Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w "Stick it to the man", po włączeniu Share nie było opcji zapisania filmiku. Dopiero za drugim wciśnięciem Share miałem opcję zapisu filmiku właśnie od momentu wciśnięcia pierwszy raz share. Wczoraj podobnie miałem w Mercenary Kings próbując nagrać krótki filmik. 

...więc nadal działa to jak chce ale lepiej ;)

 

 

Ale tu chodzi o to czy konsola nagrywa ostatnie 15 cały czas bez udziału gracza czy nie.

 

To przepraszam. Mój błąd ;). Zgadzam się z tym co pisałeś. Od włączenia konsoli nagrywa normalnie. Miałem jednak sytuacje w Killzone: SF, że po tym jak nacisnąłem share w późniejszej fazie gry, to po nacisnieciu drugi raz miałem tak samo. Za pierwszym razem nie miałem możliwości zapisu filmiku, po drugim razie już tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...właśnie uploadowałem na FaceBook'a stworzony filmik w Share Factory. W porównaniu z YouTube jest delikatnie lepsza jakość - widać to najlepiej przy napisach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś uważnie czytał bo byś wyczytał że można dodawać własna muzykę do tworzonych filmów w Share Factory a nie jej słuchać. ;)

 

Niestety mam pracę i nie siedzę przed kompem cały czas jak co niektórzy i nie mam czasu uważnie czytać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja też mam pracę i rodzinę. Chociażby w tym momencie jestem w jednej pracy, zaraz kończę, lecę ogarnąć mieszkanie i spadam do drugiej pracy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja też mam pracę i rodzinę. Chociażby w tym momencie jestem w jednej pracy, zaraz kończę, lecę ogarnąć mieszkanie i spadam do drugiej pracy ;)

Fajna fucha , 24h na forum :-) dobrze płacą? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja praca nie ma z forum nic wspólnego ale nie narzekam, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam pracę i nie siedzę przed kompem cały czas jak co niektórzy i nie mam czasu uważnie czytać. :)

A po co te wycieczki osobiste ? Czytanie ze zrozumieniem wymaga od Ciebie 100% uwagi ?

 

Odnośnie tego nagrywania https://www.facebook.com/photo.php?v=641656079241578&l=2572776582978844384 - moja twórczość z SHAREfactory.

 

Fajnie, że dodali teraz zapisywanie filmików z poziomu przycisku SHARE. Przynajmniej wiem, że ostatnie 5m nie poszło w niebo :E

 

Brakuje mi tylko przypomnienia o kończeniu się czasu od zaczęcia nagrywania (np co 5 m), tak żeby podczas nagrywania gameplayów np. z komentarzem wiedzieć kiedy się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi ciągle jak i u  kumplowi ktoś się wbija do imprezy  :shok: Mam nadzieje ,ze to naprawią bo wcześniej czegoś takiego nie było.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja też mam pracę i rodzinę. Chociażby w tym momencie jestem w jednej pracy, zaraz kończę, lecę ogarnąć mieszkanie i spadam do drugiej pracy ;)

 

Ja bym tego pracą nie nazwał w takim razie :)

 

Forum jest po to aby każdy mógł zapytać o co chce, skoro mówię że nie mam czasu czytać wszystkich postów wstecz tzn że go nie mam, więc prościej było po prostu odpowiedzieć a nie się rzucać jak dziecko :)

 

Koniec offtopu, dzięki za info w każdym razie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MateoF1 jestem tego samego zdania co ty :-) ale zawsze znajdzie się półmózg który napisze Ci byś poczytal milion postów wstecz a wystarczyło by powtórzyć odpowiedz :-) i jak szybko człowiek znajdzie odpowiedz na swoje nurtujące pytanie :-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego pracą nie nazwał w takim razie :)

Forum jest po to aby każdy mógł zapytać o co chce, skoro mówię że nie mam czasu czytać wszystkich postów wstecz tzn że go nie mam, więc prościej było po prostu odpowiedzieć a nie się rzucać jak dziecko :)

Koniec offtopu, dzięki za info w każdym razie ;)

To że nie macham łopatą czy nie napierdalam na kasie w Biedronce nie znaczy że nie pracuję ciężko.

...Ale widocznie dla ciebie umysłowa praca to nie praca. ...I kto tu jest jak dziecko? ;-)

Forum ma regulamin, zasady, używać wyszukiwania i każdy powinien się do nich stosować a nie pisać po pierdyliard razy to samo.

