Skocz do zawartości
glugi

Need for Speed: Rivals

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, inni gracze raczej przeszkadzają bo podczas własnych wyścigów można na nich tylko wpadać. Ja włączyłem tryb single bez innych ale widzę wszystkie rekordy znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, mnie tez multiplayer zawiodl. Otwarty swiat gry nie wspolgra z rozgrywka dla wielu osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam multi w tej grze ? Wszystko OK? Zastanawiam się nad kupnem na  Ps4 i zastanawim się czy jest równie grywalne co Hot Pursuit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam multi w tej grze ? Wszystko OK? Zastanawiam się nad kupnem na Ps4 i zastanawim się czy jest równie grywalne co Hot Pursuit.

ludzie narzekają na multi jak widać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem podłączony do sieci w rivals co zrobić żeby było widać rekordy innych użytkowników ?

W opcji all drives w sekcji public nie pokazuje innych rekordów przy przejeżdżaniu np. przez radar.

Natomiast jeśli chodzi o single player to istnieją dwa tryby rozgrywki tak ?

wykonywanie celów ze speedlisty oraz swobodne jeżdżenie po mapie i zaliczanie poszczególnych eventów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się chciał umówić na wspólne wbicie trofeów (złapanie znajomego, wygranie wyścigu ze znajomym) to jestem do dyspozycji, nick depesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem podłączony do sieci w rivals co zrobić żeby było widać rekordy innych użytkowników ?

W opcji all drives w sekcji public nie pokazuje innych rekordów przy przejeżdżaniu np. przez radar.

Natomiast jeśli chodzi o single player to istnieją dwa tryby rozgrywki tak ?

wykonywanie celów ze speedlisty oraz swobodne jeżdżenie po mapie i zaliczanie poszczególnych eventów.

 

Na mapie pokazuje wyniki Twoich znajomych których masz we friendliście. Niewiem czy jest opcja włączenia ogólnych rankingów. Gra zawsze jest niejako w multi i jedyne co możesz zrobić to wyłączyć żeby w "Twoim" świecie nie pojawiali się inni gracze. Wspólnie wyścig możesz jechać jak będzie dwóch (i więcej graczy) przy włączaniu wyścigu. Wbiłem platynę i mnie osobiście nie udało się jechać nigdy z nikim wyścigu. Musiałem się umówić specjalnie z kolegą z forum (pozdrawiam helganina :)) żeby wbić trofea 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą grę na PS4 i napiszę kilka słów...

 

MINUSY!!!

 

- Ta gra hucznie była nastawiana na multiplayer (jak na grę wydaną w 2013/2014 roku przystało), zresztą umówmy się że w dzisiejszych czasach w grach typu NFS pościgi z konsolowymi przeciwnikami są mało fascynujące .... A tak naprawdę ta gra nie ma MUltiplayera !!!!!!! Co z tego że po dość dużej mapie jeżdzi 5 innych graczy (tak!!!! tylko 5 ), spotkać którego z graczy to żadkość. A rozegranie  jakiegoś "wyścigu" / "pościgu" z więcej niż 1 graczem to RARYTAS i cud nad Wisłą!!!!!!

 

Przykład:

Siedze w kryjówce i mam podgląd na mapę, gracze jeżdzą pororzucani po całej mapie, namierzam GPSem najbliższego gracza, pojawiam się w kryjówce nabliżej niego i jadę.... Po 3-5 minutach, doganiam delikwenta (zazwyczaj z ogonem gliniarzy na ogonie, sterowanymi przez konsolę) i rzucam mu wyzwanie a ten albo odrzuca, albo wjeżdza do kryjówki albo jedzie gdzie popadnie i "wyścig" się kończy zanim się wogóle rozpoczął....

Nam natomiast pozostało dalsze uganianie się za głupimi konsolowymi  glinami albo rzucanie wyzwań innym samochodów wymykającym się gliniarzom sterowanbymi przez konsolę.

 

Ż E N A D  A!!!!!!!!!

Wyścig z więcej niż 1 graczem to CUD, Rarytas, unikat!!!!

Wczoraj grałem z 4-5 godzin i uało mi się 4 razy (tylko 4 razy!!!!) uciekać razem z innym graczem przez policją wyznaczoną trasą do mety..... TRAGEDIAAAAAAAA

 

 

- Skoro ta gra nastawiona jest na takie bzdurne "polowanie" na rozegranie wyścigu z graczami to czemu nie ma jakiś statystyk pokazujących jak takie "polowanie" przebiega ile razy złapałem gracze ile razy uciekłem a ile razy mnei złapali itp. ???

 

- NUDA, NUDA i jeszcze raz NUDA, ta gra jest po prostu NUDNA!

 

- Minimapa jest nie czytelna, podczas wyścigu ciezko się polapać i odróznić kto jest gliną a kto ucieka a kto jest graczem. Wszystko podobne mało czytelne.

 

- HUD gry, na ekranie wyświetlane są liczne informacje, zasłaniające ekran, połowa z tego jest nie potrzebna, po co tak zaśmiecać ekran ?

 

- Zniszczenia aut. Jak uderzymi w jakiś słup i oleci nam zderzak.... Samochód wygląda jak z kartonu....

 

- Gra kosztowała 250 zł, (umówmy się że to nie są małe pieniądze) a mam ją po Angielsku... Na PS3 i PC jest po polsku na PS4 po angielsku. Czemu??!!

