Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

x1 nie jest taki zly jak sie wszystkim tu wydaje :) :P

O ile jeszcze nie zdążyłeś zauważyć, to sporo osób z forum już się na niego przesiadło, albo planuje to zrobić w najbliższym czasie. Póki co, to Sony jest tym złym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile jeszcze nie zdążyłeś zauważyć, to sporo osób z forum już się na niego przesiadło, albo planuje to zrobić w najbliższym czasie. Póki co, to Sony jest tym złym ;)

 

W sumie może i tak :P Ale kurcze mam ps4, ps3, vitę no i PLUSA więc relatywnie nie jest źle, a kupując XBONE to kurcze nie wyrobiłbym na gry :P (nie gram dużo, ale dodatkowa konsola to dodatkowa pokusa, aby kupić coś na nią ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była nagonka, hejtowanie.

Kurz opadł, Sony dalej buja w obłokach a tym czasem konkurencja ciężko pracuje.

Po takim czasie tylko ktoś kto bardzo wąsko patrzy tego nie zobaczy.

Niestety Sony po fajnym starcie nastawione jest na wysysanie z nas kasy.

Nie powiem że nie gram bo gram ale tak czy siak duże rozczarowanie.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam na zakupem konsoli tzw. „nowej generacji”. Posiadam PS3 i długa historię abonamentu PS+ i przywiązanie do konsol Sony. Pozostawiam sobie czas do września i wtedy dokonam wyboru, niestety Sony to w miarę dobrym starcie daje ciała po całości ostatnio, co mnie przekonuje do Xboxa One jak  jeszcze podniosą cenę za PS+ to baj baj Sony. Obawiam się tez trochę tych głosowań na gry które mają się pojawiać  w PS+ może być tak ze dostaniemy 3 indyki do wyboru, czyli co będzie wybór mniejszego gó..na?

Jeśli się mylę to niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, to będzie wybór mniejszego zła ale lepsze to niż nic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam na zakupem konsoli tzw. „nowej generacji”. Posiadam PS3 i długa historię abonamentu PS+ i przywiązanie do konsol Sony. Pozostawiam sobie czas do września i wtedy dokonam wyboru, niestety Sony to w miarę dobrym starcie daje ciała po całości ostatnio, co mnie przekonuje do Xboxa One jak  jeszcze podniosą cenę za PS+ to baj baj Sony. Obawiam się tez trochę tych głosowań na gry które mają się pojawiać  w PS+ może być tak ze dostaniemy 3 indyki do wyboru, czyli co będzie wybór mniejszego gó..na?

Jeśli się mylę to niech ktoś mnie wyprowadzi z błędu.

A liczyłeś na to, że do wyboru będą trzy tytuły AAA? Przecież Sony ma problem z wrzuceniem nawet jednego większego tytułu, zamiast tego pikselowego szajsu szumnie zwanego indie. A będzie tego jeszcze więcej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że problemem nie jest brak gier aaa w ps+ a jakość tych gier, które trafiają do oferty co miesiąc,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatbear za dwa dni Gamescon, zobacz co tam Sony przygotowało i jak kocha Europę...

Nie to co konkurencja ;)

Może akurat pomoże Ci to w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250zl za rok plusa, no chyba ich popierniczylo. Takim wpisem wywolali burze bo np ja kupuje plusa teraz na rok w grudniu i chyba kupie juz teraz jak tak ma byc.

Tapatalk™ for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A liczyłeś na to, że do wyboru będą trzy tytuły AAA? Przecież Sony ma problem z wrzuceniem nawet jednego większego tytułu, zamiast tego pikselowego szajsu szumnie zwanego indie. A będzie tego jeszcze więcej...

Nie liczyłem na to i stąd moja obawa. Ale Sony w końcu musi dać coś dobrego plusowiczom bo stracą obecnych i możliwe przyszłych abonentów na rzecz konkurencji.

Mam jeszcze miesiąc na przeanalizowanie tego zobaczymy co się wydarzy na targach może potwierdzi się wzrost abonamentu co przeważy czarę goryczy, szkoda nie utrzymali formy ps+ z ps3 gdy dawali batmana:AC, farcry 3 czy AC3. 

Edytowane przez fatbear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250zl za rok plusa, no chyba ich popierniczylo. Takim wpisem wywolali burze bo np ja kupuje plusa teraz na rok w grudniu i chyba kupie juz teraz jak tak ma byc.

Tapatalk™ for Galaxy S2

Spokojnie...

Przecież pisałem, że to póki co tylko PLOTKA...

 

Nie liczyłem na to i stąd moja obawa. Ale Sony w końcu musi dać coś dobrego plusowiczom bo stracą obecnych i możliwe przyszłych abonentów na rzecz konkurencji.

Nie musi. PS4 i tak sprzedaje się znakomicie, sporo osób chce grać w multi pomimo problemów z PSN'em, więc kasa i tak wpada do kieszeni. Jeśli już zdecydują się na łaskę w postaci lepszego tytułu w PS Plus, to zrobią to w Listopadzie / Grudniu - wtedy wielu osobom kończy się roczny abonament, który przedłużają od premiery konsoli...

 

szkoda nie utrzymali formy ps+ z ps3 gdy dawali batmana:AC, farcry 3 czy AC3.

Plus na PS3 nie był wymagany do gry online, więc czymś musieli zachęcić ludzi do jego zakupu... Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotka plotka, ja raczej nie przejde na xone bo nikt z moich znajomych nie ma xone a napewno tez nie kupia. Trzeba pomyslec i chyba kupie roczny kod juz na grudzien.

