Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

A ja czuję różnicę w graniu w zależności od pingu. Gdy mam powyżej 90 staram sie nie grać. 60-80 jestem Pro. A utrata danych to rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem największą różnice czy mam Ping 70 ms czy 120 ms odczuwają osoby do których strzelam i te które do mnie strzelają,ja już mniej.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Sciagam wersje cyfrowa bf4. W ciagu 18 godzin sciagnelo mi okolo 5gb danych. Jakis dramat:)) zostalo mi okolo 7gb - czyli zagram multi moze w niedziele.

Dramat.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób test połączenia internetowego w konsoli. Może masz problemy na linii router WiFi -konsola? Ściąga sz W trybie uśpienia konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam sie że pozostałe 7 GB pozwoli zagrać jedynie pierwsza misje w kampanii.Reszta gry pobiera sie w tle.Sony ssie pałkę jezeli chodzi o PSN itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polaczenie jest ok.

Dlatego gram kampanie:) sciagnela sie cala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polaczenie jest ok.

Dlatego gram kampanie:) sciagnela sie cala.

Podczas grania wszystko będzie się wolno ściągać. nawet na odpalonej konsoli też. Tylko w trybie spoczynku konsola będzie ściągać całą siłą twojego łącza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myslalem - ale przez noc scisgnelo sie w,trybie spoczynku 1.5gb.

Od 10 gram kampanie i transfer przypsieszyl. Pozostalo 2gb do sciagniecia.

Magia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą pełną prędkością łącza to raczej przesada, ale faktem jest, że w trybie spoczynku zazwyczaj ściąga się dużo szybciej. Z tym, że to w końcu Sony więc różne cuda mogą się tutaj dziać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą pełną prędkością łącza to raczej przesada, ale faktem jest, że w trybie spoczynku zazwyczaj ściąga się dużo szybciej. Z tym, że to w końcu Sony więc różne cuda mogą się tutaj dziać.

no wiesz ja mam neta 10mb to ściąga maxem ale jak ktos ma 500 no to już nie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego paCza wszystko spieprzyli a serwery dzialaja jak chca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lagi są w zależności od lokalizacji graczy na serwach, ale generalnie gra sie dobrze. trzeba jak zawsze przyzwyczaic sie do zmian po paczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a juz chciałem pytac kiedy patch byl bo widoku ostatniego postu. Dziś podobno problemy z psn i może dlatego nie działa jak ma.

Tapatalk™ for Galaxy S2

Pojawily sie jakies doniesienia odnosnie patcha. Niby najpóźniej to 15.09.

A jakis David Sirland napisał na swoim twitterze ze bedzie przed 21.09

Czyli zadne konkrety tak naprawde. Ja myslalem ze patch bedzie jeszcze w wakacje a tu narazie wielka nie wiadoma.

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje jechać nad morze,promem do Szwecji i dać po mordzie prezesowi DICE,dalej udać sie do Los Angeles i skopać wszystkich z DICE LA.Kto jedzie ze mną?Jeszcze można zahaczyć o prezesa EA i kilku sprzedajnych panów z YT :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra dzisiaj nieźle wkurzyła. Śmierć konsolom lagusów z stałym pingiem powyżej 100!!! Rano kosmiczne wyniki, wejdzie kilku brazyliana, żółtków, kilku lagusów z Pl i nie idzie nikogo uwalić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy bardzo podobne odczucia :) Gra jest totalnie niegrywalna,szczególnie dzisiaj coś sie zesrało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy wtorek czyli reset serwerow. Zobaczymy czy cos sie poprawi ;)

Tapatalk™ for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to najbardziej czekam na osłabienie strzelb i granatu hukowego.Drugie battlefield'owe marzenie to to aby w grze mieć taki sam Ping jak na battlelogu pokazuje.Chodzi mi o to że na tym samym serwerze na PS4 mam 78ms a na PC i Komórce (wszystkie trzy urządzenia wi-fi) 40 ms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi pingami to nie wiem czemu, ale chyba mam szczęscię. od samego początku jak grałem w bf3/bf4 na ps3 i ps4 to lagi sporadyczne, ściny raz na bardzo rzadko okres czasu. teraz jak grałem przez ostatnie dni to też spoko loko, na dodatek nie zauważyłem jakiegoś więszkego wysypu pompek na ######e :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to najbardziej czekam na osłabienie strzelb i granatu hukowego.Drugie battlefield'owe marzenie to to aby w grze mieć taki sam Ping jak na battlelogu pokazuje.Chodzi mi o to że na tym samym serwerze na PS4 mam 78ms a na PC i Komórce (wszystkie trzy urządzenia wi-fi) 40 ms.

może konsola dodaje darmowe 30ms pingu sam od siebie  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×