Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

A nie wydaje, się wam, że aimassist znerfiony jest od wczorajszego pacza???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe . Może marudzę ale gra mnie roz****dala , wróciło " ciągniecie za kołnierz, mega lagi, no i koleś który mi wsadził kosę będąc tyłem do mnie ( oczywiście przyjął sekundę wcześniej cały magazyn w plecy). Ja jebie co za gra , idę się wyszczać.

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko tak jak wcześniej. Może nawet szybciej ludzie padają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w B4 online od bardzo niedawna bo przechodziłem kampanie . Co mogę powiedzieć o multi to rzeczywiście masakra jak w B3 ktoś do ciebie strzelał to można zrobić było kontrę można było się obronić tutaj w B4 jak ktoś strzela dosłownie ułamek sek i się ginie :)

Najważniejsze co zauważyłem to ta "pomoc w celowaniu" naprawdę ta pomoc daje wiele z tego co zauważyłem dosłownie celownik idzie centralnie na przeciwnika po tym jak naciśniemy zbliżenie np sytuacja koleś jest za krzakami nie widać go ale wystarczy nacisnąć przybliżenie i celownik ładnie ustawia się na delikwencie :) to nie jest taka "pomoc w celowaniu " jak B3 tylko jest o wiele lepsza moim zdaniem powinni to zlikwidować i wtedy koleś z kilometra nie trafiłby tak łatwo z np kolimatora kobra z ta pomoc w celowaniu to przegięcie , no i giniecie za ścianą i to ze ty pierwszy strzelasz koleś nagle ocknął się co się dzieje strzela do ciebie i się ginie tez zdarzały się takie sytuacje dlatego nie chowam się za ścianą itp bo wiem jak działa B4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak jest z tą kontrą? Raz piszesz, że "w B3 ktoś do ciebie strzelał to można zrobić było kontrę można było się obronić tutaj w B4 jak ktoś strzela dosłownie ułamek sek i się ginie", a  za chwilę "ty pierwszy strzelasz koleś nagle ocknął się co się dzieje strzela do ciebie i się ginie". To działa tylko w jedną stronę? ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kolesia wywalasz cały magazynek z bliska odwraca się i jedna kulka i się ginie teraz rozumiesz ? nie wiem co to jest czy wina gry , internetu , czy Rysia z Klanu a żeby nie było ze strzelam obok celów :) ( u mnie na TV było widać ze koleś nie strzelał ale może u niego na TV inaczej to wglądało i mnie widział i strzelał ? nie wiem , miałem kilka takich sytuacji a co do kontry w B3 chodziło mi ze można było się obrócić i ubić koleś gdy nie strzelał celnie lub dać dyla a tutaj nie ma czegoś takiego jak "skakania jak króliczek" i nie spierdolisz w krytycznych momentach , ta kontra to jest nie istotne najważniejsze co mnie martwi to ta asysta celowania gdyby tego nie było grałoby się o niebo lepiej

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co piszecie, ja mam zupełnie inne odczucia po nowym patchu. Jak wcześnie ginąłem i metry za ścianą, za którą się chowałem, tak teraz elegancko wszystko smiga. Strzelam do typa to pada, jak strzelają do mnie to to czuć. Na lagerów niestety nic się nie poradzi, przynajmniej teraz lepiej widać kto jest konkretnie zlagowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie zdecyduj. Albo nie mozna skontrowac, albo mozna. Bo skoro ten koles sie odwrocil i cie zabil to znaczy ze mozna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No to sie zdecyduj. Albo nie mozna skontrowac, albo mozna. Bo skoro ten koles sie odwrocil i cie zabil to znaczy ze mozna ;)"

 

 

 

ty przecież wiesz lepiej ja gram w to dopiero od kilku dni ( wyżej napisałem moje sytuacje jakie mi się przytrafiły )

 

hmm zdecyduje sie na hamburgera i Cole i może frytki do tego

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kolesia wywalasz cały magazynek z bliska odwraca się i jedna kulka i się ginie teraz rozumiesz ? nie wiem co to jest czy wina gry , internetu , czy Rysia z Klanu a żeby nie było ze strzelam obok celów :) ( u mnie na TV było widać ze koleś nie strzelał ale może u niego na TV inaczej to wglądało i mnie widział i strzelał ? nie wiem , miałem kilka takich sytuacji a co do kontry w B3 chodziło mi ze można było się obrócić i ubić koleś gdy nie strzelał celnie lub dać dyla a tutaj nie ma czegoś takiego jak "skakania jak króliczek" i nie spierdolisz w krytycznych momentach , ta kontra to jest nie istotne najważniejsze co mnie martwi to ta asysta celowania gdyby tego nie było grałoby się o niebo lepiej

 

