Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem premium na ps3 , sciagnalem na ps4 ale gra nie widzi tego, chcąc odnowić licencję ps store wyskakuje błąd , jakieś pomysły jak zagrać w te dodatki?

Odnów licencję w ustawieniach PSN

 

Wczoraj znów ciężko się grało i z nudy zmieniałem bronie. Zagrałem technikiem UMP-45. Ta broń jest jakoś zlagowana pozytywnie. Goście strzelali do mnie ale mnie nie trafiali. Szkoda że zmieniłem broń na 10 min przed tym jak kończyłęm grę, ale gra się tą bronią na krótki dystans super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Twój internet posiada jakieś opóźnienia?

3872870517.png

 

dodatkowo konsola polaczona do routera bezposrednio kablem ethernetowym

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3872870517.png

dodatkowo konsola polaczona do routera bezposrednio kablem ethernetowym

Twój net jest nieprzyzwoicie wysoki, dlatego gra Cie banuje ;) To nie przystoi w Pl, tak szybki net.
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój net jest nieprzyzwoicie wysoki, dlatego gra Cie banuje ;) To nie przystoi w Pl, tak szybki net.

Bardziej chodzilo mi o ping, a wiec jakosc polaczenia, szybkosc ma tutaj drugorzedne znaczenie, a w moim wypadku i jedno i drugie jest na najlepszym poziomie, warunki tez stworzylem idealne, a mimo to mam wlasnie takie akcje, jak kradziez pojazdow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale serwery bfa nie leżą w Wawce tylko ... no właśnie, nie wiem gdzie oni mają te serwerownie. Zrób dla przykładu test do Smoleńska, pewnie wyjdzie Ci ping ok 100 i już będziesz wiedział czemu czasem się spóźniasz z wbiciem do helki lub czemu Cię arab ubija zza ściany :)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W BF3 były w Holandii, więc pewnie nic się nie zmieniło w tej kwestii.
Poza tym wszyscy muszą spamować :x: , żeby się dostać. Pewnie nawet żaden rapid by tu nie pomógł.
W helikach jeszcze jest patent, że trzyma się kwadrat w miejscu respa pojazdu i szybciej się wskakuje niż ktoś z ekranu respienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik pewnie już widzieliście, ale zwróćcie uwagę na tego RORSCH X1, teoretycznie helkę można nim zdjąć na dwa hity i jednak ma coś jakby auto namierzanie " wystrzel i zapomnij".

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adwens Łarfare Panie normalnie! Konkurencja nie śpi ;)

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzilo mi o ping, a wiec jakosc polaczenia, szybkosc ma tutaj drugorzedne znaczenie, a w moim wypadku i jedno i drugie jest na najlepszym poziomie, warunki tez stworzylem idealne, a mimo to mam wlasnie takie akcje, jak kradziez pojazdow...

Ale serwery bfa nie leżą w Wawce tylko ... no właśnie, nie wiem gdzie oni mają te serwerownie. Zrób dla przykładu test do Smoleńska, pewnie wyjdzie Ci ping ok 100 i już będziesz wiedział czemu czasem się spóźniasz z wbiciem do helki lub czemu Cię arab ubija zza ściany :)

Tak jak okoni,gdyby serwy byly w Polsce pewnie bys pierwszy zgarnial samoloty. Dodatkowo ktos moze miec mniejszy input lag w tv + mniejszy ping na serwie i jest jak jest.

Widze upc,ile bulisz? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3872870517.png

 

dodatkowo konsola polaczona do routera bezposrednio kablem ethernetowym

Masz internet szybki jak odrzutowiec, nic dziwnego ze masz takie K/D

Szkoda , że u mnie nie jest dostępny ten net UPC bo chętnie bym skorzystał.

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#UP, ping nie robi nam KD, ani inne parametry internetu.

P.S. Jeśli kogoś to interesuje, to chciałbym dodać, że Team Poland po pokonaniu Francji 2-0 przechodzi z pierwszego miejsca do fazy play-off.

Edytowane przez Naruto_Uzumaki
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zajebiste :D ta mapa jest 100 razy lepsza w nocy :)

Też mi się bardzo podoba, ciekawe, że nie mamy żadnej miejskiej mapy nocą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się bardzo podoba, ciekawe, że nie mamy żadnej miejskiej mapy nocą

 

a o brzasku? moze nie jest to pelna noc, ale jednak

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba podziękuję panom z EA za BF4, bo po pierwszych grach w Advanced Warfare tegoroczny COD naprawdę mnie pozytywnie zaskoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dziś i nic się nie zmieniło w kwestii lagow,ping miałem masakrycznie wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dziś i nic się nie zmieniło w kwestii lagow,ping miałem masakrycznie wielki.

 

Przypuszczam, ze grasz na europejskich serwerach?

 

Ja dzisiaj jak wrocilem z uczelni, to zagralem dwie rundki dla rozluznienia, to z ciekawosci sprawdzilem, jaki mam ping i wyszlo mi, ze 71, wiec taki jeszcze znosny. Chociaz pewnie przy lataniu tez sie to troche inaczej odczuwa, aczkolwiek jak sa lagi to:

 

1. szarpie mi caly hud, nie jestem w stanie puscic precyzyjnej serii z dzialka w powiedzmy w smiglo, nie mowiac juz o piechocie, ktora normalnie tez z powodzeniem sciagam

2. Rakieta telewizyjna. Nia tez nie jestem w stanie normalnie sterowac, gdy mam lagi. Szarpie nia i uderza nie tam, gdzie widzialem na swoim ekranie.

 

Takze lagi czasem sa, czasem ich nie ma.

 

Poruszajac jeszcze temat spamowania krzyzyka, zeby dostac sie do pojazdu - zauwazylem, ze przy wejsciu do pojazdu slychac klikniecie. No i jak czekam na tego mysliwca, to wiadomo, spamuje krzyzyk i jesli juz mi sie uda do niego wsiasc, to uslysze przynajmniej 2-3 razy klikniecie, zanim bede w tym mysliwcu. Takze mozna powiedziec, ze w ten sposob tez odczuwam lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś bronie OP dla szturmowca? Powróciłem do gry niedawno i po patchach się gubię. Zazwyczaj używam AEK albo AUG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OP?Hmmm...może nie OP ale warto sie zainteresować M16A4,chociaż i tak od karabinów szturmowych wolę karabinki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich patchach już chyba nie ma broni OP. Ale tak mi się wydaje że Bulldog góruje. Jest w miarę stabilny, a ma większy damage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buldog jest mocny ale mało pestek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarcza :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest juz jakas oficjalna data premiery ostatniego dodatku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×