Tapatalk™ for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze w pss będzie roczniak za 250 nie oznacza ze na allegro dalej klucze nie będą od 149 zł.

Sony równie dobrze może wprowadzić goły abonament tylko na online. Zostaje czekać do oficjalnego info i tyle. Poza tym taka podwyżka to żadna drama ponieważ i tak wszyscy nawalaja klucze z allegro albo dzieła plusa na dwa konta.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotka plotka, ja raczej nie przejde na xone bo nikt z moich znajomych nie ma xone a napewno tez nie kupia. Trzeba pomyslec i chyba kupie roczny kod juz na grudzien.

Tapatalk™ for Galaxy S2

Ale może poczekaj z kupnem abo, aż samo Sony to potwierdzi. Bo póki co, nic więcej prócz tej PLOTKI nie wiadomo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dziele plusa na dwa konta/dwie ps4 i problem taki ze ja potrzebuje plusa do NIEMIECKIEGO PSN. Na keye.pl mam za 190zl, i to musze kupic

Mnie allegro w takiej sytuacji nie ratuje...

Tapatalk™ for Galaxy S2

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kupuje plusa za ok 150 przez allegro, po podwyżkach będzie pewnie 200. W skali miesiąca nie będzie to ogromny wydatek, jakos go przeżyje, ciężko mogłoby być jakbym sie cofna gdy mialem z 10 lat i ok 1 zl dziennego kieszonkowego, ale to były inne czasy ;).

Nie wiem jak w waszym przypadku, ale w moim dawanie gier AAA nie wiele zmieni sytuacje. Nie można liczyć na gry nowe ale na początek min roczne, a ja ogrywam prawie wszystko co do tej pory sie pojawiło (ze starych gier nie grałem tylko w knacka, cod ghosts, gry sportowe które mnie specjalnie nie interesują (fife 14, pes, nba, nhl etc), nfs rival, lego marvel i to by bylo tyle z gier aaa).

W podobnej sytuacji jest pewnie wielu z was, i nawet jak dadzą grę aaa niewiele wam to zmieni, a czesc będzie pewnie plakac ze juz to ograła. Oferta MS wydaje wam sie atrakcyjniejsza bo nie macie/mieliście Xbox, ja jakbym miał to juz bym dawno tego ryse ogral na 100% ;).

Nie trzeba ogromnych nakladow by ogrywac wszystko co sie do tej pory pojawilo. Mam premierowe wydania gier tylko te z którymi wiąże przyszłość (kz, ac dostałem z konsola (ac po przejściu sie pozbyłem) destiny, Wiesiek), reszta to używki kupione po dwóch-czterech tygodniach po premierze, ukończone i sprzedane dalej, zwykle dzieki kuponom allegro grałem w te gry za friko, czasem potrafiłem trafić okazuje ze jeszcze na grze zarobiłem dychę (order ;)).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatbear za dwa dni Gamescon, zobacz co tam Sony przygotowało i jak kocha Europę...

Nie to co konkurencja ;)

Może akurat pomoże Ci to w wyborze.

 

Akurat Sony ma być na Gamesconie, tylko nie będzie miało konferencji. Sony przyjeżdża do Paryża, a na tej konferencji ma nie być Microsoftu. Więc nie rozumiem tego wniosku, że Sony ma gdzieś Europę.

Nie potrafię też zrozumieć, że wszyscy dali wiarę jakieś plotce o podniesieniu cen za Playstation +, jestem pewien że okażę się ona kłamstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony tak nas kocha że znowu dostaliśmy nieoczekiwaną niespodziankę.

PS4 leży, PSN leży. Już chciałem sie denerwować że RL nie działa a tu lipa, store tez nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś fest szczęście do psn bo od niepamiętnych czasów nie miałem z psn problemów. Widocznie nie gdy gram nie trafiam na awarie masowe. Innym problemem jest transfer który mnie wkurzal do momentu zmiany dns. Sony mnie denerwuje jedynie chorymi cenami cyfrowej dystrybucji i brakiem kompatybilności wstecznej.

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu coś się dzieje albo SONY szykuje Nam kolejne "nowości" Na drugim koncie na konsoli nie działa PS plus wyskakuje błąd E-82303112 ze niby nie mamy plusa, problem ma duża ilość graczy.

Edytowane przez KaKtuSSoS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj Metro w promocji, gram nie dostaje pucharów...

Mam opcje: Odblokuj pełną gre teraz! WTF?

Odblokować nie moge bo konserwacja.

Dziękuje SONY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o tym samym mówiłem. Psn lezy, czyli udostepnianie plusa/gier lezy. Blad mam ten sam co kolega wyzej.

Tapatalk™ for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ważne pytanie, ale prosiłbym o obiektywną odpowiedź. Jestem posiadaczem Xboxa One, ale chciałbym przesiąść się na PS4. Kupiłem go ze względu na to, że miałem PS3 i ograłem na niej najważniejsze tytuły i chciałem ograć exy na xboxie. Przegrałem kilka tytułów, m. in. FH2 czy Halo: MCC i w sumie w nadchodzących premierach nie ma dla mnie nic ciekawego. Do tego fakt, że gry chodzą płynniej na PS4 i zdecydowanie większa ilość osób w Polsce posiadająca konsolę od Sony jeszcze bardziej mnie przekonują. Jednak czytając forum natknąłem się na wiele negatywnych opinii, np. często niedziałające PSN, podejście Sony do 'weteranów' ich sprzętu czy kiepskie w wykonaniu pady. Dlatego chciałbym dowiedzieć się czy w ogóle sprzedaż mojego Xboxa dla paru exów od Sony jest w ogóle warta zachodu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×