Mechanizm piechociarza zostal tak "skonstruowany", zebys ginal natychmiastowo, w momencie kiedy oponent do ciebie strzela. W Bf3 mozna bylo dosc czesto z tego wybrnac, gdy miales do czynienia z mniej ogarnietym graczem. Jak to wygladalo? W Bf3 facet do ciebie strzela, dosc niecelnie. Ty odpalasz skok ( w bok, do przodu, gdziekolwiek ) oraz jednoczesnie sprint, i liczysz na to ze "aim" przeciwnika nie jest zbyt dobry. Czasem sie udawalo, i mozna bylo z takiej sytuacji wybrnac. Jak to dziala w BF4? Facet lock'uje cie za pomoca L2 (aim bot)- wiec szanse ze jego celownik nie "wyladuje" na tobie, drastycznie maleja. Gdy zbierasz kulki, skok ze sprintem nie dziala tak efektywanie, jak to bylo w poprzedniej czesci. Ano sprint odpala sie po dwoch sekundach, a w tym czasie bedac "uziemionym" przyjmujesz na klate kulki. To oczywiscie wyeliminowalo cos takiego jak "niesmiertelnosc" bunny hooper'ow.:) Do inwalidztwa piechociarza drzucilbym jeszcze brak mozliwosci strzelania w czasie skoku oraz bardzo niecelne strzelanie z biodra. W "trojce", gdy ktos mnie mijal, strzelalem z biodra. W najnowszej odslonie, nie warto tego robic, lepiej wklepac L2. Aim assist, jak lasso uchwyci ci przeciwnika, ktory wlasnie cie mija. Czegos zapomnialem? Ahha... Rozsiew (posiew) kul jest wiekszy podczas hip firing (strzelanie w biegu). To znaczy, ze pociski przeciwnika stojacego w miejscu sa celniejsze (wieksze skupienie). Czy to dodaje realizmu? Jak najbardziej. A czy to sprawilo, ze zjawisko kamperow sie zwiekszylo oraz zniechecilo do agresywnej grania? Zdecydowanie tak!  :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety muszę cofnąć to co napisałem, że gra się o wiele lepiej wczoraj szybko 3 gry i rzeczywiście grało mi się nadwyraz przyjemnie nie wiem może to efekt placebo jak to niektórzy mówią. Troszkę dzisiaj pomęczyłem BF'a i faktycznie nie gra się wcale lepiej a nawet momentami chyba gorzej.

 

Jeszcze co do tej opcji zamiany L1/L2 to niestety działa ona jak dla mnie za dobrze. Fajnie że zamienia przyciski podczas biegania żołnierzem ale już podczas jeżdżenia czołgiem albo latania helką czyni ją niestety całkowicie bezużyteczną. To niestety wolę wrócić do staregi ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu dla mnie gra niegrywalna niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też gorzej, dzisiaj grałem, i mimo niezłych wyników miałem notorycznie incydenty z netcodem. Kasa na premium zmarnowana, doszedłem na drugim koncie do tego samego lvlu (35) i kończy mi się cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co piszecie, ja mam zupełnie inne odczucia po nowym patchu. Jak wcześnie ginąłem i metry za ścianą, za którą się chowałem, tak teraz elegancko wszystko smiga. Strzelam do typa to pada, jak strzelają do mnie to to czuć. Na lagerów niestety nic się nie poradzi, przynajmniej teraz lepiej widać kto jest konkretnie zlagowany.

Nie zgodzę się z tobą,to jest kwestia sławnego NETCODE tak jak do wersji 1.11 ogólnie wszystko miało się tak samo to po wersji 1.12 zaczyna się zmiana filozofii tego systemu,dlatego niektórzy nagle zaczęli "kosić" a inny przestali,równowaga jakaś musi być,ale nie ma to najmniejszego związku ze skill'em czy lagami,tylko z tym jak ma działać NETCODE na korzyść lub na niekorzyść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś pytał ,ale czy działa w b4 głośniczek w padzie czy nie jest wykorzystywany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF4 nie używa ani głośniczka ani paska Led. Szkoda. Można to było jakoś fajnie wykorzystać

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki:) zastanawiałem się czy pad zepsuty czy nie dali :P no wielka szkoda 

Edytowane przez maciek5553

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,grałem dziś dominacje i po skonczonyn meczu wskoczył TDM tylko ze na tym meczu nie było widać mapki ani życia.Ktos tez tak miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,grałem dziś dominacje i po skonczonyn meczu wskoczył TDM tylko ze na tym meczu nie było widać mapki ani życia.Ktos tez tak miał?

hardcore

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno naprawili zabijanie zza sciany. Zauwazylem grajac dzisiaj na metrze ze jezeli pierwszy Airburst trafi w Ciebie to nie wazne jakbys szybko uciekal i gdzie sie chowal-wszystkie w Ciebie trafia i zgon. Padaka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,grałem dziś dominacje i po skonczonyn meczu wskoczył TDM tylko ze na tym meczu nie było widać mapki ani życia.Ktos tez tak miał?

Zapewne dołaczyłeś do prywatnego serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie gra sie dobrze i nie jest lepiej niz bylo przed paczem. Na dowod daje screena z wynikow przed updejtem. A teraz mam ledwo 1 do 1 albo i slabiej. qujasenu.jpg5yre7uta.jpg moj PSN id ChrisDrugzPL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,grałem dziś dominacje i po skonczonyn meczu wskoczył TDM tylko ze na tym meczu nie było widać mapki ani życia.Ktos tez tak miał?

pewnie grałeś na jakimś prywatnym serwie i mieli ustawione normal na zmianę z hc.pzdrw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze zresetować reuter. Ja właśnie przed chwilą odpuściłem bf'a na dziś na 4 godziny grania z 10 zwiech konsoli do tego ratio w okolicach 1.0 choć w piechocie nie problem dla mnie zrobić 5.0. Sam już nie wiem czy to wina neta czy patcha. Wiem jedno że przed tym updatem grało mi się znacznie lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×