Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Jest osobny temat odnośnie kont.

On ustawia twoje jako podstawowe u siebie i gra na swoim, a ty mozesz ustawic jego jako podstawowe a grac na swoim. (Jak on ci nic nie udostepnia to nie musisz jego ustawiać u siebie)

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... Właśnie wczoraj zamówiłem sobie białą PS4. Wiem, że mam czarną od premiery, ale zachciało mi się białej. Jest po prostu śliczna! :biggrin:

:D Właśnie jestem świeżo po takim samym zabiegu, od kiedy miałem okazję zobaczyć na żywo to była miłość od pierwszego wejrzenia. Najbardziej mi się podoba że środkowe "zwężenie pozostało czarne no i dzięki temu że konsolka jest biała to świetnie widać to przetłoczenie "PS4" na froncie (no i kurz nie jest tak widoczny)

20150707_125648.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, możecie zrobić podobny test? Wczoraj cały dzień grałem na konsoli ustawionej w pionie i mocno hałasowała wiatrakami. Wystarczyło ją położyć na płasko i za chwilę była cichutka. Ciekaw jestem czy to tylko mój egzemplarz tak ma czy to norma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, możecie zrobić podobny test? Wczoraj cały dzień grałem na konsoli ustawionej w pionie i mocno hałasowała wiatrakami. Wystarczyło ją położyć na płasko i za chwilę była cichutka. Ciekaw jestem czy to tylko mój egzemplarz tak ma czy to norma :)

Po bokach, masz otwory wentylacyjne. Jak położysz konsolę pionowo, to utrudnisz przepływ powietrza. Resztę sobie są dopowiedz ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po bokach, masz otwory wentylacyjne. Jak położysz konsolę pionowo, to utrudnisz przepływ powietrza. Resztę sobie są dopowiedz ;)

 

Nope, na jednym boku chyba ich nie ma. Na dole, tam gdzie jest miejsce na podstawkę. Ja mam zawsze stojącą i czasami faktycznie jak odrzutowiec :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nope, na jednym boku chyba ich nie ma. Na dole, tam gdzie jest miejsce na podstawkę. Ja mam zawsze stojącą i czasami faktycznie jak odrzutowiec :biggrin: .

To chyba lepiej zobacz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba lepiej zobacz ;)

 

O kurde blaszken! Wyjąłem konsolę z podstawki... Pół roku na niej stała. A tu na tych kratkach wentylacyjnych tyle kłębków kurzu, że masakra! Nie wiem jak to teraz sprzątnąć, żeby nie wleciało do środka z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkurzaczem wyciągnij delikatnie. Na pewno nie wdmuchuj do środka

 

Właśnie odkurzaczem też trochę strach. A może sprężone powietrze kupić i uderzyć pełnym ciśnieniem? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkurzaczem też trochę strach. A może sprężone powietrze kupić i uderzyć pełnym ciśnieniem? :ohmy:

Przeciez powietrze z puszki dmucha, więc wsadzisz ten kurz do środka. Użyj normalnie odkurzacza...
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak ktoś ma konsole pionowo warto zainwestować w ory podstawkę, bo ona nie blokuje przepływu powietrza. Ma specjalne otwory w podstawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Właśnie jestem świeżo po takim samym zabiegu, od kiedy miałem okazję zobaczyć na żywo to była miłość od pierwszego wejrzenia. Najbardziej mi się podoba że środkowe "zwężenie pozostało czarne no i dzięki temu że konsolka jest biała to świetnie widać to przetłoczenie "PS4" na froncie (no i kurz nie jest tak widoczny)

 

Na szczęście od razu kupiłem białą. Jest piękna. Jedynie martwię się o pada. Jest biały i w przyszłości będą widoczne na nim zabrudzenia od dłoni. Trzeba będzie czyścić regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak ktoś ma konsole pionowo warto zainwestować w ory podstawkę, bo ona nie blokuje przepływu powietrza. Ma specjalne otwory w podstawie. 

 

Akurat moja podstawka jest oryginalna od Sony.

 

11733871_10205589192748247_1907394126_o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj też pierwszy raz od zakupu odpiąłem podstawkę i złapałem się za głowę tyle tam kurzu. Dramat.

Nie wiem czy w pionie chodzi głośniej, bo stoi od początku.

 

Białej bym nie kupił, bo jaram fajki i pewnie by zżółkła :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Właśnie jestem świeżo po takim samym zabiegu, od kiedy miałem okazję zobaczyć na żywo to była miłość od pierwszego wejrzenia. Najbardziej mi się podoba że środkowe "zwężenie pozostało czarne no i dzięki temu że konsolka jest biała to świetnie widać to przetłoczenie "PS4" na froncie (no i kurz nie jest tak widoczny)

20150707_125648.jpg

ładna aczkolwiek szara jest ładniejsza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od kupna stoi w pionie i strasznie buczała często się chłodząc. Po położeniu cisza... Nawet w wymagających lokacjach w wiedzminie cisza :) jednak na stojaco musi się bardziej grzać.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie stoi w pionie od pierwszego dnia i głośniejsza jest tylko w momencie wyjścia do menu konsoli przy odpalonej grze.

W nocy przy kompletnej ciszy w chacie w ogóle jej nie słychać w żadnej grze - a po 22:00 głośno TV nie chodzi.

Aż dziwi mnie jak piszecie o tych odkurzaczach i startujących samolotach :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko w pionie tak się dzieje. Gdy leży nawet wiatraki nie wejdą na wyższy bieg.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładna aczkolwiek szara jest ładniejsza :P

Szara miażdzy ale chwilowo nie mam luźnych 5kz żeby sobie zakupić :). Do tego jakbym został szczęśliwym posiadaczem to bym chyba nigdy jej nie rozpakował :P. Szacuneczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konsola chodzi w miarę głośno np. przy nowym Batmanie. Poza tym trochę pobuczy przy ładowaniu gier i tyle. Da się wytrzymać ;]. Moja narzeczona jakoś usypia ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o pozycje pion poziom to sami sobie zróbcie testy. Moja ps4 ciągle leży, czasami ją postawie ale za chwilę ustawiam poziomo bo w pionie szybciej odpala wyższy bieg.

Tak samo ci co maja ciągle w pionie. Polozcie ją na jedną sesje i dajcie znać czy słychać poprawę.

Tapatalk™ for Galaxy S2

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja ps4 zgupiała sama wyrzuca plyty i sluchac jakbys wciagała plyte ale niechce jej wziaść jakieś pomysly ? soft najnowszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było o tym sporo czasu temu, musisz jakąś śrubkę pod spodem podkręcić. Poszukaj na youtobie, jeśli nikt linka nie wklei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×