś można go użyć, ale na razie nie widzę zastosowania zwłaszcza że procesor odpowiedzialny za ten tryb nie wyrabia i konsola używa wtedy głównego procesora

- brak wsparcia dla Sony Pulse (To urządzenie nie jest obsługiwane), ale przez pada działają więc czekam na update. Alternatywnie zawsze mogę pod TV podpiąć i mieć bezprzewodowo ;)

- dźwięk mam po HDMI przez TV puszczony lub przez słuchawki z pada więc na temat problemów z dźwiękiem się nie wypowiem. Dla mnie działa.

 

- impreza (party chat) - wszystko ładnie działa tak jak powinno. W tle i nie zależnie od tego co robimy na konsoli.

- połączenie PS4 z telefonem/tabletem/Vita - działa bez żadnych problemów

- ściąganie działa w tle i można ściągać kilka rzeczy na raz (w końcu)

- instalacja również działa w tle 

- sklep - śmiga

- menu na razie nie jest customizowalne ale mam nadzieję że to się zmieni.

- wymiana kont inaczej niż na ps3, ale działa

- streamowanie działa w miarę OK. Mam dobry upload więc nie jest źle.

- trofea - dźwięk jest ale mam włączone dźwięki klawiatury i muzykę w menu. Przy przeglądaniu trofeów wyświetlają się lokalne i od razu są synchronizowane z serwerem w tle (pasek postępu u góry)

 

Z pewnych rzeczy jak DLNA, MP3 czy przeglądanie zdjęć jak na razie nie korzystam bo mam do tego inne sprzęty, ale chętnie przetestuję jak Sony nam pozwoli.

 

Podsumowując:

Dupy nie urywa, ale w użytkowaniu jak na razie ma (lub będzie miało) wszystko to czego bardzo brakowało mi w PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A też tak macie, że przy włączeniu konsoli tv nie uruchamia sie sam? W ps3 tak było, że konsola włączała tv przy starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A też tak macie, że przy włączeniu konsoli tv nie uruchamia sie sam? W ps3 tak było, że konsola włączała tv przy starcie.

Mi działa. To jest do ustawienia w:

>Opcje

>System

>Włącz powiązanie z urządzeniem HDMI

 

Działa podobnie jak w PS3 - czyli włączając konsolę włączamy TV.

Wyłączając TV gdy konsola jest w menu, konsola przechodzi w stan czuwania. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to tylko. Zostawiasz konsole w trybie gotowości, idziesz do pracy. Logojuesz sie na konto pss. Dodajesz jakas gre i po przyjsciu do domu jest ona ściągnięta.Chyba ze zle to zrozumialem

To juz bylo dostepne od premiery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi działa. To jest do ustawienia w:

>Opcje

>System

>Włącz powiązanie z urządzeniem HDMI

 

Działa podobnie jak w PS3 - czyli włączając konsolę włączamy TV.

Wyłączając TV gdy konsola jest w menu, konsola przechodzi w stan czuwania. 

Ok, wielkie dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Gdzie najtaniej kupię Playstation plus na rok? 

Tak, żeby kod był pewny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro widzę najtaniej za 180zł obecnie, więc już bym odpuścił te 15zł i brał w PS Store....chyba że poczekasz i znajdziesz taniej. Ja parę miesięcy temu kupiłem za 160zł ale teraz jak Plus jest wymagany do PS4, to pewnie zdrapki nie stanieją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to widzę, że nie ma tak dużej różnicy cenowej. Więc wezmę w PSS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mam takie pytanie. Gdzie najtaniej kupię Playstation plus na rok? 

Tak, żeby kod był pewny ;)

Ja wczoraj kupiłem na allegro za 180zł. Zawsze to 15 zł taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi działa. To jest do ustawienia w:

>Opcje

>System

>Włącz powiązanie z urządzeniem HDMI

Działa podobnie jak w PS3 - czyli włączając konsolę włączamy TV.

Wyłączając TV gdy konsola jest w menu, konsola przechodzi w stan czuwania.

Super opcja, nawet nie wiedzialem ze w ps3 cos takiego jest :p
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super opcja, nawet nie wiedzialem ze w ps3 cos takiego jest :P

 

Przy okazji można sterować po menu i wszystkich rzeczach "nie wymagających pada" pilotem od TV (jeżeli TV to wspiera) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×