Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiesz, że jak na razie to całe Neo to wymysł internetów?

Sony jeszcze nie podało żadnego oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że jak na razie to całe Neo to wymysł internetów?

Sony jeszcze nie podało żadnego oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

wiem ale w ovecnych czasam prawie kazda plotka powtarzajaca się kilka razy sie sprawdza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze cos wyjdzie jest praktycznie pewne. Pytanie tylko czy sprawdza sie przepowiednie internautów czy bedzie zwykły slim z jakims nowszym portem hdmi lub cos w tym stylu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot neo mamy osobny temat o ten tutaj:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/83976-playstation-neo/


Ale wiesz, że jak na razie to całe Neo to wymysł internetów?
Sony jeszcze nie podało żadnego oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

 

Zadziwia mnie Twoja wiara w to ze to wymysl. 

 

Fakt ze AMD oglosilo ze 3 nowe SoC przeznaczone dla konsol i ich sprzedaz ma stanowic spora czesc ich przychodu tez? 

 

Sorry, bracie ale wydaje mi sie ze podczas E3 bedzie goraco i nie z powodu gier a wlasnie ogloszen nt sprzetu - nowe PS4, nowy XO. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli chodzi o pokazywanie mordki przy streamowaniu to działa jedynie kamerka od PS4? Zamierzam kupić coś fajnego pod PC, ale kurna - od czasu jak mam nowego neta to miło postreamować na konsoli :P A bezsensu kupować dwie kamerki... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem chciałbyś uzyskać coś innego? :P 

PS4 to zamknięty system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rożne słuchawki działają to i rożne kamerki moglyby działać. Teraz doczytałem, ze ta od ps4 ma inny wtyk wiec raczej nie ma innej opcji niż ta. Szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem XO i wracam do PS4 sluchajcie czy warto doplacać 300 do nowej konsoli czy moze wziać za tą samą kasę używke 1116 z paroma miechami gwarancji? Chciałbym by konsola juz posłużyła do końca generacji, ale z 2 strony jak ogłoszą neo czy inne 4k to ceny mogą pójść jeszcze w dół więc niewiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minutes ago, PS4-wioskaGuy said:

Sprzedałem XO i wracam do PS4 sluchajcie czy warto doplacać 300 do nowej konsoli czy moze wziać za tą samą kasę używke 1116 z paroma miechami gwarancji? Chciałbym by konsola juz posłużyła do końca generacji, ale z 2 strony jak ogłoszą neo czy inne 4k to ceny mogą pójść jeszcze w dół więc niewiem.

Teraz to lepiej się wstrzymać z kupnem, bo jak sam zauważyłeś być może wyjdzie odswiezona wersja PS4, ale jesli masz duże cisnienie to bierz nową, aż takiej dużej różnicy cenowej nie ma a będziesz mial gwarancje na 2 lata i pewność, że nie jest zajechana przez poprzedniego właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lepiej się wstrzymaj. Też czekam na te całe NEO bądź K ;) Moja obecna 1216 1TB wyląduje na bazarze...

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj w tv reklamę ps4 w zestawie za 1599 zł. Były gry Gta5, Drive Club,  Uncharted 4 i coś jeszcze. Niestety nie zauważyłem gdzie to sprzedają.  Zwrócił ktoś uwagę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ‎07‎.‎05‎.‎2016 o 13:26, PS4-wioskaGuy napisał:

Sprzedałem XO i wracam do PS4 sluchajcie czy warto doplacać 300 do nowej konsoli czy moze wziać za tą samą kasę używke 1116 z paroma miechami gwarancji? Chciałbym by konsola juz posłużyła do końca generacji, ale z 2 strony jak ogłoszą neo czy inne 4k to ceny mogą pójść jeszcze w dół więc niewiem.

