Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo osób gra na podstawce co mnie bardzo cieszy :) Mam jednak pytanie odnośnie premium. Czy da się go jakoś taniej kupić?

Najlepiej z zaufanym znajomym lub kolegą dzieląc konto. Jeden z was kupuje premium, drugi loguje się na swojej konsoli na jego koncie i ściąga premium. Pamiętaj, że to konto trzeba ustawić na swojej konsoli jako podstawowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie premium jest chyba po 200 zł na pss więc po 100 na łebka to trochę dużo. Już chyba lepiej zrzucić się na wersję od razu z premium za lekko ponad 100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie premium jest chyba po 200 zł na pss więc po 100 na łebka to trochę dużo. Już chyba lepiej zrzucić się na wersję od razu z premium za lekko ponad 100 zł.

Lepiej, bo kupując płytę, premium też ściągasz z pss, więc też możesz przycebulić na dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie premium jest chyba po 200 zł na pss więc po 100 na łebka to trochę dużo. Już chyba lepiej zrzucić się na wersję od razu z premium za lekko ponad 100 zł.

Do 27.08 jest promocja na PSN na BF4 Premium za 116 zł, myślę że się mocno opłaca to brać ;) Sam wczoraj wziąłem, ale jeszcze nie zdążyłem ograć z uwagi na ŚWIETNE serwery Sony i ciągłe pobieranie.

Edytowane przez stolarz1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taniej nie będzie a dla innych i tak drogo. Przecież gra za pół darmo w wersji Premium co tu się jeszcze zastanawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dosyć często gram na mapach z DLC i zawsze jakiś serwer się znajdzie

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się zastanawia to niech bierze w promo premium edition. Ludzi jest zawsze masa na szturmie czy podboju, czasem mały wybór na mapach dlc ale zawsze coś się znajdzie poza tym ta wyszukiwarka serwerów jest popsuta i tyle. Pograłem po dłuższej przerwie i zastanawiam się o co chodzi sporej części graczy, że strzelby są op, teraz w końcu można coś tym ugrać, wcześniej służyły do kampy oraz jako broń hukowa. Z całej reszty broni też często schodzę w ułamki sekundy po krótkiej serii wiec mnie tam takie strzelby nie przeszkadzają, powinny tak strzelać od premiery gry. Dużo bardziej irytują mnie myszkowcy i ameryka, azja na europejskich serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście z dodatków podoba się sprzężenie tylko że serwerów jest bardzo mało:/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się zastanawia to niech bierze w promo premium edition. Ludzi jest zawsze masa na szturmie czy podboju, czasem mały wybór na mapach dlc ale zawsze coś się znajdzie poza tym ta wyszukiwarka serwerów jest popsuta i tyle. Pograłem po dłuższej przerwie i zastanawiam się o co chodzi sporej części graczy, że strzelby są op, teraz w końcu można coś tym ugrać, wcześniej służyły do kampy oraz jako broń hukowa. Z całej reszty broni też często schodzę w ułamki sekundy po krótkiej serii wiec mnie tam takie strzelby nie przeszkadzają, powinny tak strzelać od premiery gry. Dużo bardziej irytują mnie myszkowcy i ameryka, azja na europejskich serwerach.

ta tylko jak zasięg strzelby może być równy zasięgowi karabinu szturmowego, a może niedługo przewyższy karabin snajperski, wcale nie będzie trzeba celować :down:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompka powinna ubijać na hita Ale do jakiejś odległości, powiedzmy umownie do 30 metrów, Ale jak wyskakuję z takim i go widzę ledwo w kolimatorze i muszę klepać ze trzy cztery serie A on mnie z kilkudziesięciu metrów zdejmuje na hita to mi trochę zęby zgrzytają. Sytuacja przypomina mi trochę akcje z bf3 gdzie na Metrze goście zdejmowali mnie sabotem na fladze, sami będąc na respie.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompki są fajne ale na dłuższy dystans męczące. Teraz PDW-R rządzi  :biggrin: to jest coś..

 

p.s. korzystacie z jakichś glitch'y których macie nadzieje nie poprawią w nadchodzącym patchu?

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj graliśmy ekipa

ekipą gdzie w drużynie przeciwnej sporo osób biegało z sajgą. 1vs1 praktycznie nie możliwe do przetrwa

przetrwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra i jeszcze pewnie śrutem Was zdejmowali z tych kilkudziesięciu metrów i więcej... Sajga jest dobra max do 20-30 metrów, pompki zresztą też na większe odległości z tego co testowałem to trzeba trafić nieogara co ogniem nie odpowie bo inaczej jego krótka seria,dwie i padam a ze strzelby muszę mu kilka razy przyłożyć na większym dystansie wiec nie ma to sensu. Natomiast z kilku metrów w koncu pada na hita jak dostanie w klatę i tak powinno być. Moim zdaniem większość płacze na strzelby bo jak biegają z szybkostrzelnymi karabinami co kosiły na każdym dystansie teraz na bliski kontakt mogą zejść. A prawda jest taka, że takim karabinem dalej tak samo szybko się zdejmuje również na bliski kontakt wiec teraz moim zdaniem szanse są bardziej wyrównane. Bo ile razy wcześniej przed tym patchem strzelało się ze strzelby z 5 metrów w klatę z celowaniem i gość nie padał? Mnóstwo.
Pomijam gości z sabotami i myszką bo takim zestawem wolą grać zamiast snajperki bo szybciej można strzelać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jesteś jedyny który twierdzi że pompy po ostatnim paczu nie są OP :) . Setki wpisów na BLogu to zwykle nieuzasadnione stękanie, a ludzie którzy teraz w sporej liczbie biegają z shotganami wybrali je nieświadomie lub przypadkiem :D