 

 

PLUSY:

 

- Ładna grafika (ale bez szału niestety, po prostu ładna) i płynna animacja.  W sumie też nie wiem czy to plus, w końcu po to kupiłem PS4 aby o takich rzeczach jak brzydka grafika czy mało płynna animacja zapomnieć.

 

- Fajne samochody, powrót Ferrari ale tutaj tez niedosyt. Bo nawet w garażu jak już odblokuje samochód to nie mogę go sobie dobrze "pooglądać" z każdej strony bo się go obracać nie da.

 

Zawiodłem się na całej lini..... Hot Pursuit z 2011 roku (chyba) zjada tego Rivalsa na śniadanie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w moim przypadku, kluczem do dobrej zabawy jest korzystanie podczas gry z aplikacji mobilnej. Dzięki niej po wbiciu maksymalnego poziomu, co idzie stosunkowo szybko, mozemy w locie naprawiac nasze auto praktycznie do maxa i to bez wiekszych ograniczen, bez potrzeby panicznego szukania repair shopu. O ile z tego co mi wiadomo nie ma jeszcze aplikacji na Androida ale mozna uzyskac do niej dostep za posrednictwem strony internetowej np. na laptopie. Szczyt wygody to to nie jest ale przynajmniej gra zaczyna sprawiac przyjemnosc.

Natomiast co do trybu multiplayer to potwierdzam powyzsze opinie, totalna kaszana. Funu zero, internetowi przeciwnicy jezeli juz sie pojawiaja, co zdarza sie rzadko, to w zasadzie duzo bardziej przeszkadzaja niz pomagaja w zabawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w moim przypadku, kluczem do dobrej zabawy jest korzystanie podczas gry z aplikacji mobilnej. Dzięki niej po wbiciu maksymalnego poziomu, co idzie stosunkowo szybko, mozemy w locie naprawiac nasze auto praktycznie do maxa i to bez wiekszych ograniczen, bez potrzeby panicznego szukania repair shopu. O ile z tego co mi wiadomo nie ma jeszcze aplikacji na Androida ale mozna uzyskac do niej dostep za posrednictwem strony internetowej np. na laptopie. Szczyt wygody to to nie jest ale przynajmniej gra zaczyna sprawiac przyjemnosc.

Natomiast co do trybu multiplayer to potwierdzam powyzsze opinie, totalna kaszana. Funu zero, internetowi przeciwnicy jezeli juz sie pojawiaja, co zdarza sie rzadko, to w zasadzie duzo bardziej przeszkadzaja niz pomagaja w zabawie.

 

Gra jest bardzo łatwa sama w sobie więc dodatkowe naprawianie się moim zdaniem wiele nie wniesie :) Trzeba pamietać że progres w tej grze nie oznacza posiadania dużej ilości gotówki a wykonywanie zadań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latwa to pojecie wzgledne, ja niekiedy mialem problem z naprawianiem auta przy niektorych eventach, szczegolnie jak przyczepi sie do Ciebie jakis inny gracz w multiplayerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka taka sobie. W grach głownie cenię Multiplayer który tu praktycznie nie istnieje, pogralem tydzien i gra poszla dalej w obieg na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu mogę zaliczyć skok na ponad 101m i drift na chyba tam było 162m  czy coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W którym miejscu mogę zaliczyć skok na ponad 101m i drift na chyba tam było 162m  czy coś takiego ?

W centralnym miejscu mapy jest zamknięty most, koło jakiegoś zalewu.

Drifty też robiłem w okolicy tego mostu.

Tu masz filmik jak to zrobić

Edytowane przez Cieslo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepsza odsłona serii NFS minionej generacji, zaś wersja na PS4 tp jej ulepszona wersja! Grać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graficznie nadal średnio... poza autami które wyglądaja dość ładnie reszta jeszcze otoczenia trasdy itd średnio, widać, że nie jest to next gen pełna gebą, jeśli chodzi o grywalnosć, czuć klimat starych nfs most wanted :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy robię platynę. Macie jakiś sosób na karierę policjanta? Tak jak ma to miejsce w przypadku racera, żeby brać event Interceptor i pierwszy radiowóz od razu rozwalić a nie uciekać? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wpadła platyna. Także pytanie wyżej nie aktualne. W polcji najlepiej brać Hot pursuit. ESF i blokada na 4 levelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest u mnie jakaś aktualizacja gry 1.4GB niecałe. Wie ktoś co zmienia?

 

Poszperałem na necie i najprawdopodobniej będą to dodatkowe auta:

http://help.ea.com/en/article/need-for-speed-rivals-cops-and-racers-downloadable-packs/

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego ponoć płatne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego ponoć płatne :biggrin:

Większość ma grę ukończoną i nie ma sensu kupować nowych aut. Pewnie cena jak zwykle będzie z kosmosu ale jak zwykle znajdą się debile/idioci co to kupią :/ gdyby nikt nie kupował głupich DLC typu samochód czy 2 to by teraz tego nie było, byśmy dostawali całą grę na premierę a tak jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do wspólnego grania w NFSR, Jęśli ktoś jest chętny to proszę pisać. PSNid: meleic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,pytanie mam czy wbijając trofeum złoty mistrz trzeba wbic zloto na wszystkich eventach na mapie czy jesli jakiś event nam pasuje to wbic 10 zotych medali np. na jednym. Zaliczy wtedy jako 10 czy jako 1 zloty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba na wszystkich, ale trzeba na roznych :) tzn. musi to byc 100 roznych eventów, ale wszystkich jest trochę ponad sto, więc jak jakiś Ci nie pasuje to spokojnie mozesz ominąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×