Jeżeli Ci się nie śpieszy oraz nie masz parcia na PS4 Neo to poczekaj ten miesiąc - jeśli Sony na E3 zapowie nową wersję to cena starej trochę spadnie, bo ludzie i sklepy będą się jej pozbywać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W empikach będą dobre zestawy od 10.05

 

 

1_03.jpg

1f8ffea9a801ec26.png

f6a11a618b4398f1.png

 

Edytowane przez drk2
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, dragen napisał:

Widziałem dzisiaj w tv reklamę ps4 w zestawie za 1599 zł. Były gry Gta5, Drive Club,  Uncharted 4 i coś jeszcze. Niestety nie zauważyłem gdzie to sprzedają.  Zwrócił ktoś uwagę? 

saturn ale to było po 1699

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, drk2 napisał:

W empikach będą dobre zestawy od 10.05

 

  Ukryj zawartość

1_03.jpg

1f8ffea9a801ec26.png

f6a11a618b4398f1.png

 

Gdyby ten ostatni zestaw byl z wieskiem zamiast driveclub to chyba bym sprzedał moja i sam sie skusił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie.

Dzisiaj przyjdą zakładać mi Vectre i chciałbym mieć router połączony z PS4 kablem, żeby osiągnąć maksymalną prędkość połączenia. Czy router może stać w odległości hmm powiedzmy maksymalnie pół metra od konsoli? Nie będzie się to wiązało z jakimiś zakłóceniami? Takie mam rozmieszczenie w pokoju, że router będzie stał właśnie albo bardzo blisko konsoli albo dopiero na końcu pokoju a chciałbym oszczędzić ciągnięcia kabli.

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Grassek napisał:

Mam do Was pytanie.

Dzisiaj przyjdą zakładać mi Vectre i chciałbym mieć router połączony z PS4 kablem, żeby osiągnąć maksymalną prędkość połączenia. Czy router może stać w odległości hmm powiedzmy maksymalnie pół metra od konsoli? Nie będzie się to wiązało z jakimiś zakłóceniami? Takie mam rozmieszczenie w pokoju, że router będzie stał właśnie albo bardzo blisko konsoli albo dopiero na końcu pokoju a chciałbym oszczędzić ciągnięcia kabli.

Z góry dzięki za odpowiedź

Może nawet na nim leżeć ;)

Nie, nie będzie żadnego problemu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kloose napisał:

Może nawet na nim leżeć ;)

Nie, nie będzie żadnego problemu...

Wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzysta ktoś z dzielenia się kontem ze znajomym / kimś z rodziny? Wydaje mi się, że Sony zaczęło blokować tę funkcję. Nie mówię tutaj o popularnych kłódkach, tylko po prostu braku możliwości pobierania gier. Vide Uncharted 4 welcome to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grassek napisał:

Mam do Was pytanie.

Dzisiaj przyjdą zakładać mi Vectre i chciałbym mieć router połączony z PS4 kablem, żeby osiągnąć maksymalną prędkość połączenia. Czy router może stać w odległości hmm powiedzmy maksymalnie pół metra od konsoli? Nie będzie się to wiązało z jakimiś zakłóceniami? Takie mam rozmieszczenie w pokoju, że router będzie stał właśnie albo bardzo blisko konsoli albo dopiero na końcu pokoju a chciałbym oszczędzić ciągnięcia kabli.

Z góry dzięki za odpowiedź

Na kablu nie będziesz miał żadnych zakłóceń.

To nie Wi-Fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

W empikach będą dobre zestawy od 10.05

 

 

1_03.jpg

1f8ffea9a801ec26.png

f6a11a618b4398f1.png

 

Kojarzy ktoś jaka to wersja konsoli? i cz jest pełny mat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W macie jest tylko CUH-1216. Na zdjęciu jest starsza rewizja. Może to tylko niedociągnięcie i zestaw jest z 1216. Najlepiej się u nich dowiedzieć,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Kojarzy ktoś jaka to wersja konsoli? i cz jest pełny mat?

ze zdjęcia jak widzisz to stary model , dokladnie jak kolega wyzej napisał najlepiej zadzwonic i zapytac ale mysle ze juz tych starych to raczej nie maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich gierach na ps4 teraz dają ten second cover z drugiej strony ? Juź druga giereczka widzę to ma , w u4 spoko ale w doomie ta druga okładka wygląda naprawdę fachowo :) podoba mi się ten zamysł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×