MateoF1 jestem tego samego zdania co ty :-) ale zawsze znajdzie się półmózg który napisze Ci byś poczytal milion postów wstecz a wystarczyło by powtórzyć odpowiedz :-) i jak szybko człowiek znajdzie odpowiedz na swoje nurtujące pytanie :-)

Każdy mod czy admin ci napisze żebyś poczytał temat zanim napiszesz to samo pytanie.

Jak będziesz obrażał adminów to długo tu nie pociągniesz.

...mylisz że każdy ma templatkę z gotowymi odpowiedziami na te same pytania pod ręką?

Dorośnijcie ludzie i się ogarnijcie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć czy jest możliwość powrotu do wcześniejszej wersji softu konsoli??

Bo po zainstalowaniu najnowszego nie da się grać ponieważ co chwile obraz zanika i jest smużenie.

Zaznaczam,że konsola działała prawidłowo na starszych softach.

https://www.youtube.com/watch?v=jeFhDjtEWhM&feature=youtu.be

Edytowane przez suchy262

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj jeszcze raz ta sama wersje softu . Trzeba wejsc do menu serwisowego , bodajze musisz przytrzymac przycisk power do 2 albo 3 pikniecia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie robiłem uaktualnienie przez pena i nie pomogło,więc zrobiłem to samo przez internet i również nie ma pozytywnych efektów.Postaram się wgrać ponownie oprogramowanie na czysto i dam znać.

Tylko czy wgrywać 1.62 czy 1.7 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej oprogramowania nie obniżysz żeby nie wykorzystywać potencjalnych exploitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

OK sprawa wyjaśnia się.Zmieniłem kabel HDMI na inny.Podłączyem Ps4 pod kabel z Ps3 i wszysko działa jak należy.Ale dziwne jest,że Ps3 działa prawidłowo na kablu HDMI co Ps4 było podłączone.

Edytowane przez suchy262

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może kabel abo gniazdo gdzieś nie styka.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może wcale nie takie dziwne , ponieważ Ps4 ma kilka opcji , których starsze wersje Ps3 nie miały , takie jak sterowanie telewizorem za pomocą pada , włączanie telewizora przez konsole , sterowanie konsoli pilotem od telewizora , 3d i inne bajery , więc może po ostatniej aktualizacji coś zaczęło powodować ci zakłócenia . Z resztą podłącz ten kabel z powrotem i sprawdź , bo zdaje się , że doszła nowa opcja ustawień obrazu , deep color czy coś takiego , być może ma to coś wspólnego . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Być może wcale nie takie dziwne , ponieważ Ps4 ma kilka opcji , których starsze wersje Ps3 nie miały , takie jak sterowanie telewizorem za pomocą pada , włączanie telewizora przez konsole , sterowanie konsoli pilotem od telewizora , 3d i inne bajery , więc może po ostatniej aktualizacji coś zaczęło powodować ci zakłócenia . Z resztą podłącz ten kabel z powrotem i sprawdź , bo zdaje się , że doszła nowa opcja ustawień obrazu , deep color czy coś takiego , być może ma to coś wspólnego .

Wszystko to co wymieniłeś było w PS3 a przynajmniej w Slim ;-) Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W facie było złącze hdmi 1.3 , wikipedia podaje że nawet 1.3a . W slimach było już 1.4a , również z wikipedii . Załączam tabelkę ( także z wikipedii ) na co dane hdmi pozwalało http://zapodaj.net/images/c83f26e78b4a0.jpg . Wynika z niej między innymi , że Faty nie powinny odtwarzać 3d . Próbowałem znaleźć więcej informacji na ten temat i dowiedziałem się tylko tyle , że miało problemy z dźwiękiem przy obrazie w 3d . Nie udało mi się również dowiedzieć jakie dokładnie złącze jest w Ps4 . Osobiście jestem ciekawy czy kolega spróbuje przełączyć tą nową opcję na starym kablu i jaki będzie rezultat , bo nie mogło przecież zepsuć się samo z siebie po aktualizcji softu . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo trafił na wadliwe gniazdo hdmi.

Na początku było o tym głośniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sprawy , wtedy mialby chyba problem od poczatku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem pojawiał się dopiero po patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archiwizowanie streamów na twitchu trzeba uruchomić, czy działa z automatu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×