Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Archiwizowanie streamów na twitchu trzeba uruchomić, czy działa z automatu? 

 

Trzeba uruchomić w opcjach konta na Twitch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wygłoszę swoje spostrzeżenia po kilku upgreate.

na soft 1.5 na grze BF 4 nie miałem żadnych problemów z jej przejściem a na 1.62 bywała błąd i wyłącza grę

na soft 1.5 na Assasins po nurkowaniu w dzwonie zniknęła mi dmuchawka i ukryte ostrza a na 1.62 zniknieła mi misja zabójstw na wyspie

czy to nie jest przypadkiem wina firmware???

1.7 jeszcze nie instalowałem bo konsola poszła do serwisu a jak się dziś dowiedziałem serwis jest we Francji ale wg. infolini w max 14 dni konsola będzie już z powrotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z BF4 nie ma ŻADNYCH problemów, oprócz wiadomo lagów (ale to i tak TYLKO czasami) to jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po instalacji 1.7 wylacza wibracje i czesciej pojawia sie problem z napedem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada sprawa sluchania muzyki z konsoli podczas grania? Podobno z patchem 1.7 mozna ladowac mp3 z poziomu share factory. Ostatnio rzadko bywam w domu i na forum także proszę o linka z odeslaniem do odpowiedniego posta, tematu w razie jakbym cos przegapil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wygląda. Działa dokładnie to co piszesz czyli dodawanie własnej muzyki w Share Factory. .

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że na mp3 divixy itp. się szyvko nie doczekamy. Mimo dobrej sprzedaży ps4 Sony dalej notuje straty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym notują straty, mógłbyś zapodac, jakieś źródło tych informacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmware 1.70 poprawiło randomowy błąd braku obrazu (zła rozdzielczość) po włączeniu PS4. Nie do końca ale jest lepiej. 

 

Błąd polega na tym, że czasem po włączeniu konsoli PS4 wysyłało po kablu HDMI obraz w bardzo niskiej rozdzielczości i TV nie był w stanie go wyświetlić.

Nie inwazyjnym obejściem było albo wyłączenie konsoli padem "na ślepo" lub połączenie zdalne PS Vita. Z inwazyjnych - odcięcie dopływu prądu.

Po aktualizacji problem jest "poprawiony" o tyle że jak już na to trafimy, to rozdzielczość nadal jest zła ale widać obraz ;) :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy, tego nie mialem i pierwszy raz słyszę o takim błędzie, ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliście ostatnio grać online i ściąga jakąś grę? Normalnie nie da się, są lagi jak cholera, wczesniej to działało normalniej, a tu nawet pauzować pobierania sie nie da. Kolejny bug fw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z całym szacunkiem. Nie wiem jakie szybkie masz łącze, ale kto normalny gra i ściąga na raz?

Konsola w tryb czuwania, ściągnij co masz pobrać i dopiero później graj po sieci. 

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J/w. Raczej tak czy siak będzie mieć lagi grając przez sieć. Ja mam 30Mbs i nie gram i ściągam jednocześnie, bo nie ma sensu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah co wy za pierdoly gadacie z tym sciaganiem i graniem na raz. Ja mam sredni net,tzn.50mbps,test neta na ps4 zawsze srednio 30/35mbps pokazuje. Gram i sciagam na raz,chociaz by updaty ktore sie same sie sciagaja,czesto nawet o tym nie wiem. Gram w bf4 albo fife 14 i nie widze zadnej roznicy.Chyba nie bez powodu wolniej sie sciaga kiedy konsola jest aktywna,a kiedy jest w trybie standby. Takie jest moje przemyslenie i moje wlasne odczucia z uzytkowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, idealna samolubna odpowiedź. Brawo. 50mb/s to jeszcze nie jest u nas "średni" internet a "szybszy" ;)

I masz rację, Sony celowo obniża prędkość pobierania na włączonej konsoli żeby ludzie mogli w miarę normalnie grac online.

To że ty nie odczuwasz, to nie znaczy ze "problem" nie istnieje ;)

Pamiętaj też że niektórzy jadą na internecie mobilnym oraz że większośc gier ma połączenia peer 2 peer czyli bezpośrednie z drugim graczem a nie z serwerem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy we wszystkich grach ale grałem dziś w Child of Light i jak miałem zawiechę można wysłać raport i dołączyć filmik z momentu zawieszenia się gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W innych grach też się da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po instalacji 1.7 po odpaleniu konsoli i gry nie dzialaja wibracje. Pomaga wylaczenie pada i ponowne wlaczenie. Ma ktos podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób ma z tym problem. Na pewno to poprawią w przyszłym updatejcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po najnowszej aktualizacji mam problemy z interfejsem PS4. Gdy podczas grania wchodzę do interfejsu, często nie wczytują mi się znajomi, kafelki gier przez co nie mogę włączyć innej gry. Czasami cały interfejs mi się zacina. Ma ktoś podobny problem? Czy to wina właśnie najnowszego firmware?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po najnowszej aktualizacji mam problemy z interfejsem PS4. Gdy podczas grania wchodzę do interfejsu, często nie wczytują mi się znajomi, kafelki gier przez co nie mogę włączyć innej gry. Czasami cały interfejs mi się zacina. Ma ktoś podobny problem? Czy to wina właśnie najnowszego firmware?

 

U mnie ten problem nie występuje...w ogóle nie mam żadnych zastrzeżeń co do wersji 1.7 . Być może potrzebny jest reinstall softu, ale lepiej żeby np. @Sephirot to potwierdził :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja też nie mam problemów z softem.

Zrób kopię zapasową save i reinstalkę machnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×