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak Okoni. Ale powiedz szczerze czy przed paczem ludzie chcieli z tym biegać? Nawet na metrze czy operacji blokada szotguny były mało widziane bo były słabe, przypominały broń hukową. Teraz gram (można sprawdzić na moim BT, CI co ze mną grali wiedzą, że lubie grac wszystkimi broniami a nie tylko tłuc tysiące kili tym co akurat jest cholernie mocne jak abakan, m416 itp) trochę strzelbami bo w końcu mogę, mam jakieś szanse na więcej niż 5 metrów. Większość stękania podejrzewam graczy z nie op abakan94 i kilkoma innymi. Bo nie powiesz mi, że na dużych mapach na otwartym terenie miedzy punktami ten z szotgunem ma duże szanse na pojedynek z kimś z karabinem na 50m. Teraz szotgun jest przydatny gdy trzymasz się blisko osłon, zabudowania, walka o flagi. Bo pompki są one shot kill - mówią,no a ile w cholerę jasna mam strzelać na 5 czy 10m? Toż to szybciej bym z pistoletu ubił. W czasie one shot pompką z karabinu wypruwasz pół magazynka, jeśli wolisz 2-3 krótkie serie. Wiem bo pamiętam Cie jeszcze z BF3 na ps3 czasem graliśmy razem na serwerze i wiem, że jesteś lepszy w te klocki niż ja. Wiec akurat pompek bym się nie czepiał, może automaty sa lekko za mocna jak np.saiga.  Nie chce się kłócić tylko wyrazić swoją opinie, że teraz da się tym grać(mimo, że nie są tak uniwersalne jak karabiny szturmowe czy karabinki) a większy wybór broni to dla mnie lepiej.
Bardziej bym się czepiał błyskowych granatów chociaż przyznam, że ani razu nie widziałem gdzie to wybuchło (w sensie jak blisko czy daleko) tylko biały ekran przez kilka sekund. Ale też trzeba zwrócić uwagę, że przed paczem błyskowe były bezużyteczne.
Niedługo znów przyjdzie patch i znów poprzestawiają wszystko o 180 stopni. Szkoda tylko, że pewnie po tych zmianach znów kilka/kilkanaście broni czy gadżetów będzie mocno bezużytecznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prawda, żaden patch nie zadowoli wszystkich. Jeden woli stabilną broń na dystans, inny usasa z odłamkową. Ogólnie już mnie to wali od czego ginę bo i tak bardziej w tej grze irytują mnie inne jej niedoskonałości ( lagi i bugi ), jakby to poprawili to byłbym happy nawet jakby z sajgi ściągalimnie na hita z kilometra :)

Ps.Wcale nie zamierzam się kłócić i spierać. Różne punkty widzenia więc i różne opinie. ;)

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos twierdzi, ze pompka nie jest OP, to dla mnie ten ktos jest wariatem na miare Demerusa. To bron masowej zaglady, ktora powinna byc wyeliminowana z gier FPS. Ja ostatnio dostawalem becki z shotgunow, wiec w kolejnej rundzie wzialem do reki SAIGE. Rezultat byl taki, ze doprowadzilem ekipe przeciwna do placzu, :)

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/battlereport/show/32/635607477854782336/245517852/

Edytowane przez kabotyn
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie zawsze gram podbój i się tak zastanawiałem co tam na tdm'ach? :D

Trzeba teraz będzie czekać na kolejny patch który jedne pukawki znerfii inne podniesie. Znów będzie bajzel ;)

Ale z tym balansem giwer to i tak jest w miarę spoko w bf4, w Hardline pdw nadal koszą jak kosiarka na wiosnę, a snajperki nie wiedzieć czemu wzmocnili jakby kamperów w tej grze było mało. Coś mi się wydaje że zwiekszyli odległość z której można ubić na hita, no i ten knockout, zgon po trafieniu w rękę nawet z kilometra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z ruchem łoża są imo zbalansowane, ale te strzelby samopowtarzalne to jakaś masakra.

DM vs team z saigami i hukowymi... coś pięknego! Dla takich widoków gram w Battlefielda 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem z ciekawości pytam jakie macie obecnie opóźnienie (ms) w tym teście wydajności systemu w B4? Wiem ze to sa dane orientacyjne ale chciałbym wiedzieć jak to u was wygląda po tym wszystkich zmianach

 

ping na Ookla mam 43 ms a  w B4 zawsze miałem 90ms w tym jego teście a teraz prawie 2 razy więcej

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80 - 100 na serwerach europejskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×