Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mój syn chce zrobić aktualizację , ale wyłącza mu system i już się sam nie włącza, aktualizacja niby pobrana ale nie instaluje . Co może być na rzeczy . Dzięki za pomoc .

Wysłane z mojego HTC One max przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja nic mi nie zresetowala może mam tylko jakieś takie głupie wrażenie  ale wydawało mi się wszystko jaśniejsze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, mariuszk napisał:

Witajcie mój syn chce zrobić aktualizację , ale wyłącza mu system i już się sam nie włącza, aktualizacja niby pobrana ale nie instaluje . Co może być na rzeczy . Dzięki za pomoc .

Wysłane z mojego HTC One max przy użyciu Tapatalka

nie mam pojęcia, próbować do skutku? albo z recovery zainstalować z pendriva

 

Faktycznie, po updacie strasznie wali białym w oczy....

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok najwyżej jak wrócę z roboty to będę walczył . Dzięki .

Wysłane z mojego HTC One max przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak podczas aktualizacji wywaliło, wtedy mogło nawet konsole uwalić, ale miejmy nadzieję że z Recovery i pendrive pójdzie bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekty dźwiękowe poruszania się po menu, zostały lekko zmodyfikowane. Występuje lekkie echo.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się wystarczyło ustawienia domyślne przywrócić w trybie awaryjnym .

Wysłane z mojego HTC One max przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede musiał przywyknąć. I tyle na te chwile bo mógłbym troche pomarudzic. Foldery na plus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ten nowy update bardzo fajny, podręczne menu znakomicie się sprawdza. Dużym ułatwieniem są też foldery, które w końcu pozwalają uporządkować burdel na ekranie. Nowe domyślne motywy do menu też są spoko, zwłaszcza cząsteczki. Na minus jedynie te białe powiadomienia, których nie chce mi się nawet komentować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motywow jeszcze nie testowalem, siedze na niebieskim od kupna. I chyba nie bede nawet tego zmienial. 

Wczoraj pogrupowalem zawartosc w 4ry foldery i powiem no teraz jes duzo lepiej i przejrzysciej. 

 

Niestety Biblioteka i jej funkcje filtrowania sa moim zadne - nie ma podzialu na rodzaj zawartosci, dalej misz masz tyle ze dodali 2 nowe zakladki to nawet nie powinno sie filtrowaniem nazywac. 

Bylem zmuszony wylaczyc powiadomienia bo ich kolorystyka wola o pomste do nieba

Czy mi sie wydaje czy podreczne menu jak i share teraz nie pauzuja rozgrywki jak to wczesniej bywalo? to tez mniej mi sie podoba (przyklad wyscig chce zapisac filmik - musze najpierw spauzowac gre potem share i zapisywac, wczesniej byl to jeden przycisk share). 

 

Ogolnie dobrze ze poza powiadomieniami nic nie zejpsuli :24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Share teraz nie pauzuje rozgrywki i moim zdaniem jest to zmiana na duży plus. Można teraz spokojnie zapisać jakiś fragment gry bez obaw o to, że właśnie nam się mecz wczytuje i tracimy gola, ktoś nas zabija, etc... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za problem dodać taką opcję w menu? Ano dla Sony wszystko co za friko to problem. Ja bym wolał jakby pauzowalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia sa takie bardziej "androidowe", ja się juz do nich przyzwyczaiłem przez Betę, martwi mnie troche taki brak zmian względem bety, w zakładkach gier nadal nie poprawiono tłumaczenia, z "najwięcej" na "najrzadsze" trofeum, w aktywnościach niepotrzebnie tak duże ikony/obrazki zajmujące masę miejsca, na forum sony widziałem ze sporo osób im to zgłaszało, ale to chyba norma ze ludzie swoje a programiści i tak swoje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos w nowym firmware jak odpali jakas gre taka mala kreseczke na obrazie ?? Mniej wiecej na 1/4 wysokosci na srodku. Strasznie to irytuje
Napewno nie jest to martwy piksel. Proponuje wejsc w jakas gre, wyjsc do menu ps4 i znowu wejsc i wtedy sie pojawia. Mam to na demo fifa 17 i fullu pes 2017. Innych gier nie sprawdzalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przebudowana sekcja co nowego oraz aktywności dla gier jakos wydają mi sie mniej czytelne.... Mniejsze kafelki na TV ma ja sens a teraz kafle walnęli jakby to miało byc wyświetlane na 5 calowym mobilku a nie kilkudziesięcio calowym wyswietlaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie idzie zmienic wyglad or uklad informacji jakie pojawiaja sie w "CO NOWEGO" chodzi mi zeby zmniejszyc wielkosc okienek z info zeby zmiescilo sie wiecej naraz. bo teraz sa takie duze i trzeba zjezdzac sporo w dol ciagle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się narzekali na to podobno na forum ale nie zmienili tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ma ktos w nowym firmware jak odpali jakas gre taka mala kreseczke na obrazie ?? Mniej wiecej na 1/4 wysokosci na srodku. Strasznie to irytuje

Napewno nie jest to martwy piksel. Proponuje wejsc w jakas gre, wyjsc do menu ps4 i znowu wejsc i wtedy sie pojawia. Mam to na demo fifa 17 i fullu pes 2017. Innych gier nie sprawdzalem

Ja mam to samo,wystarczy wyjsc do menu przyciskiem ps i mi znika. Taka biaal kreseczka chyba.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ma ktos w nowym firmware jak odpali jakas gre taka mala kreseczke na obrazie ?? Mniej wiecej na 1/4 wysokosci na srodku. Strasznie to irytuje

Napewno nie jest to martwy piksel. Proponuje wejsc w jakas gre, wyjsc do menu ps4 i znowu wejsc i wtedy sie pojawia. Mam to na demo fifa 17 i fullu pes 2017. Innych gier nie sprawdzalem

Też to miałem. Tylko w czasie gry, pojawiała się w dwóch różnych miejscach.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na ps4 da rade sprawdzić ile w daną grę zagrało się godzin?? Coś takiego jak na steam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×