Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Smiechu warte to jest, ta nowa mapa na CTE jest bardzo podobna ksztaltem i kolorystyka do tej pierwszej spolecznosciowej. Z bf3 pierwsze miejsce ma chyba wielki bazar. Troche sie zmartwilem jak widzialem ze ZIBA TOWER jest na chyba 7miejscu bo mi brakuje takiej malej ciasnej mapy.

Tapatalk for Galaxy S2

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tej ankiecie nie zwyciężyła Sekwana przypadkiem ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w tej ankiecie nie zwyciężyła Sekwana przypadkiem ???

nie. Jeśli chodzi o remake mapy z BF3 to na pierwszym miejscu Bazar, na drugim Kanały :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupić samo premium za 65zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam grac teraz lokera nie dosc ze co druga mapa na wszystkich noobowskich serwerach to jeszcze wszyscy lataja z pompkami c4 i rpg....juz nie wspomne o kampieniu w rogach.Noobs like locker:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Classic Map Project uważam za zdecydowanie bardziej interesujący niż Community Map Project.Mapa odnowiona jest zdecydowanie ciekawsza,większa i pomyślana.Natomiast ta Community MP to trochę lipa jest.Grałem na obu i zdecydowanie lepsza jest Dragon Valley.

 

edit.Dla osób nie w temacie wyniki wcześniejszej ankiety z Classic Map Project

https://www.surveymonkey.net/results/SM-5GS6N3N9/

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa (stara) mapka bardzo ciekawa, dużo lepiej się kształtuje niż mapa społecznościowa, przyjemnie się na niej gra. Nie grałem w BF2 więc dla mnie będzie to nowość i czekam z niecierpliwością jak trafi na PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam z niecierpliwością na sekwane, kanały i ewentualnie bazar/damavand. mam nadzieję tylko, że nie spieprzą ich jak kaspijską w bf4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , bo trochę wypadłem z obiegu jeśli chodzi o bf4, to bedzie jedna mapka czy jakiś większy pakiet? Ma ktoś jakieś trochę lepsze info? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , bo trochę wypadłem z obiegu jeśli chodzi o bf4, to bedzie jedna mapka czy jakiś większy pakiet? Ma ktoś jakieś trochę lepsze info? :)

http://www.bfcentral.pl/mapa-dragon-valley-jest-jedyna-mapa-jaka-zobaczymy-w-classic-map-project/

 

wygląda na to, że tylko jedna :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą obejrzałem filmik z tą mapą. No muszę powiedzieć że poza tym że przypomina mi klimat z któregoś już dodatku który grałem ( Giant of Karelia ? ), to jakoś nie umarłem z zachwytu. A już te odbudowywanie mostu które wygląda jak gry dla dzieci z serii lego, już mnie rozbawiło zupełnie. Ale na pewno jak wyjdzie to sprawdzę, bo po ostatnim patchu w Hardline nie mogę z tą grą dogadać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie będa prawdopodobnie 4 mapy. Jedna odnowniona z poprzednich BFÓW (Dragon Valley) + Jedna Mapa Community + 2 Mapki Nocne z BF4. Ja osobiście od premiery Hardline przerzuciłem się na niego całkowicie ale chyba za jakieś tydzień dwa kupię sobie BF4 bo już troszeczkę mam znudzenie materiałem, a tutaj mam premium więc wachlarz map będzie spory :D

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei po ostatnim paczu w bf4 zaczynam się zastanawiać nad premką w BFH :) - się nie dogodzi ludziom ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ostatni patch w Hardline doprowadza do tego że chyba się bf4 przeproszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo kiedy można się spodziewać nowych map?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni w tym DICE naprawdę powinni sie czasem zastanowić co chcą osiągnąć poprzez kolejne aktualizacje,które raz poprawiają raz spierdala&@ wszystko jak leci.Przez ostatnie tygodnie lagi osiągają większy poziom niż konta bankowe EA,to naprawdę jest przesada.Czekam na jakąś grę która zdetronizuje te zbugowane wersje Alpha.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze sie zgodzic lagi sa niemilosierne,czasami wszyscy staja po 5 sek na mapie...Wczesniej przed aktualizacja tego wogole nie bylo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takie akcje mam na myśli.Dosłownie bullet time z Max'a Pain'a :) cały świat sie zatrzymuje ktoś cię w tym czasie zabija i potem wszystko wraca do "normy".Wedlug mnie oni dobrze wiedza że coś popsuli,ponieważ od 2 tygodni restartują konsolowe serwery co tydzień (w każdy wtorek) to niby ma poprawić sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gre mozna juz z dysku wywalic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie na chwilę wróciłem z Hardlinea , ale dosłownie na chwilę. Myślałem że przy większym aimassist jaki jest w bf4 będzie mi się lepiej grało, ale nic z tego. Mimo że bf4 na 64 graczy lepiej chodzi niż bfh ( nie klatkuje tak strasznie animacja) to jednak lagi są mocno irytujące. Spróbuję jeszcze pograć mały podbój i jak też będzie kaszanka to wracam do detektywa Mendozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 64, ale 32 jest lepiej. A lagi są mniejsze.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×